رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
بهبودی روند می صربستان به فلاح و

بهبودی و فلاح به صربستان می روند
به گزارش خبرگزاری جهان والیبال و به نقل از سایت نود، شاگردان لوزانو بعد از پشت سرگذاشتن سه بازی سخت روز سه شنبه  راهی صربستان خواهند شد تا خود را آماده نبرد با برزیل، بلغارستان و صربستان کنند.

اما از اردوی تیم ملی خبر می رسد که در ترکیب تیم ملی والیبال ایران درهفته دوم لیگ جهانی شاهد دو تغییر خواهیم بود و  یک پاسور و یک سرعتی زن روز سه شنبه راهی بلگراد خواهند شد تا درترکیب تیم به میدان بروند. یک منبع موثق دراین باره اعلام کرد علیرضا بهبودی پاسور کهنه کار حاضر دراردوهای اخیر تیم ملی وهمچنین محمد فلاح سرعتی زن  دو بازیکنی هستند که سه شنبه راهی صربستان خواهند شد تا تیم ملی را درهفته دوم همراهی کنند.

اما درمورد دو بازیکنی که قرار است از ترکیب تیم خارج شوند و راهی تهران شوند دو خبر متفاوت به گوش می رسد . از یک سو گفته می شود که لوزانو به دنبال استراحت دادن به میرسعید معروف و محمد موسوی است و خبر دیگر حاکی از بازگشت مهدی مهدوی و آرمین تشکری به تهران است. قطعا بازگشت علیرضا بهبودی باتجربه که فصل بسیار موفقی را در لیگ برتر سال گذشته پشت سرگذاشت و آمادگی خود را درتمرینات اخیر تیم ملی به رخ کادر فنی کشید، می تواند سورپرایز تیم ملی والیبال ایران دربرابر برزیل، صربستان و بلغارستان باشد.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: farshidfx ، iliya. ، skimo ، kianoosh254 ، abbas-star ، maryam-r ، alireza-k ، mohammad
حضور بهبودی در تیم خبر خیلی خوبیه ولی من انتظار داشتم بازیکن دوم یا داوددی و یا علوی باشه که در جهت حل مشکل پشت خطمون باشه
در مورد دو بازیکنی که قراره از لیست خارج بشن به نظر من اگه بحث استراحت دادن به معروف و موسوی بود اونها باید به بزریل نمیرفتن
چون سفر به برزیل بسیار طولانی و خسته کننده بود وگرنه صربستان که اختلاف ساعت زیادی با ایران نداره
به نظرم در این مقطع زمانی بهتره همون مهدوی و تشکری از لیست خارج بشن
پاسخ }}
سپاس شده توسط: skimo ، SHANSER ، kianoosh254 ، abbas-star ، maryam-r ، mohammad
باز هم میرزاجانپور قطر پاسور است!!!!!
یعنی اقای لوزانو نمی خواهد یک پشت خط زن رو دعوت کنه!!!!!!!
پاسخ }}
سپاس شده توسط: skimo ، farshidfx ، abbas-star ، maryam-r ، mohammad
الان حضور سرعتی زن چهارم به عنوان چرخ سوم دوچرخه چجوری قابل توجیه؟! چه اشکالی داشت رحمان داوودی هم به همین جمع اضافه میشد دیگه از سر ناچاری امین علوی رو هم اضافه میکردید؟

شما یه پشت خط زن مصدوم دارین و یکی هم در آستانه مصدوم شدن با اون وضعی که کمرش گرفته بود جایگزینش برای پشت خط زن چیکار میخواید بکنید؟ با میرزاجانپور به عنوان پشت خط زن میخواین با برزیل و صربستان و بلغارستان رقابت کنید و شکستشون بدید؟ جالبه تجربه میرزا تجربه چندان موفقی هم نبوده خصوصا مقابل تیمهایی که دفاع روی تور سیستماتیکی دارن و بخوبی مسیر توپهای میرزا رو که از منطقه 1و2 تنوع انچنانی هم نداره آنالیز میکنن

متاسفانه لوزانو اصرار بیجایی داره که معنوی دریافت باشه البته خوبه که تجربش برای دریافت بره بالا ولی الان وضعیت تیم وخیمه حداقل معنوی نژاد بکار بگیرن برای پشت خط!

مهره های مهمی مثل بهبودی و نظری افشار مرخص کردیم و تمرکز ذهنیشون رو برای حفظ آمادگی بهم زدیم وقتی هم بازی فرانسه رو باختیم به بهبودی گفتیم برکرد حتی منابع موجود رو هم درست مدیریت نمیکنیم که این یه ایراد اسای به کادر فنی که چرا رقابت در پست پاسور و دریافت پیش از آغار فصل مسابقات از بازیکنا گرفت با انتخاب پشت خط زنها هم که اصلا انگیزه ای برای رقابت و آمادگی و آسایش خاطر تو این پست نذاشت
پاسخ }}
سپاس شده توسط: farshidfx ، kianoosh254 ، abbas-star ، maryam-r ، mohammad
زنگ خطر واسه مهدوی به صدا دراومده ممکنه با خوب کار کردن بهبودی لورانو قید مهدوی بزنه
خیلی خوبه اولین باره این اتفاق میافته ولی کاش با یک جوون عوض میشد نه بهبودی 37 ساله
وادی بهتر بود
بهبودی ببرن المپیک قشنگ تکون میده مثل لهستان که اوایل درژیزگا واسور اول بود بعد لوماژ شد..
تیم ملی جای رفاقت و دوستی نیست جای حرفه ای گری هست چندین ساله مهدوی عملکردی نداشته تو تیم ملی
پاسخ }}
سپاس شده توسط: abbas-star ، maryam-r ، mohammad
(۳۱-۰۳-۱۳۹۵, ۱۲:۴۱ ب.ظ)arman نوشته: به گزارش خبرگزاری جهان والیبال و به نقل از سایت نود، شاگردان لوزانو بعد از پشت سرگذاشتن سه بازی سخت روز سه شنبه  راهی صربستان خواهند شد تا خود را آماده نبرد با برزیل، بلغارستان و صربستان کنند.

اما از اردوی تیم ملی خبر می رسد که در ترکیب تیم ملی والیبال ایران درهفته دوم لیگ جهانی شاهد دو تغییر خواهیم بود و  یک پاسور و یک سرعتی زن روز سه شنبه راهی بلگراد خواهند شد تا درترکیب تیم به میدان بروند. یک منبع موثق دراین باره اعلام کرد علیرضا بهبودی پاسور کهنه کار حاضر دراردوهای اخیر تیم ملی وهمچنین محمد فلاح سرعتی زن  دو بازیکنی هستند که سه شنبه راهی صربستان خواهند شد تا تیم ملی را درهفته دوم همراهی کنند.

اما درمورد دو بازیکنی که قرار است از ترکیب تیم خارج شوند و راهی تهران شوند دو خبر متفاوت به گوش می رسد . از یک سو گفته می شود که لوزانو به دنبال استراحت دادن به میرسعید معروف و محمد موسوی است و خبر دیگر حاکی از بازگشت مهدی مهدوی و آرمین تشکری به تهران است. قطعا بازگشت علیرضا بهبودی باتجربه که فصل بسیار موفقی را در لیگ برتر سال گذشته پشت سرگذاشت و آمادگی خود را درتمرینات اخیر تیم ملی به رخ کادر فنی کشید، می تواند سورپرایز تیم ملی والیبال ایران دربرابر برزیل، صربستان و بلغارستان باشد.
مهدوی و تشکری قراره برگردن ایران
پاسخ }}
سپاس شده توسط: skimo ، abbas-star ، maryam-r ، mohammad
من هم مثل امیرحسین نمی فهمم الان عوض کردن یه سرعتی چه معنی ای داره وقتی مشکل تیم پشت خط زن بود علاوه بر پاسور. خدا رو شکر عقلشون به پاسور رسید ولی نمی دونم چرا نمی خوان قبول کنن توی پشت خط مشکل داریم. در ضمن حضور زرینی قرار برای ما چه چیزی رو رقم بزنه حداقل توی پشت خط هم تستش نکرد آدم دلش خوش باشه بگه طرف نرفته نقش مترسک رو بازی کنه یه کاری دستش دادن یا می تونه انجام بده یا نه. خدا خدا می کنم دو تا قضیه اتفاق بیفته یکی اینکه بهبودی اینقدر خوب کار کنه باعث بشه کلا مهدوی بره کنار که با این کار زنگ خطر برای خود معروف هم به صدا در می آد چون حتی ممکنه یه وقت بهبودی بیاد فیکس بشه و تمام آرزوهای معروف بر باد بره و دومی اینکه لوزانو بیاد جای میرزا و معنوی رو با هم عوض کنه. به اولیش امیدواریم بیشتره اما دومی رو بعید می دونم انجام بده. واقعا اشتباه کرد به جای فلاح داودی رو نبرد می تونست داودی رو بذاره دریافت معنوی پشت خط
پاسخ }}
سپاس شده توسط: skimo ، abbas-star ، maryam-r ، mohammad
کلا 4 تغییر میشه نسبت به توکیو داشت، ضمنا لیست نهایی لیگ جهانی که از توش بازیکنا انتخاب میشه 18 نفره هست نه 21 نفره. بنابراین الان علوی و فائزی و داودی خارج از لیستن و دیگه نمیشه ازشون استفاده کرد
پاسخ }}
سپاس شده توسط: skimo ، SHANSER ، abbas-star ، kianoosh254 ، maryam-r ، mohammad ، mohammad_kashan
لبته زرینی بزاره بیرون کسی نیست چون لیست نهایی 18 نفره هست
مطمنا اگه قایمی بود میوردش جای زرینی از اونور شاید میرزا هم خط میخورد تا فرصت به غفور برسه
ولی خوبه ازمون خطا انجام بشه تو پست ها من که دوست دارم مباشری و معنوی نژاد باشن تو المپیک حیفه
پاسخ }}
فک کنم معروف و موسوی پرو بازی در اوردن{واقعا اگه توی بازیها خوب دقت کنید میبینید ک موسوی و معروف اصلا ب حرفای لوزانو توی تایم اوت ها گوش نمیکنند..حتی یکبار وقتی لوزانو توی تایم اوت داشت صحبت میکرد موسوی رفتم کلا اخر سالن جای بازیکنای ذخیره} و اینکه لوزانو از قصد بهبودی و فلاح رو دعوت کرده ک بهشون بفهمونه من کواچ نیستم و حرف زیادی بزنین و بخوان رییس بازی دربیارین جایگزین دارین...
پاسخ }}

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان