رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در شد گردید جهانی 1395 ویریش برنامه تیم تقویم تغییرات والیبال انتخابی ویرایش اضافه ایران ملی رسمی اخبار سال لیگ المپیک

تقویم رسمی تیم ملی والیبال در سال 1395/برنامه المپیک اضافه شد
سلام - ببخشید من یه مدت نبودم و یه سری سوال برام ÷یش اومده در مورد لیگ جهانی

الان بازیهای لیگ جهانی چرا اینجوریه؟ (با برزیل و آرژانتین و صربستان دوبار بازی داریم با بلغارستان و ایتالیا و آمریکا یه بازی و با فرانسه و روسیه و لهستان و استرالیا و بلژیک هم که بازی نداریم کلا !!)
امسال منطق لیگ جهانی چجوریه؟ هرجور فکر کردم متوجه نشدم - همشون هم که توی یه گروه هستن!!!!
[عکس: dfg.jpg]
پاسخ }}
سپاس شده توسط: abbas-star ، maryam-r ، skimo
(۲۹-۰۳-۱۳۹۵, ۰۷:۴۰ ب.ظ)star of gt نوشته: سلام - ببخشید من یه مدت نبودم و یه سری سوال برام ÷یش اومده در مورد لیگ جهانی

الان بازیهای لیگ جهانی چرا اینجوریه؟ (با برزیل و آرژانتین و صربستان دوبار بازی داریم با بلغارستان و ایتالیا و آمریکا یه بازی و با فرانسه و روسیه و لهستان و استرالیا و بلژیک هم که بازی نداریم کلا !!)
امسال منطق لیگ جهانی چجوریه؟ هرجور فکر کردم متوجه نشدم - همشون هم که توی یه گروه هستن!!!!

سال المپیکه برای ابن که مسابقات زمانش از دو ماه کم شه بصورت گرندپریکس هست قرعه کشی شده یکسری تیم ها با یکسری بازی نمیکنن هر هغته یک کشور میزبانه 4 تیم با هم بازی میکنن بعد در اخر برد و باخت همه تیم ها میره تو یک جدول 5 تیم با لهستان میرن فینال 14 تیر مقدماتی تموم میشه
پاسخ }}
سپاس شده توسط: star of gt ، abbas-star ، maryam-r ، skimo
گفته میشه قرار سال بعد هم فرمت مسابقات لیگ جهانی همینجوری باشه!
پاسخ }}
سپاس شده توسط: arman
اگه اینجوری باشه بهتره چون بازی ها زودتر تموم میشه
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
(۳۰-۰۳-۱۳۹۵, ۰۱:۰۴ ب.ظ)skimo نوشته: گفته میشه قرار سال بعد هم فرمت مسابقات لیگ جهانی  همینجوری باشه!

کجا گفته شده؟ بعیده به نظرم چون fivb دوست داره مسابقات بیشتر باشه تا حق پخش و تبلیغات و پول بیشتری گیرش بیاد. احتمالا از سال بعد 3 تا گروه 4 تیمه میشه و به همون فرمت سابق 12 تا بازی انجام میشه و از هر گروه دو تا تیم و از گروهی که توش میزبانه یه تیم میره نهایی
پاسخ }}
سپاس شده توسط: skimo
(۳۰-۰۳-۱۳۹۵, ۰۶:۴۳ ب.ظ)arman نوشته:
(۳۰-۰۳-۱۳۹۵, ۰۱:۰۴ ب.ظ)skimo نوشته: گفته میشه قرار سال بعد هم فرمت مسابقات لیگ جهانی  همینجوری باشه!

کجا گفته شده؟ بعیده به نظرم چون fivb دوست داره مسابقات بیشتر باشه تا حق پخش و تبلیغات و پول بیشتری گیرش بیاد. احتمالا از سال بعد 3 تا گروه 4 تیمه میشه و به همون فرمت سابق 12 تا بازی انجام میشه و از هر گروه دو تا تیم و از گروهی که توش میزبانه یه تیم میره نهایی

درسته من دو تا خبر باهم قاطی کردم یکی اینکه سطح اول همین 12 تا میمونه که همین میشه اما ظاهرا قرار 3 گروه چهارتیمی بشه البته اینم باید در نظر گرفت که ممکنه باز عوض کنن فرمت که خیلی عجیبه ولی الان تازه شبیه لیگ جهانی بانوان شده و اوناهم چندین سال که همین فرمت دارن برگزار میکنن برای همین اگه شنیدیم عوض نکردن نباید تعجب کنیم اما اخرین تصمیم همین که گفتی
پاسخ }}
سپاس شده توسط: arman

بروزرسانی موضوع

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان