رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در شد گردید جهانی 1395 ویریش برنامه تیم تقویم تغییرات والیبال انتخابی ویرایش اضافه ایران ملی رسمی اخبار سال لیگ المپیک

تقویم رسمی تیم ملی والیبال در سال 1395/برنامه المپیک اضافه شد
جهان والیبال، سال 2016 میلادی در حالی برای تیم ملی والیبال ایران آغاز خواهد شد که کار این تیم تقریبا از ماه پنجم میلادی(اردیبهشت - خرداد ماه) برای سال جدید آغاز خواهد شد. در زیر برنامه مسابقات تیم ملی را مشاهده می فرمایید. در صورت تغییر در برنامه مسابقات یا به محض مشخص شدن تاریخ دقیق مسابقات انتخابی المپیک و در صورت صعود تیم ملی به المپیک این تاپیک بروز رسانی خواهد شد.

* زمان سوت آغاز دیدارهای انتخابی المپیک ده دقیقه بعد از زمان ارائه شد در جدو ل زیر می باشد.

آخرین بروز رسانی: پنجشنبه 27  خرداد95

[عکس: Snap11.png]
پاسخ }}
سپاس شده توسط: mohammad ، farshidfx ، hasti_h4 ، abbas-star ، iliya ، arman ، maryam-r ، samaneeh
باز لیگ جهانی اوضاع ساعتا بهتره 1
پاسخ }}
سپاس شده توسط: skimo ، mohammad ، iliya ، maryam-r ، samaneeh
امسال بهترین سال والیبالی دنیاس لیگ جهانی امسالم شدیدا قشنگه و همه تیم ها با قدرت میان چون پیش بازی المپیکه
کلا سال جالبی هست از همه نظر اگه نریم المپیک همه چیز از بین میره حتی لیگ جهانی و نسل طلایی هم یجورایی تمومه
پاسخ }}
سپاس شده توسط: mohammad ، abbas-star ، iliya ، maryam-r ، samaneeh
در جدول اول روزهای هفته فکر کنم اشتباه شده 8 خرداد شنبه هستش
پاسخ }}
سپاس شده توسط: mohammad ، skimo ، iliya ، maryam-r ، abbas-star ، samaneeh
(۲۷-۰۲-۱۳۹۵, ۰۹:۰۶ ق.ظ)farshidfx نوشته: در جدول اول روزهای هفته فکر کنم اشتباه شده 8 خرداد شنبه هستش

مرسی آقا فرشید ممنون از توجه اصلاح شد
پاسخ }}
سپاس شده توسط: arman ، mohammad ، farshidfx ، iliya ، milval ، maryam-r ، abbas-star ، samaneeh
(۲۷-۰۲-۱۳۹۵, ۱۱:۱۵ ق.ظ)skimo نوشته:
(۲۷-۰۲-۱۳۹۵, ۰۹:۰۶ ق.ظ)farshidfx نوشته: در جدول اول روزهای هفته فکر کنم اشتباه شده 8 خرداد شنبه هستش

مرسی آقا فرشید ممنون از توجه اصلاح شد

عههههه! اون قبلی هم که چند بار منتشر کردیم روزاش اشتباه ب.ده. به نظرم این موضوع رو تو کانال بگیم و دوباره منتشر کنیم
پاسخ }}
سپاس شده توسط: mohammad ، skimo ، iliya ، milval ، maryam-r ، abbas-star ، samaneeh
ای بابا من باز با فیلترشکن سایتو باز کردم چرا باز نمیشه 18
پاسخ }}
سپاس شده توسط: mohammad ، arman
آقا بازیا چند روز توی ماه رمضون مبیشه لیگ جهانی اونم فقط بازی با آرژانتین 4صبح هنگام خوردن سحری28 خداکنه بتونیم سحری بخوریم 31
انشالله هرچی خیر باشه پیش بیاد 18
فقط بازیای انتخابی ساعتش خیلی ستمه 28 کاش با لیگ جهانی جا به جا میشدن 4
پاسخ }}
سپاس شده توسط: mohammad ، maryam-r
فقط دو بازی اول بده بقیه خوبه ونزولا هم که مهم نیست زیاد ساعتش روز اخر
پاسخ }}
سپاس شده توسط: mohammad ، maryam-r
برنامه مسابقات والیبال المپیک اضافه شد
پاسخ }}
سپاس شده توسط: farshidfx ، maryam-r ، abbas-star

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان