رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
دوم پایان بازکنان روز برترین تا

برترین بازکنان تا پایان روز دوم
به گزارش ایرنا، تیم ملی والیبال ایران با کسب دو پیروزی در دو مسابقه نخست خود در این رقابت ها مقابل استرالیا و کانادا در رده نخست جدول رده بندی قرار دارد.
امیر غفور با 38 امتیاز، سومین بازیکن امتیازآور مسابقات، سید محمد موسوی با میانگین 0.75 امتیاز در هر ست سومین مدافع روی تور و سعید معروف با میانگین 8.25 پاس در هر ست سومین پاسور رقابت ها هستند.
برترین بازیکنان این رقابت ها در بخش های مختلف تا پایان رقابت های روز دوم به شرح زیر است:

** امتیازآورترین بازیکن
1-گاوین اشمیت از کانادا 44 امتیاز
2- آنتونین روزیر از فرانسه 41 امتیاز
3- امیر غفور از ایران 38 امتیاز

** بهترین زننده اسپک
1-گاوین اشمیت از کانادا 59.65 درصد موفقیت
2- یوکی ایشیکاوا از ژاپن 58.33 درصد موفقیت
3- توماس ادگار از استرالیا با 57.5 درصد موفقیت
.
6- میلاد عبادی پور از ایران 55.56 درصد موفقیت

** بهترین مدافع روی تور
1-ژانگ چن از چین میانگین 1.14 امتیاز در هر ست
2- نیکلاس لوگاف از فرانسه میانگین 1 امتیاز در هر ست
3- سید محمد موسوی از ایران میانگین 0.75 امتیاز در هر ست

** بهترین زننده سرویس
1-کونیهیرو شیمیزو میانگین 0.71 امتیاز در هر ست
2-مارتین کروین از ونزوئلا میانگین 0.63 امتیاز در هر ست
3- گاوین اشمیت از کانادا میانگین 0.5 امتیاز در هر ست
4- سید محمد موسوی از ایران میانگین 0.5 امتیاز در هر ست

** بهترین پاسور
1- هیدئومی فوکاتسو از ژاپن میانگین 11.29 پاس در هر ست
2- بنجامین تونیوتی از فرانسه میانگین 10.78 پاس در هر ست 
3- سعید معروف از ایران میانگین 8.25 پاس در هر ست

** بهترین توپ گیر
1-تاکشی ناگانو از ژاپن میانگین 2.71 توپ گیری در هر ست
2- ژنیا گربینیکوف از فرانسه میانگین 2.44 توپ گیری در هر ست
3- پاول زاتورسکی از لهستان میانگین 1.9 توپ گیری در هر ست
.
22- میلاد عبادی پور از ایران میانگین 0.75 توپ گیری در هر ست

** بهترین دریافت کننده
1-کوین تیلی از فرانسه 55.56 درصد موفقیت
2- میخال کوبیاک از لهستان 54.84 درصد موفقیت
3- تاکشی ناگانو از ژاپن 53.85 درصد موفقیت
4- میلاد عبادی پور از ایران 51.02 درصد موفقیت
پاسخ }}
سپاس شده توسط: maryam-r ، abbas-star ، iliya ، star of gt ، mohammad ، kianoosh254 ، alireza-k ، nomber10 ، samaneeh
بزرگترین ضعف ما تا حالا توپ گیری بود
پاسخ }}
سپاس شده توسط: kianoosh254 ، alireza-k ، SHANSER ، abbas-star ، samaneeh ، maryam-r
ظریف توپ گیر خوبیه ولی تا حالا که عملکرد خوبی نداشته در ادامه شاید وضعیتش خوب شه و سر و سامانی بده
پاسخ }}
سپاس شده توسط: abbas-star ، maryam-r
(۱۰-۰۳-۱۳۹۵, ۱۲:۲۲ ق.ظ)mohammad نوشته: بزرگترین ضعف ما تا حالا توپ گیری بود

من فکر میکنم در وهله اول باید سرویس هامون رو درست کنیم تا توپگیری ها شکل بگیره این دو امر مستقیمن، وقتی سرویسامون دقیقا روی ساعد هاشون هست دیگه توپگیری فوق العاده سخت میشه.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: SHANSER ، mohammad ، samaneeh ، maryam-r
(۱۰-۰۳-۱۳۹۵, ۰۲:۵۱ ق.ظ)abbas-star نوشته:

من فکر میکنم در وهله اول باید سرویس هامون رو درست کنیم تا توپگیری ها شکل بگیره این دو امر مستقیمن، وقتی سرویسامون دقیقا روی ساعد هاشون هست دیگه توپگیری فوق العاده سخت میشه.
سرویسای ما بهتر از این نمیشه یکسری بهترن تو سرویس یکسری خطاشون زیاده 
قایمی فعلا مورد اطمینان ترینه تو پرشی با خطای  کم
باید تو باشکاه ها درست بشه چون پرشی زن کمه تو ایران و همه موجی جهشی زنن باید مربی ها ببرن سمت پرشی از پایه البته این خیلی به سرویسم دخیل نیست سرویس یک بخش وقتی هماهنگی دفاع های جلو با عقب شکل بگیره با موجی هم میشه ی توپ زنده کرد
پاسخ }}
سپاس شده توسط: abbas-star ، mohammad ، skimo ، maryam-r
(۱۰-۰۳-۱۳۹۵, ۰۳:۵۸ ق.ظ)SHANSER نوشته:

باید تو باشکاه ها درست بشه چون پرشی زن کمه تو ایران و همه موجی جهشی زنن باید مربی ها ببرن سمت پرشی از پایه البته این خیلی به سرویسم دخیل نیست سرویس یک بخش وقتی هماهنگی دفاع های جلو با عقب شکل بگیره با موجی هم میشه ی توپ زنده کرد

نه مشکل بازیکنای ما اینه که موجی زن قهاری هم نیستن، تا حدودی غلامی فعلا داره موجی خوب میزنه!

میلاد، یا امیرغفور، میرزا و... اینا بازیکنایی هستن که بیشتر اوقات پرشی زدن و مطمینان الان فقط سرویس میزنن که رد شه، من دقت کردم اگه توپ رو دو دستی پرتاب کنن سمت زمین حریف احتمال امتیاز شدنش خیلی بیشتره. سرویس موجی سرویس کمی نیست اما متاسفانه ما موجی زن خوبی هم داریم.

در رابطه با توپگیری هر چی دریافت بد باشه، پاس بدتری میرسه به اسپکر و احتمال اینکه با توپگیری همراه بشه خیلی بیشتره و این واضح هست.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: mohammad ، samaneeh ، skimo ، maryam-r
بحث دریافت و توپ گیری دو مقوله بسیار مهم هستش در والیبال.
توپ گیری به مسائلی همچون جایگیری مناسب سطح اتکای کافی،چابکی در حرکت بستگی داره دریافت هم مستقیما مربوط به عکس العمل در مقابل سرویس حریف وابسته است و نیاز هست ک قدرت ساعد بسیار بالا و دید لازم هنگام سرویس است.

متاسفانه دلیل اصلی ضعف ما در توپ گیری ،بر هم خوردن نظم تیمی و. در نتجه جایگیری نامناسب پس از یک رالی و رفت و برگشت های متوالی توپ است.

همونطور که می بیینید در تو پیری جزو 20 نفر هم نماینده ای نداریم اما در دریافت ،میلاد ک واقعا یکی از ستارگان تیم لیه عملکرد موفق داشته و ساعد صحیح و اعتماد به نفس وی ک حقیقتا در مسابقات لیگ نیز به همین ترتیب بود به کمک تیم اومده.

در خصوص لیبروها متاسفانه فرهاد با روزهای اوجش فاصله داره و بعضا میبینیم در جابجایی ها و نیز هماهنگی با بازیکنان منطقه عقب زمین (1،5،6) دچار مشکل هست و امیدوارم این مشکل حل بشه

بر خلاف اون ،مهدی مرندی ک جوان تر و با انگیزه تر نشون داده اگر بتونه روند خوب بازی مقابل کانادا رو حفظ کنه انشالله در توپ گیری هم پیشرفت میکنیم .

به امید موفقیت تیم ملی والیبال ایران
پاسخ }}
سپاس شده توسط: mohammad ، SHANSER ، samaneeh ، abbas-star ، maryam-r
بچه ها حالا الان نمیشه خیلی رو این جدول نظر داد چون هنوز اول تورنمنته و مثلا یه تیم با فرانسه بازی کرده یکی با کانادا یکی با ونزوئلا. روزای آخر نشون دهنده توان واقعی بازیکناس.
ضمنا در کل به نظرم اینا خیلی اهمیتی نداره. ممکنه تو یه بازی آمارمون بد باشه و مثلا یه ست رو با اختلاف ببیازیم و آمار از دست بره ولی نهایتا بازی رو ببریم. مهم نتیجه گرفتنه حالا با هر آماری
پاسخ }}
سپاس شده توسط: mohammad ، mohammad_kashan ، samaneeh ، skimo ، abbas-star ، maryam-r
اینقدر دلم میخواد بچه های ما همیشه صدر باشن 18 خب بشن دیگه 19
سید چندتا دفاع عالی انجام بده قشنگ صدر نشین میشه 4
پاسخ }}
سپاس شده توسط: skimo ، abbas-star ، maryam-r
(۱۰-۰۳-۱۳۹۵, ۰۳:۵۸ ق.ظ)SHANSER نوشته:

دلیل ضعف سرویس کم بودن پرشی زن نیست پرشی زدن هر بازیکنی میتونه تمرین کنه مربیان ایرانی هستن که میخوان بازی کم خطا ارائه بدن و این تفکر سنتی دارن

پیمان اکبری و بهروز عطایی از نمونه های بارزی هستن که حتی پرشی زن هاشون هم در تیم های این مربیا ممکنه سرویس ساده بزنن و البته این حرفم درست باید در باشگاه ها درست بشه نمیشه بازیکنی که 10 ماه سال تمرین پرشی درستی نداره و بخوبی کار نمیکنه بیاد با روزیر و انگاپت و گوین اشمیت که تو لیگ های معتبر اروپایی شلاق میخورن بر سر سرویس زدن رقابت بکنه و جلوی اونا حرفی برای گفتن داشته باشه اما به هر حال لازمه پیشرفت تیم بهبود این ایتم هستش
پاسخ }}
سپاس شده توسط: abbas-star ، maryam-r

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان