رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
شد برزیل مغلوب با یک ضعیف ایران عملکرد

ایران با یک عملکرد ضعیف مغلوب برزیل شد
در یک بازی بسیار بد ایران با نتیجه سه بر یک مغلوب برزیل شد
پاسخ }}
سپاس شده توسط: mohammad.mrvy ، SHANSER ، maryam-r ، kianoosh254 ، skimo ، abbas-star ، samaneeh
خیلی بد و بی انگیزه
انگار والیبال زده شدن
پاسخ }}
سپاس شده توسط: mohammad.mrvy ، maryam-r ، skimo ، abbas-star
به نظر میاد ماموریت این نسل دیگه تموم شده...این و با یکی دوتا بازی نمیگم...بر اساس عملکرد یک سال قبل تیم میگم...از جام واگنر...جاج جهانی...انتخابی المپیک و بردای دشوار جلوی تیمای آسیایی....و این مسابقات و بازیای ضعیفی که میبینیم همچنان
پاسخ }}
سپاس شده توسط: mohammad ، SHANSER ، maryam-r ، skimo ، kianoosh254 ، abbas-star
واقعا ضعیف بود بازی بجز ست دوم که خیلی خوب بازی کردیم بخاطر ضعف عمده سرویسامون و خطای زیاد سرویس و اماده نبودن عبادی پور و شهرام هیچ حرفی واسه گفتن نداشتیم 
با این سطح سرویس زدن به نظرم شانس کمی داریم خیلی نبود قایمی مخصوصا اینجا به چشم اومد بازیکن خوبیه چه سرویساش چه دریافت و توپ گیری
پاسخ }}
سپاس شده توسط: maryam-r ، skimo ، abbas-star
اتفاقا خوب شد الان دیگه فک کنم لوزانو دریافت کننده هی فیکشو شناخت...معنوی نژاد و فرهاد.....

واقعا شما پشت خط زن های تیم های دیگه رو ببنید..توی تمام پست ها خوبن..اسپک و سرویس و دفاع و توپ گیری...حالا محمودی ما فقط تو اسپک خوب بود ک توی این مسابقات همون اسپک رو هم نداره
مثلا اندرسون یا زایتسف:
اسپک شون عالی
دفاعشون :خوب
دریافت :خوب
سرویس عالی
پاسخ }}
سپاس شده توسط: maryam-r ، skimo ، abbas-star
همه آرزوشون المپیک بود میرن المپیک گندمیزنن بر میگردن 19

پاسخ }}
سپاس شده توسط: skimo ، kianoosh254 ، abbas-star
اصلا نمایش خوبی نداشتیم و مباشری بازیکنی که بهش خیلی امیدوار شده بودیم نشون داد تو بازیهای بزرگ به کارمون نمیاد آنچنان و معنوی نژاد هم متاسفانه نمیتونیم مقابل تیم هایی که سرویس خوب میزنن مثل برزیل و فردا صربستان تو پست دریافت قرار بدیم ای کاش لوزانو معنوی رو ببره پشت خط تو این روزهایی که شهرام اصلا خوب نیست هرچند معنوی نژاد امروز تو حمله هم نتونست خوب کار کنه و زیر پنجاه درصد کارایی حمله داشته اما تو برزیل به نظرم بورگس مائوریسیو بازگشت خوبی به ترکیب اصلی برزیلی ها داشت و تونست نمایش خوبی از خودش به نمایش بزاره و نتونستیم انچنان که روش حساب میکردیم این بازیکن رو نقطه ضعف قرار بدیم .
و فارغ از سرویس که برزیل شب درخشانی رو خصوصا با بازیکنان قدرتی خودش یعنی لوکارلی و مائوریسیو سپری کرد برزیل تو حمله هم شب فوق درخشانی داشت و هر سه بلند زن برزیل تو حمله درخشیدن در حالی که تو تیم ما تمام اسپکرامون اعم از قدرتی و سرعتی عملکرد ضعیفی داشتن که بازم بخش اعظمش برمیگرده به سرویس های عالی برزیلی ها .
پاسخ }}
سپاس شده توسط: skimo ، kianoosh254 ، abbas-star ، maryam-r
من هرجور دارم به خودم فشار میارم که تصمیمات فدراسیون کادرفنی اعم از دور بری های لوزانوو، سیچلو، شهنازی و خود لوزانو رو هضم کنم نمیتونم درک کنم چرا جواد حسین آبادی با اون درخشش سال گذشته در زیر 23 سال و تیم سایپا مستحق حضور به عنوان پشت خط زن سوم نیست و محمد فلاح که اصلا هم بازیکن بدی نیست ولی به هر حال نیمکت نشین بانک سرمایه بوده حتی جز 14 تا هم میره؟!!! یعنی یه نفر تو این فدراسیون نبوده فیلم مسابقات زیر 23 سال در اختیارش قرار بده وقتی مثلا میگه من پشت خط میخوام بهش پیشنهاد بدن که از زیر 23 سال بازیکن انتخاب بکنه؟

متاسفانه فوق ستاره های ما در شرایط نرمال هم شرایطی قرار ندارن یه بازی کامل دربیارن و همش تعویض میشن چه برسه به این شرایط و دست ما تو پوست گردو بود جالب که لوزانو عجیب اصرار میکنه به حضور میرزا به عنوان پشت خط در حالیکه سال گذشته تو تیم پیکان معنوی نژاد در نبود پشت خط، پشت خط بازی میکرد و هرجور بخوای حساب کنی اون برای این پست بهتره حداقل ارزش اینو داره برای چند امتیاز هم شده مثل پیروت پور تو این پست مورد ارزیابی قرار بگیره
پاسخ }}
سپاس شده توسط: kianoosh254 ، abbas-star ، maryam-r
این نکته رو هم اضافه کنم رویه لوزانو برخلاف رزنده طرفدار درگیر کردن بازیکنان مختلف در جریان مسابقه است در حالی که رزنده فوقش مجبور بشه دو تعویضه انجام میده که اون دو بازیکن هم بسیار به ترکیب اصلی نزدیک هستن یا دیگه یه بازیکن خیلی بد کار بکنه بکشتش بیرون اما لوزانو با این رویکرد که به تمام تغیییرات به چشم یک پدیده تاکتیکی نگاه میکنه باید یه تجدید نظر اساسی روی انتخاب بازیکناش انجام میداد!
پاسخ }}
سپاس شده توسط: kianoosh254 ، abbas-star ، maryam-r
مشکل تیم ما این بود که علاوه بر اینکه سرویس هاس پرقدرت رو نمی تونستن بگیرن در دریافت توپهایی که با برخورد به تور سرعتش گرفته می شد و باید راحت دریافت می شد هم ناکارآمد بودن و این مشکل تیم ما رو پاشوند و پاسها درست صادر نمی شد حتی اونجایی که جا داشت پاس درست ارسال بشه و آبشارزن های ما هم نا موفق عمل کردن و سیستم ویدیو چک مزخرف صربستان هم که تمام توپهایی که به دست دفاع برزیل خورده بود رو نو تاچ زد و شرایط رو برای تیم ما بد و بدتر کرد. بدون اغراق یک بازی به بدی بازی با کانادای پارسال توی جام جهانی بود این بازی
پاسخ }}
سپاس شده توسط: abbas-star ، maryam-r

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان