رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در جهانی دست نخست هفته به آمد؟ امتیازات ایران لیگ چگونه

امتیازات ایران در هفته نخست لیگ جهانی چگونه به دست آمد؟
#1
[عکس: 3785287586.jpg]


به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از ۳۰۶۰، تیم ملی والیبال ایران در سه مسابقه نخست خود در لیگ جهانی ۲۰۱۶ در مجموع ۲۵۱ امتیاز به دست آورد.
 
ملی پوشان ایران در این سه دیدار ۱۳۴ امتیاز با اسپک، ۲۵ امتیاز با دفاع روی تور، ۱۱ امتیاز با سرویس و ۸۱ امتیاز با اشتباهات حریف کسب کردند.
 
شهرام محمودی با کسب ۴۰ امتیاز، امتیازآورترین بازیکن ایران در این سه دیدار بود. محمودی ۳۶ امتیاز با اسپک، ۲ امتیاز با دفاع و ۲ امتیاز با سرویس گرفت.
 
سید محمد موسوی با ۸ امتیاز در دفاع روی تور در این زمینه موفق تر از دیگر بازیکنان ایران عمل کرد.
 
موسوی و محمودی در کنار مهدوی تنها بازیکنان ایران بودند که ۲ امتیاز سرویس در این سه دیدار به دست آوردند و به نوعی موفق ترین زنندگان سرویس برای ایران بودند.
 
تیم ملی ایران در مسابقه با برزیل ۵۰ درصد حملات اول پس از دریافت مثبت، ۴۶ درصد حملات پس دریافت منفی و ۴۸ درصد حملات پس از توپ گیری را به امتیاز تبدیل کرد.
 
شاگردان رائول لوزانو در مسابقه با آمریکا در ۵۱ درصد حملات پس از دریافت مثبت، ۳۱ درصد حملات پس از دریافت منفی و ۳۷ درصد حملات پس از توپ گیری، موفق به کسب امتیاز شدند.
 
در مسابقه با آرژانتین نیز ۶۱ درصد حملات پس از دریافت مثبت، ۳۷ درصد حملات پس از دریافت منفی و ۴۴ درصد حملات پس از توپ گیری به امتیاز تبدیل شد.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: maryam-r ، iliya. ، samaneeh
#2
بعد از هفته سوم احتمالا یک تایپک بررسی بزنیم بهترین ترکیب برای المپیک و مرحله نهایی لیگ جهانی که اونجا تیم ها قرص و محکم میان
پاسخ }}
سپاس شده توسط: abbas-star ، zeinabms

بروزرسانی موضوع

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تحلیل دیدار ایران و بلژیک در هفته دوم لیگ جهانی mohammad 0 131 ۲۰-۰۳-۱۳۹۶, ۰۴:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammad
  تحلیل دیدار والیبال ایران – لهستان در لیگ جهانی ۲۰۱۷/ سرخ و سفید پوشان لهستان چگونه ب abbas-star 1 178 ۱۵-۰۳-۱۳۹۶, ۰۸:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: SHANSER

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان