رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
انتخاب ژاپن صحنه برگزیده انتخابی های دیدار ایران المپیک

انتخاب صحنه های برگزیده دیدار ایران-ژاپن انتخابی المپیک
تبریک برای این برد نفس گیر 19
من از شدت فشار هیچی یادم نمیاد شما هرچی صحنه قشنگ خواستین بنویسین 4
پاسخ }}
سپاس شده توسط: nima1993 ، maryam-r ، Saba ، mohammad ، abbas-star
والا من که جز حرص خوردن چیزی یادم نمیاد
پاسخ }}
سپاس شده توسط: nima1993 ، maryam-r ، abbas-star ، samaneeh
صحنه های قشنگ بازی دو پنجه دو ضرب میر سعید معروف و پاسهای اشتباهش بود که تیم به دردسر انداخت
پاسخ }}
سپاس شده توسط: nima1993 ، maryam-r ، mohammad ، abbas-star ، samaneeh ، hamed1369
به قول بچه ها بیشتر حرص خوردیم . تیم خیلی مشکل داشت امروز . بازی فردا یک ذره نگران کننده اس ...
پاسخ }}
سپاس شده توسط: maryam-r ، mohammad ، abbas-star ، samaneeh
برای اولین بار دیدم که در یک بازی معروف دو بار خطای دو ضرب داشت !!!! دریافتهای اول امروز به نظرم بد نبود و بهتر شده . سرویس ها هم به نسبت خوبه . دفاع هم خوب بود . فقط موندم تو ست چهارم آوردن حمزه زرینی برای چی بود ؟! دو امتیاز جلو بویدم و زرینی اومد و یک امتیاز هم عقب افتادیم !!!!!!؟؟؟؟ به نظر من نتیجه خیلی خوبی بود ، درسته ست چهارم خیلی حساس شده بود ، ولی من دیروز گفتم که بهترین نتیجه 3-0 هست در غیر اینصورت نباید نتیجه ای غیر از پیروزی 3-1 ایران رقم بخوره که خدارو شکر همین اتفاق هم افتاد . ولی به قول بهنام محمودی ، تیم امروز خیلی نوسان داشت و روحیه جنگندگیش مستمر نبود . مطمئنم فردا مقابل چین بازی به مراتب سخت تری نسبت به امروز خواهیم داشت . چینی که امروز مقابل فرانسه فوق العاده بازی کرد . چینی که هم از لهستان یک ست گرفته و هم از فرانسه و چینی که همین ژاپن رو در سه ست متوالی شکست داد . باید خیلی مراقب بود ... امیدوارم فردا ببریم ، حالا با هر نتیجه ای که شده . فقط برد... ایشاللا
پاسخ }}
سپاس شده توسط: SHANSER ، maryam-r ، mohammad ، abbas-star ، samaneeh
آخه بحث تنها پنجه دوضرب معروف نیست.

دو تا پاس اشتباه هم داد که یکیش اگه خاطرتون باشه ست اول بود که میلاد با پا زد. در کل امروز توی پخش توپ هم مشکل داشت، امیدوارم بازی لهستان وچین این اشتباهات رو نکنیم که قطعا به باختمون منتهی میشه.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: samaneeh ، mohammad ، maryam-r
به نظرم رو امتیاز برابر 22 که زرینی توپ تو زمین ژاپن خوابوند خیلی باحال بود
پاسخ }}
سپاس شده توسط: mohammad ، abbas-star ، hamed1369 ، maryam-r
صحنه زیبا:

پاس زیبای معروف ک دفاع رو جا گذاشت و اسپک شهرام ک خورد تو صورت شیمیزو
پاسخ }}
سپاس شده توسط: maryam-r

بروزرسانی موضوع