رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در زدن آموزش قول نقل انجمن

آموزش: نقل قول زدن در انجمن
با سلام و خوش آمد گویی به کاربرا قدیمی و جدید جهان والیبال

میدونم برای بسیاری از شما سوال که چطوری باید تو سایت نقل قول زد، برای همین مناسب دیدم که اینجا آموزش لازم قرار بدم

ابتدا مطابق شکل شماره 1، بر روی آیکون نقل قول پیامی که میخواهید به آن نقل قول بزنید می روید و  بر روی آن کلیک میکنید پس از کلیک کردن علامت مثبت سبز رنگ کنار آیکون نقل قول به منقی قرمز تبدیل خواهد شد.

[عکس: 1463342032_Hc64aMHPxY3Af1M.png]

سپس بر روی نوار ابزار پاسخگویی در زیر رفته و مطابق شکل گزینه نقل قول ارسال ها که بعد از فشار دادن آیکون نقل قول در آنجا ظاهر میگردد را فشار می دهید. 
[عکس: 1463342069_VcCAo3LFTUAH8gX.png]

همانطور که در شکل 3 مشاهده میکنید نقل قول کامنت مورد نظر در نوار ابزار قرار می گیرد.

[عکس: 1463342081_ZMCgcOo0SgttZse.png]
چنانچه بخواهید چند نقل قول در نوار ابزار قرار دهید ، ابتدا آیکون نقل قول کامنت های مورد نظر را فشار می دهید و سپس گزینه نقل قول ارسال ها را فشار می دهید.

با تشکر
پاسخ }}
سپاس شده توسط: abbas-star ، nomber10 ، mohammad ، maryam-r ، star of gt
بله این راه تقریبا راحت تره که بدون رفرش صفحه میتونید چنتا پست رو همزمان نقل قول کنید.

البته یه راه دیگه هم هست اینکه رو دکمه «پاسخ» کلیک کنید ولی اونجوری مجبورید به صفحه جدید برید که دردسرش بیشتره 1

ممنون امیرحسین. ایشالا آموزش استفاده از سایر امکانات رو هم قرار میدیم.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: skimo ، nomber10 ، mohammad ، maryam-r
برا من ک نمیشه
پاسخ }}
سپاس شده توسط: skimo
(۲۹-۰۲-۱۳۹۵, ۰۸:۴۴ ب.ظ)maryam-r نوشته: برا من ک نمیشه

چرا؟ مطابق آموزش عمل کن وقتی قسمت پایین نقل قول ارسال ها رو کلیک میکنی منتظر باش تا بروز رسانی بشه بعد میاد تو باکس ادیتور اگه نخواستی با روش عباس هم میتونی بری جلو پایین بقل نقل قول آیکون پاسخ فشار بده
پاسخ }}
سپاس شده توسط: mohammad ، maryam-r ، abbas-star
(۲۹-۰۲-۱۳۹۵, ۰۸:۵۳ ب.ظ)skimo نوشته:
(۲۹-۰۲-۱۳۹۵, ۰۸:۴۴ ب.ظ)maryam-r نوشته: برا من ک نمیشه

چرا؟ مطابق آموزش عمل کن وقتی قسمت پایین نقل قول ارسال ها رو کلیک میکنی منتظر باش تا بروز رسانی بشه بعد میاد تو باکس ادیتور اگه نخواستی با روش عباس هم میتونی بری جلو پایین بقل نقل قول آیکون پاسخ فشار بده
اهاننننننننننن الان شد
اون بار بروز رسانی نمیشد
پاسخ }}
سپاس شده توسط: abbas-star
ممنونم از شما که توضیح جامع و خوب دادین(:
پاسخ }}
سپاس شده توسط: abbas-star

بروزرسانی موضوع

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان