رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در تبلیغات اپلیکیشن آشنا با شوید قابلیت های تلگرام

با قابلیت های تبلیغات در اپلیکیشن تلگرام آشنا شوید
#1
با قابلیت های تبلیغات در اپلیکیشن تلگرام آشنا شوید
تهیه پنل تبلیغاتی: 
با تهیه پنل‌های تبلیغاتی در تلگرام نیاز به هیچ‌گونه خط ارسال نیست. همچنین هیچ گونه بلاک و اسپمی نیز وجود نخواهد داشت و به تمامی بانک‌های اطلاعاتی (منطقه‌ای، کدپستی، مشاغل و اصناف) امکان ارسال اطلاعات و پیام‌های تبلیغاتی وجود دارد. قابل ذکر است که برخی از پنل‌های تبلیغاتی امکان ارسال با شماره تلفن همراه یا تلفن ثابت دفتر یا منزل خود را ارائه می‌دهد.
ارسال لینک به گروه‌های تلگرام: 
برای معرفی خود در بین رقبا و مشتریان، تلگرام این امکان را فراهم می‌کند تا با ارسال لینک از وب‌سایت و لینک گروه‌های تبلیغاتی برای سایر گروه‌ها، محصولات و یا نام برند را به‌صورت وسیع‌تری معرفی کردتبلیغات در اپلیکیشن تلگرام
ارسال پیام تبلیغاتی به‌صورت خصوصی: 
برای مخاطبین و یا دوستانی که شماره آنها را در دسترس است، می‌توان با ارسال پیام تبلیغاتی به صورت خصوصی در تلگرام، آنها را از محصولات جدید مطلع کرد و در این صورت مشتری به لحاظ اینکه به صورت خصوصی با او ارتباط برقرار شده است، حس نزدیک‌تری خواهد داشت و به همین سبب امکان اینکه این پیام در سایر گروه‌هایی که مخاطبان به آن دسترسی دارند منتشر شود، بسیار زیاد است و شانس بیشتری برای عرضه در بازار وجود دارد. تبلیغات در اپلیکیشن تلگرام
ایجاد کانال‌های تبلیغاتی: 
تلگرام این قابلیت را دارد که کانال‌های تبلیغاتی متعددی را ایجاد کرد و برای گروه خود لینک ساخت و به اشتراک گذاشت تا گروه موردنظر زودتر شلوغ شود و در این قسمت لینک تنها توسط مدیر گروه ساخته می‌شود و سایر اعضای گروه قادر به ساخت لینک نیستند و از جمله مزایایی که می‌توان برای گروه‌های تلگرام برشمرد این است که شماره تلفن اعضای گروه قابل نمایش نیست و مخاطبین گروه نگران لو رفتن شماره تماس‌های خود نیستند.
سپردن کانال خود به تیم های تبلیغاتی:
شما با صرف هزینه ای استاندارد و نه چندان زیاد میتوانید کانال یا گروه خود را به دست تیم قویی برای تبلیغات بدهید تیمی که با سوابق درخشان باشد و شما بدانید که قطعا کارشان را بلد اند و کانال های زیادی را پشتیبان بوده اند. ما به شما ایران تبلیغ را توصیه می کنیم.

http://irantableegh.org/advertise-on-telegram
پاسخ }}
سپاس شده توسط:

بروزرسانی موضوع

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان