رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
بهبودی خبر مصدومیت محمودی رو به و است قائمی خوش

خوش خبر : مصدومیت محمودی و قائمی رو به بهبودی است
#1
 
خوش خبر درباره وضعیت مصدومیت محمودی و قائمی گفت که تا حدود زیادی درد آنها کم شده و وضعیت شان بهبود پیدا کرده است و نظر نهایی را پزشک تیم ملی می دهد.
به گزارش خبرگزاری جهان والیبال و به نقل از سایت اسپرت تیوی، سرپرست تیم ملی می گوید: “در بازی با فرانسه کادر فنی به اهدافش رسیده است. بازی تدارکاتی سوای نتیجه، ماهیتش نشان دادن نقاط قوت و ضعف تیم است. هدف این بود که بازی با  تیمی باشد که تیم ما را تحت فشار بگذارد تا نقاط ضعف تیم ملی رو بیاید و معلوم شود.”
با وجود مصدومیت دو بازیکن اصلی تیم ملی و باخت به فرانسه بخصوص در بازی دوم ، خوش خبر از اتفاقات راضی است و از بسته بودن دست لوزانو  و بازی خوب امیر غفور می گوید: تا حدودی در این دو بازی و در این مدت کوتاه ضعف های تیم ملی مشخص شده است. با مصدومیت شهرام محمودی و قائمی، لوزانو دستش بسته بود. ۱۴ نفری را برده بودیم که برای مسابقات ژاپن لازم بود. سرمربی نیازداشت تغییر سیستم و تاکتیک بدهد، به همین دلیل از یک اسپک زن و پشت خط زن در ترکیب تیم استفاده کرد. امیر غفور هم نشان داد که آماده است و شرایط خوبی دارد. بجز مصدومیت این بازیکنان باید بگویم در بازی دوم فرانسوی ها ما را آنالیز کرده بودند و بازی خوبی نداشتیم. اما در مجموع برداشت ما از دو بازی دوستانه خوب بود.
با بازی هایی که  تیم ملی به نمایش گذاشت، زمان باقی مانده تا انتخابی المپیک برای آماده سازی و هماهنگ شدن ملی پوشان کافی خواهد بود؟ خوش خبر اعتراف می کند که تیم ملی از همان ابتدا زمان کمی برای تمریناتش داشته است. او می گوید: به طور کلی از زمانی که تیم ملی اردوهایش را شروع کرد، زمان کمی برای آمادگی داشتیم اما خوشبختانه بازیکن، کادر فنی ایرانی و فدراسیون به درجه ای از حرفه ای گری رسیده اند که خودشان را با شرایط وفق بدهند. یک زمانی طول می کشید این اتفاق بیفتد اما الان بچه ها بهتر شرایط را درک می کنند.
او نقش سرمربی را در رسیدن به این آمادگی خیلی موثر می داند: لوزانو هم باهوش است هم باتجربه. او خوب می تواند مدیریت کند. با گذشت زمان شرایط خوب هم می شود.
سرپرست تیم ملی برای گفته هایش دلیل می آورد: یک هفته زودتر به ژاپن می رویم تا ریکاوری کنیم. قبل از رفتن هم لوزانو تمرینات حیاتی برای بازیکنانش دارد. بازی با لهستان و چین را هم در اردوی ژاپن داریم. تیم در آنجا به شرایط ایده آل می رسد.
او در باره وضعیت مصدومیت محمودی و قائمی هم گفت که تا حدود زیادی درد آنها کم شده و وضعیت شان بهبود پیدا کرده است و نظر نهایی را پزشک تیم ملی می دهد.
گفتنی است امروز این دو بازیکن به صورت اختصاصی و جدا از بقیه ملی پوشان زیر نظر سیامک افروزی فیزیوتراپ تیم ملی تیم تمرین کرده اند.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: abbas-star ، iliya ، maryam-r

بروزرسانی موضوع

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پیگیری تمرینات تیم ملی / قائمی و محمودی به ژاپن نخواهند رفت؟ mohammad 5 463 ۲۹-۰۲-۱۳۹۵, ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: skimo
  مصدومیت محمودی و قائمی mohammad 2 276 ۲۶-۰۲-۱۳۹۵, ۰۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: SHANSER

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان