رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
دوباره پوش تیم والیبال؟ به سابق بازگشت ملی

بازگشت دوباره ملی پوش سابق به تیم ملی والیبال؟
#1
رئیس فدراسیون والیبال از بازگشت دوباره آرش کمالوند به تیم ملی والیبال ایران خبر داده است.
 

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از همشهری آنلاین، محمدرضا داورزنی با اعلام این خبر گفت: کمالوند به زودی تمرینات خود را در جمع ملی‌پوشان آغاز خواهد کرد و حضور او می‌تواند به بخشی از مشکلات دریافت تیم ملی خاتمه دهد.
 

وی افزود: خوشبختانه فرهاد قائمی هم با پشت سر گذاشتن دوران نقاهت در حال پیوستن دوباره به اردوی ملی‌پوشان است و درست است که تیم ملی در غیاب این بازیکن با مشکل دریافت رویرو بود، اما درخشش جواد معنوی‌نژاد نشان داد که والیبال ایران چه پشتوانه‌های ارزنده ای دارد. با توجه به بهبودی غفور و اضافه شدنش به ترکیب تیم ملی و بازگشت میرزاجانپور به پست اصلی‌اش، قدرتی دریافت‌کننده، شاهد رقابت سختی بین ملی‌پوشان برای اعزام به المپیک خواهیم بود.
 

وی در پاسخ به این سئوال که چقدر از نتایج بازی‌های تیم ملی در هفته‌های اول و دوم لیگ جهانی رضایت دارد گفت: طبیعی است که هر کشوری با اهداف متفاوت در لیگ جهانی حاضر می‌شود. برخی تیم‌ها مثل ایران و دیگر تیم‌های صعود کرده به المپیک در وهله نخست به چشم بازی‌های تدارکاتی قبل از المپیک و شناخت نفرات اصلی و در نهایت کسب مقام می‌نگرند. اما برخی از تیم‌هایی که در راه رسیدن به المپیک ناکام بودند، هدفشان کاملا متفاوت است و موفقیت در این رقابت‌ها برای آنان مثل تیم صربستان، هدف اصلی محسوب می‌شود. من فکر می‌کنم نتایج تیم ایران در هفته‌های اول و دوم متاثر از خستگی سفر بود و با تحلیل رفتن جسمانی بازیکنان شرایط برای کسب نتیجه سخت شد.
 

رئیس فدراسیون والیبال در مورد میزبانی ایران در هفته سوم هم گفت: میزبانی تیم‌های بزرگ کار ساده‌ای نیست، ولی خوشبختانه با توجه به تجربیات سال‌های گذشته با تلاش همکارانم به‌خوبی همه چیز آماده و مهیای این بازی‌هاست.
 

داورزنی در خصوص حرف و حدیث‌های اخیر پیرامون اتفاقات رخ داده در اطراف تیم ملی بانوان هم گفت: آینده خوبی با مایدا، سرمربی خارجی در انتظار والیبال بانوان است، اما متاسفانه برخی‌ها با بزرگنمایی‌های صورت گرفته در رسانه‌ها سعی دارند همه چیز را زیر سئوال ببرند.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: iliya. ، alireza-k ، kianoosh254 ، mohammad.mrvy ، maryam-r
#2
خوب اگه قراربود کمالوند بیاد بهترنبود ازهمون اول میومد و امتحان میشد؟یا این که همون نظری افشار تو تیم میموند که شرایطشم نسبت به کمالوندبهتربودفصل قبل؟؟

آدم میمونه ازکارای اینا...حضورکمالوند میتونه فقط ی رقابتی ایجاد کنه وگرنه فک نکنم همینجوری یهویی ببرنش المپیک
پاسخ }}
سپاس شده توسط: SHANSER ، alireza-k ، abbas-star ، kianoosh254 ، maryam-r
#3
بیشتر داورزنی شاید منظورش اضافه شدن کمالوند به تمرینات تیم ب و ایجاد رقابت بین دریافت کننده هاس چون پستای دیگه که تکلیفشون مشخصه 
و به قول دوستان اگه قرار بود کاملونذ بیاد که نظری افشار خیلی بهتر بود مه لوزانو علنا گفت نمیخوادش
پاسخ }}
سپاس شده توسط: abbas-star ، mohammad.mrvy ، maryam-r
#4
این خبر موثقه ولی اینکه عملی بشه و نشه معلوم نیست.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: kianoosh254 ، mohammad.mrvy ، maryam-r

بروزرسانی موضوع

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان