رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
جهانی نام ثبت والیبال جهان مسابقه پیشبینی جهانی2016 لیگ

ثبت نام - مسابقه پیشبینی جهان والیبال (لیگ جهانی2016)
با سلام 

طبق روال همیشگی، با توجه به نزدیک شدن مسابقات لیگ جهانی ۲۰۱۶ در نظر گرفته ایم تا مسابقه پیش بینی ای تدارک ببینیم تا مثل گذشته دوستان در صورت تمایل شرکت کنند.

در انتها با توجه به استقبال کاربران جوایزی اهدا می شود.

نحوه امتیازدهی به پیش بینی ها :

حالت اول: در صورت پیش بینی درست بازی و ست های برده و باخته 4 امتیاز داده خواهد شد.
حالت دوم: در صورت پیش بینی برنده بازی و پیش بینی ست های برده یا باخته با یک اختلاف، 2 امتیاز.
حالت سوم: در صورت پیش بینی برنده بازی و پیش بینی ست های برده یا باخته با دو اختلاف، 1 امتیاز.
حالت چهارم: در صورت عدم پیش بینی برنده بازی اگر پنج سته شدن مسابقه را حدس زده باشید، نیز 1 امتیاز داده خواهد شد.

در نهایت نیز این امتیازات جمع بسته شده و نفرات بر اساس امتیاز کسب شده رتبه بندی می شوند. در صورت برابر بودن امتیازات افراد ملاک اول تعداد بیشتر پیش بینی های 4 امتیازی، سپس 2 امتیازی خواهد بود. تعداد یک امتیازی (حالت چهارم یعنی پیش بینی 5 سته شدن مسابقه) در امتیاز برابر دو نفر تاثیر منفی دارد و فردی که تعداد پنج سته کمتری پیش بینی کرده باشد رتبه بالاتری کسب خواهد کرد.

و اما نکاتی که برای پیش بینی باید رعایت شود و از آن مطلع باشید این موارد می باشد : 

1) پیش بینی ها به صورت روزانه انجام می شود و در هر روز 4 مسابقه انجام خواهد شد و شما نیز باید هر 4 مسابقه را با هم (در یک کامنت) پیش بینی کنید و مهلت پیش بینی نیز تا ساعت 24 روز قبل از انجام آن بازی ها خواهد بود. یعنی اگر به عنوان مثال اولین مسابقه روز شنبه ساعت 5:40 آغاز شود شما تا ساعت 12 جمعه شب مهلت دارید. 

2) اگر پیش بینی خارج از این زمان گفته شده انجام شود، در آن صورت هر زمانی که کامنت شما مشاهد شود، آن زمان به عنوان زمان پیش بینی شما محاسبه می شود و تاریخ درج شده در زیر کامنت در نطر گرفته نمی شود و اگر قبل از آن زمان مسابقه ای انجام و یا شروع شده باشد امتیاز آن بازی در نظر گرفته نمی شود ولی برای مسابقات باقی مانده که بعد از زمان مشاهده خواهند بود، امتیازات محسوب می شوند. بنابراین سعی کنید تا قبل ساعت 24 پیش بینی هایتان را انجام دهید. 

3) جایزه نفرات برتر نیز باتوجه به ثبت نام و استقبال کاربران اعلام خواهد شد.

مراحل ثبت نام:

۱- برای ثبت نام در مسابقه ابتدا باید داخل انجمن ثبت نام کنید: ثبت نام در انجمن[/colo]

[color=#ff3333]** نکته:
اگر شما عضو انجمن میباشید، نیازی به عضویت دوباره نیست و تنها باید مبلغ ورودی رو از بند دوم پرداخت کنید!
پاسخ }}
سپاس شده توسط: mohammad ، m-mahdi ، Saba ، zohre ، samaneeh ، nomber10 ، maryam-r ، skimo ، alireza-k
من ثبت نام کردم ولی کلا برنده نمیشم :دی
پاسخ }}
سپاس شده توسط: abbas-star ، zohre ، mohammad ، nomber10 ، maryam-r
دوستان مهلت ثبت نام تا پایان روز چهارشنبه ست.

هر کاربری که داخل مسابقه پیش بینی کنه باید مبلغ ورودی رو پرداخت کنه تا پیش بینیش مورد محاسبه قرار بگیره.

هزینه ورودی صرف هزینه های جایزه نفرات برتر میشه.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: zohre ، mohammad ، nomber10 ، maryam-r
خیلی خوبه چون بلاخره هزینه داره برای سایت ولی کاش زودتر اطلاع رسانی میکردین نه دقیقه 90
من فکر کردم پیش بینی مال المپیکه مشارکت مالی
پاسخ }}
(۲۵-۰۳-۱۳۹۵, ۱۲:۲۲ ق.ظ)SHANSER نوشته: خیلی خوبه چون بلاخره هزینه داره برای سایت ولی کاش زودتر اطلاع رسانی میکردین نه دقیقه 90
من فکر کردم پیش بینی مال المپیکه مشارکت مالی

این پست شنبه زده شده یعنی 5 روز قبل از مسابقات.

پرداختش هم کاری نداره، همونجور که آنلاین شارژ میشه خرید، آنلاین میشه پرداخت کرد با رمز دوم.
پاسخ }}
اگه ب حد نصاب نرسید چی؟؟؟
پاسخ }}
(۲۵-۰۳-۱۳۹۵, ۱۲:۵۹ ق.ظ)mahla1375 نوشته: اگه ب حد نصاب نرسید چی؟؟؟

فرقی نداره هر تعداد ثبت نام کنن، جایزه به همون مقدار به نفرات برتر اهدا میشه.
پاسخ }}
اصغر هستم ثبت نام کردم
پاسخ }}
من ثبت نام نمیکنم چون. در کل ادم بدشانسی هستم خخخ
پاسخ }}
سپاس شده توسط: abbas-star ، mohammad ، nomber10 ، maryam-r
نکته رو بعد سوتی من اضافه کردی؟
(۲۲-۰۳-۱۳۹۵, ۱۰:۵۴ ب.ظ)abbas-star نوشته:
مبلغ ورودی شرکت در مسابقه ۲۰۰۰تومان است.

با سلام 

طبق روال همیشگی، با توجه به نزدیک شدن مسابقات لیگ جهانی ۲۰۱۶ در نظر گرفته ایم تا مسابقه پیش بینی ای تدارک ببینیم تا مثل گذشته دوستان در صورت تمایل شرکت کنند.

در انتها با توجه به استقبال کاربران جوایزی اهدا می شود.

نحوه امتیازدهی به پیش بینی ها :

حالت اول: در صورت پیش بینی درست بازی و ست های برده و باخته 4 امتیاز داده خواهد شد.
حالت دوم: در صورت پیش بینی برنده بازی و پیش بینی ست های برده یا باخته با یک اختلاف، 2 امتیاز.
حالت سوم: در صورت پیش بینی برنده بازی و پیش بینی ست های برده یا باخته با دو اختلاف، 1 امتیاز.
حالت چهارم: در صورت عدم پیش بینی برنده بازی اگر پنج سته شدن مسابقه را حدس زده باشید، نیز 1 امتیاز داده خواهد شد.

در نهایت نیز این امتیازات جمع بسته شده و نفرات بر اساس امتیاز کسب شده رتبه بندی می شوند. در صورت برابر بودن امتیازات افراد ملاک اول تعداد بیشتر پیش بینی های 4 امتیازی، سپس 2 امتیازی خواهد بود. تعداد یک امتیازی (حالت چهارم یعنی پیش بینی 5 سته شدن مسابقه) در امتیاز برابر دو نفر تاثیر منفی دارد و فردی که تعداد پنج سته کمتری پیش بینی کرده باشد رتبه بالاتری کسب خواهد کرد.

و اما نکاتی که برای پیش بینی باید رعایت شود و از آن مطلع باشید این موارد می باشد : 

1) پیش بینی ها به صورت روزانه انجام می شود و در هر روز 4 مسابقه انجام خواهد شد و شما نیز باید هر 4 مسابقه را با هم (در یک کامنت) پیش بینی کنید و مهلت پیش بینی نیز تا ساعت 24 روز قبل از انجام آن بازی ها خواهد بود. یعنی اگر به عنوان مثال اولین مسابقه روز شنبه ساعت 5:40 آغاز شود شما تا ساعت 12 جمعه شب مهلت دارید. 

2) اگر پیش بینی خارج از این زمان گفته شده انجام شود، در آن صورت هر زمانی که کامنت شما مشاهد شود، آن زمان به عنوان زمان پیش بینی شما محاسبه می شود و تاریخ درج شده در زیر کامنت در نطر گرفته نمی شود و اگر قبل از آن زمان مسابقه ای انجام و یا شروع شده باشد امتیاز آن بازی در نظر گرفته نمی شود ولی برای مسابقات باقی مانده که بعد از زمان مشاهده خواهند بود، امتیازات محسوب می شوند. بنابراین سعی کنید تا قبل ساعت 24 پیش بینی هایتان را انجام دهید. 

3) جایزه نفرات برتر نیز باتوجه به ثبت نام و استقبال کاربران اعلام خواهد شد.

مراحل ثبت نام:

۱- برای ثبت نام در مسابقه ابتدا باید داخل انجمن ثبت نام کنید: ثبت نام در انجمن

۲- سپس از طریق این لینک، با نام خود ورودی مسابقه را (2000تومان) پرداخت نمایید و شماره تراکنش رو برای ما پیام خصوصی کنید: پرداخت مبلغ ورودی(۲۰۰۰ تومان) - http://zarinp.al/11767

** نکته: اگر شما عضو انجمن میباشید، نیازی به عضویت دوباره نیست و تنها باید مبلغ ورودی رو از بند دوم پرداخت کنید!

نکته رو بعد سوتی من اضافه کردی؟ 4
پاسخ }}
سپاس شده توسط: zohre ، abbas-star ، mohammad ، nomber10 ، maryam-r ، samaneeh

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان