رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
خبر حذف تیم میرزاجانپور داد؛ تکذیب فهرست ملی از افشاردوست

افشاردوست خبر داد؛ تکذیب حذف میرزاجانپور از فهرست تیم ملی
#1
افشاردوست خبر داد؛
تکذیب حذف میرزاجانپور از فهرست تیم ملی

محمود افشاردوست، مدیرفنی تیم ملی والیبال و دبیر فدراسیون بعد از اعلام خط خوردن میرزاجانپور از ترکیب تیم ملی گفت: هنوز ترکیب قطعی ایران اعلام نشده است و بررسی بازیکنان ادامه دارد.

[عکس: 01089735.jpg]
به گزارش "ورزش سه"، روز گذشته ٣ بازیکن از اردو تیم ملی والیبال ایران برای المپیک ریو خط خوردند تا ملی پوشان تا آخرین روز رقابت خود را برای بقا در ترکیب ادامه دهند.

 

دقایقی پیش اعلام شد مجتبی میرزاجانپور از ترکیب تیم ملی خط خورده است اما محمود افشاردوست مدیر فنی تیم ملی و دبیر فدراسیون با رد این خبر گفت: هنوز هیچ لیستی از ایران برای مسولان برگزاری المپیک ارسال نشده است و هنوز بررسی وضعیت بازیکنان ادامه دارد.

 


او در ادامه گفت: اگر ما قصد داشتیم میرزاجانپور را امروز خط بزنیم همان دیروز با سایر اسامی خط خورده ها نام او را اعلام می کریم. هنوز تیم ملی به جمع بندی برای یک بازیکن باقی مانده نرسیده است و کادر فنی کار بررسی را ادامه می دهد. میرزاجانپور هم الان مثل سایر بازیکنان در اردو است و تیم ملی هیچ خط خورده ای ندارد.

 

در لیست اسامی بازیکنان تیم های حاضر در المپیک نام میرزاجانپور دیده نمی شود. افشاردوست در این باره گفت: برای ثبت نام آنلاین تیم ها در بازی های رسمی قبل از آغاز بازی ها به دلیل محدودیت جا تنها نام ١٢ بازیکن را منتشر می کنند و ایران ١٣ بازیکن داشت. نمی دانم از بین این اسامی چرا نام میرزاجانپور حذف شده است اما ترکیب قطعی تیم ملی هفته آینده اعلام خواهد شد.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: skimo ، abbas-star ، samaneeh ، alireza-k ، mohammad ، maryam-r
#2
میرزاجانپور: خبری از خط خوردنم ندارم

دریافت کننده تیم ملی ایران از خط خوردنش اظهار بی اطلاعی کرد و او همچنان در اردوی تیم ملی حضور دارد.
میرزاجانپور: خبری از خط خوردنم ندارم
به گزارش "ورزش سه"، خبر خط خوردن مجتبی میرزاجانپور از ترکیب تیم ملی والیبال ایران برای المپیک ریو باعث تعجب بسیاری شد اما محمود افشاردوست مدیر فنی تیم ملی و دبیر فدراسیون والیبال فورا این موضوع را تکذیب کرد.


پس از رد شدن خط خوردن میرزاجانپور او در گفت و گو با ورزش سه گفت: منم این خبر را شنیده ام و واقعا باعث تعجبم شد. اصلا خبری از خط خوردن یا کنار گذاشته شدن نیست و تا چند دقیقه دیگر هم استراحت خواهم کرد تا صبح سر تمرین باشم. شرایط اردو بسیار خوب است و همه بازیکنان با تمام قدرت کار می کنند. با اعضای کادر فنی هم تلفنی صحبت کردم و این موضوع را آنها هم رد کردند تا فردا با قدرت بیشتر به تمرینات بروم.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: skimo ، abbas-star ، alireza-k ، mohammad ، maryam-r
#3
همون خود میرزاجانپور خط خورده. میخوان تا یکشنبه طولش بدن 
اسمشم نیست تو لیست انلاین بین میرزا و زرینی و معنوی بحرحال یکی باید خط میخورد 
ولی بودن شریفات تو لیست برای من عجیبه کلا
پاسخ }}
سپاس شده توسط: skimo ، abbas-star ، alireza-k ، maryam-r
#4
داورزنی با رد خبر FIVB: میرزاجانپور خط نخورده است

داورزني
رییس فدراسیون والیبال خط خوردن نام میرزاجانپور از تیم ملی والیبال را رد کرد، در حالی که اسامی 12 بازیکن ایران در المپیک در حال حاضر روی سایت فدراسیون جهانی وجود دارد.

به گزارش ایسنا، محمدرضا داورزنی بعد از خبر خط خوردن نام مجتبی میرزاجانپور از لیست تیم ملی در المپیک که سایت فدراسیون جهانی منتشر کرد گفت: به لحاظ مقررات IOC همه فدراسیون ها باید تا روز یکشنبه اسامی نهایی 12 بازیکن خود را در المپیک به کمیته های ملی المپیک بدهند. بعد از این اتفاق نیز این اسامی به صورت آنلاین روی سایت فدراسیون جهانی می رود.

او ادامه داد: لوزانو دو روز پیش اسامی 13 بازیکن را به سرپرست تیم ملی داد و او هم این اسامی را به کمیته ملی المپیک ارسال کرد. اسامی نهایی نیز تا یکشنبه به کمیته داده می شود. بنابراین میرزاجانپور هنوز خط نخورده است و در تمرینات تیم حضور دارد.

رییس فدراسیون والیبال گفت: باید منتظر باشیم چرا که چند بازیکن ما مصدوم هستند و باید مشخص شود که وضعیت جسمانی آن ها چطور است. در چندروز آینده کادرفنی تصمیم می گیرد بازیکنی که از تیم ملی خط می خورد دریافت کننده است یا از بقیه بچه ها انتخاب می شود.

داورزنی در ادامه افزود: ما این امکان را داریم حتی قبل از شروع مسابقه ها دو بازیکن خود را تغییر دهیم و فدراسیون جهانی و Ioc این امکان را داده که فدراسیون ها بتوانند این کار را انجام بدهند.

رییس فدراسیون والیبال درباره بازی تدارکاتی ایران و برزیل قبل از آغاز المپیک گفت: ما بلیت تیم را برای سفر به ریو گرفته ایم اما اگر بخواهیم با برزیل بازی کنیم باید سه روز زودتر به این کشور برویم و منتظر هستیم که آیا می توان این سفر را زودتر انجام داد یا خیر. کمیته ملی المپیک هم تلاش می کند این اتفاق بیفتد و ما بتوانیم در برزیل با تیم میزبان بازی کنیم.

به گزارش ایسنا، فدراسیون جهانی والیبال ساعاتی پیش اسامی 12 بازیکن تیم ملی ایران در بازی های المپیک را منتشر کرد که در آن نام میرزاجانپور وجود نداشت اما رییس فدراسیون این موضوع را رد کرده است، درحالی که این اسامی هم اکنون در سایت فدراسیون جهانی و لینک مربوط به المپیک وجود دارد.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: skimo ، abbas-star ، alireza-k ، mohammad ، kianoosh254 ، maryam-r
#5
این کارهای فدراسیون عجیب مثلا میخواد سطح انگیزشی بازیکنا رو ثابت نگه داره که اگه غفور و محمودی نرسیدن میرزا آماده باشه ولی کاملا مشخص ترکیب در وضعیت عادی به چه صورت هست حتی اگه نظر لوزانو هم عوض بشه و امکان تغییر هست باز این لیست محسوب میشه و بعدش میتونن عوض کنن

مثل فرانسه که لینل خط زده ولی خب عملکرد کیلیونو و مارشال و لینل در فینال لیگ جهانی زیر ذره بین و اگه ببینه از کیلیونو نتیجه نمیگیره شاید اونم خط بزنه (البته اگه لینل بتونه راضیش بکنه) اصلا کوین تیلی ستون دریافت تیم هم برای همین به عنوان لیبرو دوم برده که اون سه تا دیگه رو تحت فشار ببینه
پاسخ }}
سپاس شده توسط: SHANSER ، abbas-star ، alireza-k ، mohammad ، kianoosh254 ، maryam-r
#6
(۲۴-۰۴-۱۳۹۵, ۰۳:۳۱ ق.ظ)SHANSER نوشته:
(۲۴-۰۴-۱۳۹۵, ۰۳:۰۰ ق.ظ)skimo نوشته: این کارهای فدراسیون عجیب مثلا میخواد سطح انگیزشی بازیکنا رو ثابت نگه داره که اگه غفور و محمودی نرسیدن میرزا آماده باشه ولی کاملا مشخص ترکیب در وضعیت عادی به چه صورت هست حتی اگه نظر لوزانو هم عوض بشه و امکان تغییر هست باز این لیست محسوب میشه و بعدش میتونن عوض کنن

مثل فرانسه که لینل خط زده ولی خب عملکرد کیلیونو و مارشال و لینل در فینال لیگ جهانی  زیر ذره بین و اگه ببینه از کیلیونو نتیجه نمیگیره شاید اونم خط بزنه (البته اگه لینل بتونه راضیش بکنه)  اصلا کوین تیلی ستون دریافت تیم هم برای همین به عنوان لیبرو دوم برده که اون سه تا دیگه رو تحت فشار ببینه
نمیشه امکان تغییر نیست بعد دادن لیست فقط در صورت مصدومیت پزشکی میشه دو نفر تغییر داد وگرنه لیست 12 نفر بسته شد
در هر صورت پرونده میرزا بسته شد و از زمانی که مجبور شد. بره پشت خط نابود شد بنده خدا
هر چند به معنوی نزادم امیدی نیست با این تلرانسش

نه اینطور نیست بنابر صلاحدید فدراسیون قابل تغییره لیست.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: SHANSER ، alireza-k ، kianoosh254 ، maryam-r
#7
تا روز قبل از شروع مسابقات که اسامی نهایی میشه ، میتونن لیست عوض کنن و از لیست گسترده اولیه که 20 نفره بوده یکی جایگزین کنن مصدومیت پزشکی که دیگه با یه گواهی هم میشه جور کرد هرچند بدون مصدومیت هم قابل تغییره صرفا به لحاظ گرفتن ویزا و تشریفات کمیته ملی المپیک خود کشور هستش که زودتر اعلام میکنن

منظور عباس هم همینه در صورت صلاحدید فدراسیون میتونه تغییر بده
پاسخ }}
سپاس شده توسط: alireza-k ، kianoosh254 ، abbas-star ، maryam-r
#8
به نظرم هرجوره حمزه زرینی باید تو لیست باقی بمونه و تجربه این چند سالش خیلی میتونه کمکمون کنه علاوه بر اینکه حقش هست که یه المپیک رو هم تجربه کنه اما از بین میرزا و معنوی و در صورتی که پشت خطامون آماده باشن ترجیح من حذف معنوی نژاد هست با وجود اینکه احتمال زیاد دیگه میرزا رو همراه تیم در المپیک نخواهیم داشت .
پاسخ }}
سپاس شده توسط: SHANSER ، kianoosh254 ، abbas-star ، maryam-r
#9
بابا این مسخره بازی ها دیگه چیه؟ این همه آدم اومدن تکذیبیه دادن الان کیومرث هاشمی هم تکذیب کرده. خوب بالاخره باید یکی از این 3 تا خط بخوره حالا لوزانو به میرزا اعتقاد نداشته خطش زده این جنگولک بازی ها چیه.
اینا اصلا به این قضیه فکر نکردن اون موقعی که اسامی اعلام بشه همشون ضایع می شن؟
پاسخ }}
سپاس شده توسط: SHANSER ، mohammad ، abbas-star
#10
Fivb لیست و اصلاح کرده و اسم مجتبی رو هم اضافه کرد
پاسخ }}
سپاس شده توسط: abbas-star


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان