رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
هدفمان در جهانی ۴ جمع تیم قرارگیری ۵ و است داورزنی برتر لیگ المپیک

داورزنی : هدفمان قرارگیری در جمع ۵ تیم برتر لیگ جهانی و ۴ تیم المپیک است
#1
[عکس: 0Q1A1600-copy.jpg]به گزارش جهان والیبال و به نقل از فارس، محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال در مراسم استقبال از ملی‌پوشان اظهار داشت: همه بازیکنان ما مصمم بودند که به تیم ملی کمک کنند. چه بازیکنی که برای یک پوئن به میدان می‌رفت چه بازیکنی که در تمام طول مسابقه در زمین بود به یک اندازه می‌جنگیدند و همه به دنبال یک هدف بودند چرا که می‌دانستند ۱۲-۱۰ سال تمرین کرده‌اند، دور از خانواده بودند و سختی‌های زیادی را تحمل کردند. ما امیر غفور رااز دست دادیم و میرزاجانپور پشت خط رفت در حالیکه برای یک دریافت‌کننده بسیار سخت است اما همه به دنبال این بودند که لبخند را به لب مردم بیاورند.
وی افزود: خدا را شکر می‌کنم که با دعای خیر مردم و تلاش بازیکنان رویایی ۵۲ ساله تحقق پیدا کرد. این برای کشور ما افتخار است که در میان قدرت‌های بزرگ راهی المپیک شده است. تیم ما تا مسابقات المپیک لیگ جهانی را هم پیش رو دارد. بازیکنان دیگری در تیم «ب» هستند که می‌توانند به تیم ما کمک کنند تا ایران در شرایط مناسب به المپیک برود. امید ما این است که بتوانیم جزو ۴ تیم اول قرار بگیریم و نیم نگاهی هم به سکو داشته باشیم. کار سختی است اما امیدوارم رخ دهد.
رئیس فدراسیون والیبال درباره برنامه‌های آینده این تیم تا المپیک خاطرنشان کرد: بازیکنان ۳-۲ روز استراحت می‌کنند. فکر می‌کنم امیر غفور هم بهتر شود و او از روز شنبه تمریناتش را شروع می‌کند. هفته آینده تیم برای سه بازی با برزیل، آمریکا و آرژانتین در لیگ جهانی به ریو می‌شود. بعد از آن برای سه بازی به صربستان خواهد رفت و بعد به ایران می‌آید. بازیکنان ما در طول این مدت فقط دو سه روز استراحت دارند. اگر بتوانیم در بین ۵ تیم اول مرحله مقدماتی لیگ جهانی قرار بگیریم می‌توانیم راهی فینال شویم.
داورزنی درباره پاداش به ملی‌پوشان گفت: اگر تیم به مرحله دوم المپیک صعود کند فدراسیون، وزارت ورزش و کمیته توجه خواهند کرد. قرار است ما روز شنبه در مراسم افطاری از ورزشکاران تقدیر کنیم و مبلغی را هم به عنوان پاداش بدهیم تا گوشه‌ای از زحمات آنها جبران شود.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: iliya ، abbas-star
#2
با شرایطی که تیم از نطرفنی توی این تورنمنت داشت کارسختیه که بتونیم....مخصوصا رفتن به فینال لیگ جهانی که بعید به نظر میرسه....اما فک میکنم حضوربین 4تیم المپیک کار آسونتری باشه با توجه به گروهمون و این که دور دوم فقط یک تک بازیه و هراتفاقی ممکنه بیفته
پاسخ }}
سپاس شده توسط: mohammad ، abbas-star
#3
من خوشبین نیستم تو المپیک از گروهم بریم بالا
کوبا که اصلا مشخص نیست چجوریه البته خوبه که لوون ندارن
مصر فقط یکم ضعیف تره ولی لهستان و روسیه که به تنهایی مدعی اول قهرمانی الکنو ببینید چه میکنه تو المپیک انقدر مهره های دو پسته و چند کاربرده داره
ارĺانتینم خطرنامه
پاسخ }}
سپاس شده توسط: mohammad ، abbas-star

بروزرسانی موضوع

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان