رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
می رود ژاپن محمودی بازیکن فردا به شود، نمی و شهرام قائمی تکلیف مصدوم روشن

تکلیف شهرام محمودی و قائمی فردا روشن می شود، بازیکن مصدوم به ژاپن نمی رود
خب این دو تا خبر بسیار مهم در مورد مصدومیتها و محمودی. واقعا به نظرم در صورت نبردن محمودی، اشتباه بزرگی لوزانو در انتخاب علوی داشته و بهتر بود کس دیگه ای میومد (حتی به نظرم میرزا و زرینی و معنوی احتمالا بهتر از علوی خواهند بود). ضمنا با عدم وجود محمودی در تیم قرار گیری معروف در ترکیب هم به شدت زیر سوال میره و شاید بهتر باشه که بهبودی و حتی مهدوی پاسور اول بشن به خاطر اینکه دیگه معروف اون هماهنگی سابق با غفور رو نداره هر چند تو این بازی آخر هر دوشون مشکل داشتن

به گزارش سرویس والیبال اسپورت تی وی، قرار گرفتن در شرایط مسابقه و بازی با تیم مدعی فرانسه بهترین اتفاق برای تیم ملی بود که فقط چند هفته ای است با لوزانو و همکارانش تمرین کرده است.  حالا سرمربی، با شناخت بیشتری از بازیکنانش و نقاط و قوت آنها برایشان برنامه ریزی کرده است.

بعد از دو روز استراحت، تیم ملی فردا و پس فردا در دو نوبت طبق آخرین دستورات تاکتیکی و تکنیکی لوزانو تمرین می کند. ملی پوشان جمعه صبح هم آخرین تمرینات را در تهران انجام می دهند. گفته می شود لوزانو در این سه روز تمرینات حیاتی و مهمی را برای شاگردانش در نظر دارد و  تحت هیچ شرایطی هم نمی خواهد بازیکنی این برنامه تمرینی را  از دست بدهد.

باید دید فرهاد قائمی و شهرام محمودی که در فرانسه مصدوم شده اند، برای این تمرینات به آمادگی کامل می رسند یا نه؛ چراکه لوزانو در تصمیمش برای حضور همه بازیکنان در سه روز تمرین باقی مانده در تهران جدی است و گفته اگر بازیکنی درد داشته و مصدوم باشد، با تیم به ژاپن نمی برد.

به گزارش سرویس والیبال اسپورت تی وی، برپایی اردو در فرانسه و انجام دو بازی دوستانه با تیم ملی این کشور مهمترین تدارکات تیم ملی والیبال قبل از مسابقات انتخابی المپیک بود. شناخت نقاط قوت و ضعف تیم ملی در بازی با قهرمان لیگ جهانی بهترین دستاوردهای لوزانو از این سفر بود و حالا او با شناسایی این مشکلات برنامه هایش را در تیم ملی اجرا خواهد کرد.
اما همین تدارکات دو بازیکن مصدوم برای تیم ملی به همراه داشت. فرهاد قائمی در جریان بازی با فرانسه پایش پیچ خورده و مصدومیت مزمن و درد کمر شهرام محمودی هم شدت گرفت تا هر دو عضو اصلی تیم ملی در بازی دوم مقابل فرانسه بازی نکنند. در این دو روزی که تیم از سفر برگشته و  بازیکنان تیم ملی تمرین ندارند و استراحت می کنند،  قائمی و محمودی در حال درمان هستند و کارهای فیزیوتراپی را انجام می دهند. قرار است پزشک تیم ملی آخرین نظر را در باره وضعیت این ملی پوشان اعلام کند.
امیر خوش خبر، سرپرست تیم ملی  در این باره می گوید: نگران این بازیکنان هستیم . هر دو آنها جزو نفرات اصلی تیم هستند اما مصدومیت قابل پیش بینی نیست.  شهرام محمودی 50 درصد دردش بهتر شده است. اگر درد داشته باشند شرایط فرق می کند. با تمرینات فیزیوتراپی هر دو بازیکن در حال درمان هستند. وضعیت آنها برای همراهی تیم ملی والیبال فردا مشخص خواهد شد و پزشک تیم نظر نهایی را می دهد.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: fatemeh73 ، mohammad ، maryam-r ، iliya ، skimo ، nomber10 ، niloofar ، abbas-star
بهترین کار نبردن شهرامه با این وضعیت مصدومیت هاش. شوخی بردار نیست. یاید یه بازیکن دیگه رو ببرن.

من هم نظرم بردن معنوی نژاد که بشه از حمزه یا میرزا تو پشت خط استفاده کرد. البته میشه رحمان رو هم برد برا این پست. کلا دریافت کننده ببرن که بشه دو منظوره استفاده کرد.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: arman ، maryam-r ، iliya ، nomber10 ، abbas-star
ولی من دارم به این فکر می کنم شهرام و معروف نباشن با این وضع غفور کارمون تمومه. کاش ورمیلیو میومد پاسور غفور تو پیکان خوب بود
پاسخ }}
سپاس شده توسط: maryam-r ، skimo ، iliya ، nomber10 ، mohammad ، abbas-star
ایکاش کمی در این خصوص مصلحت اندیشی میشد حداقل اگه بازارگرد و محمد کاظم و تاجر غیرخودی بودن از همین جوانان تیم ب دو نفر تو ترکیب 20 نفره اولیه قرار میدادن الان دیگه آش کشک خاله است پشت خط زن سوم تیم و تنها رزرو این دو نفر امین علوی هستش
پاسخ }}
سپاس شده توسط: arman ، iliya ، nomber10 ، mohammad ، abbas-star ، maryam-r
میبرن تیم بدون شهرام رو هواس و قایمی که مصدومیتش زیاد جدی نیست
جایگزین نداریم برای محمودی که بخوان. علوی ببرن !
بد شانسی حالا این زمانی که محمودی نیاز داریم رو مصدومیت افتاذه اون از جام حهانی اونم اینجا
شک ندارم بازی با استرلیا هم دوباره کمرش عوت میکنه شانس نداریم

(۲۸-۰۲-۱۳۹۵, ۰۹:۰۰ ب.ظ)mohammad نوشته: بهترین کار نبردن شهرامه با این وضعیت مصدومیت هاش. شوخی بردار نیست. یاید یه بازیکن دیگه رو ببرن.

من هم نظرم بردن معنوی نژاد که بشه از حمزه یا میرزا تو پشت خط استفاده کرد. البته میشه رحمان رو هم برد برا این پست. کلا دریافت کننده ببرن که بشه دو منظوره استفاده کرد.

اشتباه محض و بزرگ این کار اون اندرسون که تو امریکا شما میبینی دو پسته هست مدت ها تمرین کرده تو پشت خط با پاسور یک دریافت کننده رو ببرن بگن وایسا پشت خط راحت مگه ؟ همینجوری الکی نیست که معروف پاسهاش معمولا تیزه برای اونجا فقط محمودی الان با معروف هماهنگ کامله
پاسخ }}
سپاس شده توسط: skimo ، mohammad ، iliya ، nomber10 ، abbas-star ، maryam-r
حمزه اصلا پشت خط زن بود که به دلیل ترافیک پشت خط زن منتقل شده به پست دریافت، ما تجربه این مساله رو قهرمانان قاره ها داریم تو دو بازی آخر برابر آمریکا و ژاپن یه بار رحمان داوودی و یه بار دیگه رو میرزا وایسادن پشت خط و البته خوب هم کار کردن

ولی خب به هر حال ریسک خودش داره و هیچ تضمینی نیست بتونن نیازهای تیم تو اون پست برطرف کنن اشتباه بزرگ اونجا اتفاق افتاده که مربی تیم با وجود ادعایی که میشه اشراف داره بر تیم فقط سه پشت خط زن تو لیست گذاشت که اون پشت خط زن سوم در حد پر کردن لیست بود
پاسخ }}
سپاس شده توسط: mohammad ، arman ، iliya ، nomber10 ، abbas-star ، maryam-r
(۲۸-۰۲-۱۳۹۵, ۰۹:۴۶ ب.ظ)skimo نوشته: حمزه اصلا پشت خط زن بود که به دلیل ترافیک پشت خط زن منتقل شده به پست دریافت، ما تجربه این مساله رو قهرمانان قاره ها داریم تو دو بازی آخر برابر آمریکا و ژاپن یه بار رحمان داوودی و یه بار دیگه رو میرزا وایسادن پشت خط و البته خوب هم کار کردن

ولی خب به هر حال ریسک خودش داره و هیچ تضمینی نیست بتونن نیازهای تیم تو اون پست برطرف کنن اشتباه بزرگ اونجا اتفاق افتاده که مربی تیم با وجود ادعایی که میشه اشراف داره بر تیم فقط سه پشت خط زن تو لیست گذاشت که اون پشت خط زن سوم در حد پر کردن لیست بود

شناخت که نداره سیچلو اشراف داره اونم شاید بازیکنای جدید خوب نشناسه قدیمیا بیشتر همینا هستن چند سال غفور و محمودی تو پشت خط هستن که هر سال هم یکی در میون یکیشون مصدوم میشه محمودی سنت شکنی کرده امسال دوباره مصدوم شده من خودم رو غفور دید مثبت دارم و اگه مثل زمان ولاسکو احیا روانی بشه کاملا بازیکن مهار نشدنی هست
یکم بعد اسیب دیدگی کتفش افت کرده ولی خوب نمیشه کل تورنومنتم با ی فازیکن رفت فرسایشی محمودی هم من خوشبین نیستم شریفات خط بزنن سه تا سرعتی
علوی هم ببرن خوب میشه
پاسخ }}
سپاس شده توسط: mohammad ، nomber10 ، iliya ، abbas-star ، maryam-r
دوست دارم ببینم علوی دیگه این فرصت خیلی خوبیه که خودش رو نشون بده
پاسخ }}
سپاس شده توسط: mohammad ، SHANSER ، abbas-star ، maryam-r
با این شرایط اگه غفور بخواد مثل این دو بازی باشه 120 درصد صعود نمیکنیم، معروف و غفور اصلا هماهنگ نیستن و تو این روزای بد معروف بهتره همون بهبودی که تجربه بیشتری داره بیاد راس کار. اینکه لوزانو خواسته بهبودی برگرده تمرینات بیخود نیست.

امیدوارم سیچلو سر حرفش باشه و بازیکنای بی انگیزه جایی تو تیم نداشته باشن.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: SHANSER ، maryam-r
بدترین بازیکن ما فعلا معروفه ، امیدوارم ی رقیبی جدی براش پیدا بشه ،بلکه ی تکونی به خودش بده شدیدا بی روحیه و یک کاپیتانی که بعد حواشی پارسال هنوز نتونسته از لحاظ روحی خودش رو جمع کنه
من هنوز بازی لهستان المان میبینم تو انتخابی 2016 ست پنجم که عقب بودن لهستانی ها کوبیاک دادی سر بازیکنا زد همشونو بیدار کرد یک کاپیتان تمام عیار که برای پیروزی تیمش همه کاری میکنه اما عملکرد معروف شدیدا افت کرده تو جام جهانی که عجیب بود اصلا !
مهدوی هم که اوته کلا پاسوری که تو این سن خطای پنجه دو ضرب چندین بار بکنه دیگه معلومه چیه !
پاسخ }}
سپاس شده توسط: abbas-star ، mohammad ، maryam-r

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان