رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
شد اسیر صربستان سرویسهای ایران

ایران اسیر سرویسهای صربستان شد
به گزارش جهان والیبال تیم ملی والیبال کشورمان در آخرین دیدار خود در هفته دوم رقابتهای لیگ جهانی با نتیجه سه بر یک مغلوب صربستان شد

...
پاسخ }}
سپاس شده توسط: skimo ، arman ، samaneeh ، abbas-star ، maryam-r
حیف و صد حیف تو روزی که میتونستیم خیلی خیلی بهتر از اینا باشیم و با یه برد خوب و راحت بسیار امیدوار بشیم به مسابقات تهران اسیر نواسانت تیم شدیم این وسط فقط تموم شدن بنزین موسوی کم داشتیم که اتفاق افتاد

و امروز زرینی بسیار موثر و مفید عمل کرد و یه چشمه های از خمزه زرینی سابق نشون داد به مرابت میشه گفت تو توپگیری و دریافت از معنوی نژاد موثرتره اگه ما یه موسوی آماده امروز داشتیم این صربستان راحت میشد برد

از اونطرف سعید معروف به ازای هر پاس خوب یه پاس کوتاه زیر تور یا پشت مهاجم میداد و بدجور تیم اذیت کرد

باوجودی که صربا سرویس آنجنانی هم نزدن اما دریافت مارو بازم تحت فشار قرار دادن و در نهایت عبادی پور هم عملکرد بسیار بدی داشت و من تعجب میکنم بازیکنی که جواب نداده لجظه حساس بازی چطور تو بازی میاد و حمزه زرینی که داشت تو دریافت خوب توپ میرسوند رفت بیرون
پاسخ }}
سپاس شده توسط: mohammad ، arman ، samaneeh ، abbas-star ، maryam-r
عملا حذفیم بچه ها
مگر اینکه فرانسه و ایتالیا دو بازی هفته آخر رو ببازن که تازه ما با برد تو همه بازیا میشیم 3 تیم 5 برده.
مگر اینکه هم بلژیک فردا فرانسه رو ببره و هم استرالیا ایتالیا رو!
پاسخ }}
سپاس شده توسط: skimo ، mohammad ، abbas-star ، maryam-r
(۰۶-۰۴-۱۳۹۵, ۱۲:۵۴ ق.ظ)arman نوشته: عملا حذفیم بچه ها
مگر اینکه فرانسه و ایتالیا دو بازی هفته آخر رو ببازن که تازه ما با برد تو همه بازیا میشیم 3 تیم 5 برده.

شما از کجا میدونی روسیه همه رو میبره تیم محکمی نشون ندادن
پاسخ }}
سپاس شده توسط: abbas-star ، maryam-r
(۰۶-۰۴-۱۳۹۵, ۱۲:۵۴ ق.ظ)arman نوشته: عملا حذفیم بچه ها

تو شرایط موجود ترجیح میدم پیش بینی درست بشه تا نتایج این تیم داغون و خسته!!! 4
پاسخ }}
سپاس شده توسط: mohammad ، abbas-star ، maryam-r
معروف واقعا خوب بود به نظر من که واقعا هجوه ها علیه اش بی دلیل هست واقعا تمیز مهاجم هاشون جا میزاشت مباشری با 1-90 قد نبایدم بتونه اسپک بزنه با اون جثه کوچک زرینی چند تا دریافت بد داشت هر چند سرویسای خوبی زد ولی بازم من معنوی ترجیح میدم
بهبودی هم سرویس خوبی زد سودش از مهدوی بیستره واقعا باهوش به توپ ضربه میزنه 
قایمی و غفور حالا برسن یا نه مشخص نیست
به نظر من مشکل اصلی تیم خستگی روحی و فیزیکی لوزانو فلاح عروسک نبرده که یک سرویس بزنه بزاره غلامی و موسوی استراحت کنن باید اینا بازی کنن
حالا من موندم لوزانو ظریف میبره المپیک یا مرندی خیلی سخته انتخاب
من شخصا ظریف ترجیح میدم بخاطر توپ گیری ولی دریافتاش افت کرده
به نظر من لوزانو هنوز احاطه نداره رو تیم کامل زمان بیشتر میخواد تعویضاش هوشمندانه تر بشه یادمه ولاسکو یکدفعه سر یک سرویس فیاضی میورد 2 امتیاز میافتادیم بالا با پرشی زدنش
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
اون چیزی که من دیدم عملکرد بسیار پرنوسان سعید معروف علی الخصوص دو ست اول بیش از 5 بار توپی که داد زیر تور بود یا پشت اسپکر بود حتی وقتی پاس سرعتی میداد پاس پایپ یا منطقه 4 که بماند

جندبار توپ بیموقع به سرعتی داد و از ست سوم یکم شروع کرد محمودی تغذیه کردن اما بازهم نتونست خوب کار بکنه
پاسخ }}
زرینی با 198 قد و 98 کیلو وزن کجا جثش کوچیکه! معنوی بدرد مدیوم المپیک و سرویسهای وحشتناک نمیخوره بازیش بالانس نیست یه حداقلهایی لازم برای انتخاب شدن برای المپیک اونوقت میشه مثل دانش آموزی که ریاضی 20 میشه فیزیک با 8 میفته
پاسخ }}
هربازی بدتر از قبل... واقعا نمیدونم توی مخ این معروف چی میگذره... یا محمودی چرا وقتی میدونه اون پاس افتضاح محاله بتونی از توپ ردش کنی چرا محکم میخوابونه رو تور 19 خب آروم ردش کن بره چرا باید حتما عین همون فرض محالت رو پیش بری 19
بدترین تعویض امروز لوزانو دیر بیرون بردن عبادی و صدالبته دوباره آوردنش توی زمین بود...چرا نمیشه یه ست بهبودی فیکس بمونه وقتی میبینی معروف داره رو هوا پاس الکی میده 19 
اینا یا واقعا نمیخوان به خودشون فشار بیارن یا توی باد غرور رفتن به المپیک گرفتار شدن 19 واقعا من دیگه حرفی ندارم 19||||||
پاسخ }}
(۰۶-۰۴-۱۳۹۵, ۰۱:۰۶ ق.ظ)skimo نوشته: زرینی با 198 قد و 98 کیلو وزن کجا جثش کوچیکه! معنوی بدرد مدیوم المپیک و سرویسهای وحشتناک نمیخوره بازیش بالانس نیست یه حداقلهایی لازم برای انتخاب شدن برای المپیک اونوقت میشه مثل دانش آموزی که ریاضی 20 میشه فیزیک با 8 میفته
نه پس زرینی بدرد المپیک میخوره با دریافتای ضعیف و سرویسای پرنوسانش بله قدش کوتاه تو مقایسه با معنوی نژاد تو اسپکم بیشتر غلامی یا شریفات بهش کمک میکردن با جا گذاشتن دفاع حریف معنوی قرار نیست فیکس باسه مدیوم المپیک کسی مثل قایمی هست که تیم کمک کنه زرینی فقط تو همین بازی یکم اونم تو سرویس خوب بود وگرنه ضعف دریافتش پابرجا بود تو اسپکم بیشتر دفاع وسط ما کمکش میکردن وگرنه رو توپ برگشتی که کلا نمیشه رو زرینی حساب کرد
پاسخ }}
سپاس شده توسط: abbas-star

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان