رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
گزینه می عجیب ایرج باشد من استفان است مظفری پیشنهادی آنتیگای که فرانسوی قرارداد لوز

ایرج مظفری: گزینه پیشنهادی من استفان آنتیگای فرانسوی می باشد/ عجیب است که قرارداد لوز
کارشناس والیبال کشورمان در گفتکو با والیبال ایران اظهار داشت: تعجب می کنم ما لوزانو را به مدت 6 ماه به خدمت می گیریم ولی دستیار او 2 سال با ما قرارداد می بندد/ اگر سیچلو والیبال ما را دوست دارد قراردادش را فسخ کند تا دست فدراسیون برای انتخاب سرمربی جدید باز باشد/ استفان آنتیگا بهترین گزینه است چراکه هم می خواهد توانایی های خود را به فدراسیون لهستان ثابت کند و هم تجربه بسیار بالا و اعتبار خوبی در والیبال اروپا و جهان دارد. 
[عکس: 10-mozafari_resized_medium500_0.jpg]به گزارش والیبال ایران، سرمربی سابق تیم ملی والیبال نوجوانان ایران که هم اکنون ساکن کشور کانادا می باشد، در خصوص بحث این روزهای والیبال کشورمان مبنی بر انتخاب سرمربی جدید تیم ملی والیبال به خبرنگار والیبال ایران گفت: زمانی که فدراسیون با سیچلو قرارداد 2 ساله میبندد به این معنی است که ما خاکریزی داریم به نام سیچلو. قطعا اگر همکاری او با سرمربی جدید میسر نشود حضور کم رنگی در ایران خواهد داشت و این اشتباه بزرگی بود که رخ داد.

وی ادامه داد: البته این که سیچلو 41 ساله هم سرمربی والیبال ما شود دور از ذهن نیست ولی به نظر من با این شرایط اختیار عمل فدراسیون کم شده است. اگر سیچلو والیبال ما را دوست دارد قراردادش را فسخ کند تا دست فدراسیون برای انتخاب سرمربی جدید باز باشد.

ایرج مظفری همچنین با انتقاد از نحوه بستن قرارداد با سیچلو تصریح کرد: تعجب می کنم ما لوزانو را به مدت 6 ماه به خدمت می گیریم ولی دستیار او 2 سال با ما قرارداد می بندد. نمی خواهم از کلمه اشتباه استفاده کنم ولی این کار درست نبود.

کاپیتان سابق تیم ملی کشورمان در مورد ویژگی سرمربی تیم ملی اظهار داشت: ابتدا عرض کنم که پی ریزی طرح نظرسنجی توسط سایت والیبال ایران کار خوب و ارزشمندی بود و امیدوارم از سوی فدراسیون هم کارگروهی در خصوص انتخاب سرمربی جدید تشکیل و چندین جلسه برگزار کنند و ببینند کدام مربی و با چه فاکتورهایی می تواند به والیبال ما کمک کند.

وی ادامه داد: بی شک سرمربی ما باید سرمربی تیم های ملی کشورهای دیگر بوده و رزومه کاری خوبی در زمینه ملی نیز داشته باشد. خدارو شکر با لطف و محبت آقای داورزنی چیزی که برای والیبال ما دور از دسترس بوده امروز تحقق یافته و اسپانسر بسیار خوبی داریم که می توانیم مربی بزرگ و خوبی جذب کنیم.

مظفری در مورد گزینه پیشنهادی اش خاطر نشان کرد: به نظرم من استفان آنتیگا سرمربی سابق تیم ملی لهستان بهترین گزینه است. او هم می خواهد توانایی های خود را به فدراسیون لهستان ثابت کند و هم تجربه بسیار بالا و اعتبار خوبی در والیبال اروپا و جهان دارد. به هر حال امیدوارم والیبال ما مسیر رو به رشد خودش را ادامه دهد و هر فردی که به این سمت رسید خودش را در برابر والیبال این کشور مسئول بداند. به کمیته های استعدادیابی، تیم های نوجوانان و جوانان سر بزند و از لحاظ فنی برای این والیبال پدری کند.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: nomber10 ، abbas-star ، maryam-r
آنتیگا گرچه شرایطش با کواچ کمی فرق داره شاید نشه مقایسه کرد ولی نمیشه کارنامه خوبی براش متصور شد در هر صورت استویچف و آناستازی هم از نظر مدیریت و هم کارنامه شرایط بهتری دارن.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: maryam-r

بروزرسانی موضوع

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان