رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
شما بهترین تیم دیگاه انتاخبی انتخابی ممکن ملی از المپیک برای ترکیب

بهترین ترکیب ممکن تیم ملی از دیگاه شما برای انتخابی المپیک
مباحث برای انتخاب بهترین ترکیب ممکن  تیم ملی از دیگاه شما برای انتخابی المپیک رو در این تاپیک ادامه میدیم
بزرگترین نقطه ابهام ترکیب زوج دریافت کننده ها هستن هر چند هنور در پست لیبرو و پشت خط هم انتخاب ها قطعی نیست
ترکیب مورد نظر اولیه من معروف مرندی محمودی موسوی غلامی قائمی و عبادی پور بودش
اما با نظرات کارشناسان انجمن و همچنین بررسی امار تیم در چند تورنمنت اخیر شاهد مسئله جالبی بودم
در جام جهانی ژاپن با وجود نتایج ضعیف تیم اما در بخش دریافت عبادی پور و مرندی به ترتیب در رده دوم و سوم بهترین دریافت کننده های تورنمنت
قرار گرفتن در حالی که در اون بازیهای در اکثر دقایق و امتیازات زوج عبادی پور و میرزاجانپور مورد استفاده قرار گرفتن.
اینکه با وجود استفاده از زوج میرزا و عبادی پور باز هم امار تیم در حمله نا امید کننده است نگران کننده هستش
حالا ممکنه در اون تورنمت میرزاجانپور در شرایط خوبش نبوده ولی به هر حال به نظر مشکل اصلی تیم در بخش حمله و اسپک هستش
که امیدورام در این انتخابی المپیک بر طرف بشه
با توجه به این مطلب زوج قدرتی دریافتی انتخابی من عبادی پور و زرینی هستش
پاسخ }}
سپاس شده توسط: skimo ، mohammad ، m-mahdi
با شرایط موجود هم یه سری بازیکن هستن که دیگه امکان دسترسی بهشون نیست مثل نادی و قطعا اگه الانم دعوت بشه خب مسلما اون فرم خوب سابق نداره
------------

با شرایط موجود

پاسور: معروف
پشت خط زن: محمودی
دریافت: عبادی پور - زرینی
دفاع وسط: موسوی - غلامی
لیبرو: این پست کاملا به وضعیت لیبروهای تیم ملی در زمان مسابقات برمیگرده در مسابقات غیرالمپیک هر تیم مجاز به استفاده از 2 لیبرو و 12 بازیکن معمولی هستش و از اونجایی که تعویض لیبرو نامحدوده میشه هردو رو جابجا کرد، این مشکل حل شده است اما برای خود رقابت های المپیک که گویا با 12 نفر و فقط یه لیبرو باید بریم کار بسیار سخت شرایط نشون داده ظریف روی توپگیری عملکرد فوق العاده ای داره و مرندی روی دریافت اول متبحر هستش، البته ظریف 2-3 سال پیش قطعا بدون هیچ پیش شرطی فیکس تیم خواهد آمد بود، اما ظریف حال حاضر هم کمی دچار افت شده بنابراین انتخاب این پست کمی سخت و به شرایط دو لیبرو در زمان مسابقات که بسیار هم پرنوسان هستش برمیگرده/ برای المپیک به لحاظ تجربه ظریف ترجیح میدم اما براساس سیستم کار لوزانو که لزوم دریافت اول بدون نقص هستش (البته اگه پیش داوری اشتباه نکرده باشم) مرندی بیشتر به ترکیبش میخوره
پاسخ }}
سپاس شده توسط: farshidfx ، mohammad ، m-mahdi ، SHANSER
پشت خط: محمودی ، غفور اکه امعده باشه مثل 2014 هیچ چیزی کم از شهرام نداره باید بازی کنه
قدرتی: میرزاجانپور و عبادی پور و قایمی به تناسب بازی ها ، عبادی پور فیکس و جابه جایی بین میرزا و قایمی
لیبرو: فقط ظریف فیکس
سرعتی زن: موسوی و غلامی تعویضی با تشکری که سرویساش حرف نداره
غلامی نوسانش زیاده بد بود سریع تعویض شه با تشکری
پاسخ }}
سپاس شده توسط: mohammad ، m-mahdi ، farshidfx
(۲۴-۰۲-۱۳۹۵, ۰۴:۰۰ ب.ظ)farshidfx نوشته: مباحث برای انتخاب بهترین ترکیب ممکن  تیم ملی از دیگاه شما برای انتخابی المپیک رو در این تاپیک ادامه میدیم
بزرگترین نقطه ابهام ترکیب زوج دریافت کننده ها هستن هر چند هنور در پست لیبرو و پشت خط هم انتخاب ها قطعی نیست
ترکیب مورد نظر اولیه من معروف مرندی محمودی موسوی غلامی قائمی و عبادی پور بودش
اما با نظرات کارشناسان انجمن و همچنین بررسی امار تیم در چند تورنمنت اخیر شاهد مسئله جالبی بودم
در جام جهانی ژاپن با وجود نتایج ضعیف تیم اما در بخش دریافت عبادی پور و مرندی به ترتیب در رده دوم و سوم بهترین دریافت کننده های تورنمنت
قرار گرفتن در حالی که در اون بازیهای در اکثر دقایق و امتیازات زوج عبادی پور و میرزاجانپور مورد استفاده قرار گرفتن.
اینکه با وجود استفاده از زوج میرزا و عبادی پور باز هم امار تیم در حمله نا امید کننده است نگران کننده هستش
حالا ممکنه در اون تورنمت میرزاجانپور در شرایط خوبش نبوده ولی به هر حال به نظر مشکل اصلی تیم در بخش حمله و اسپک هستش
که امیدورام در این انتخابی المپیک بر طرف بشه
با توجه به این مطلب زوج قدرتی دریافتی انتخابی من عبادی پور و زرینی هستش
ممنون بابت تاپیک
پاسخ }}
سپاس شده توسط: farshidfx ، SHANSER
پشت خط زن: محمودی
دریافت: عبادی پور - قائمی
دفاع وسط: موسوی - غلامی
لیبرو: ظریف
پاسخ }}
سپاس شده توسط: farshidfx ، SHANSER