رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
دریافت تیم کننده های ملی

دریافت کننده های تیم ملی
با سلام خدمت دوستان لطفا هر کدام از دوستان نظری در مورد بازیکنان دریافت کننده و اینکه چه کسانی شایستگی حضور در المپیک را دارند (4 نفر دریافت کننده) و ضعفهای هر کدام از بازیکنان دارند را بگویند
پاسخ }}
سپاس شده توسط: abbas-star ، iliya ، mohammad.mrvy
به نظر خود من باید به جای زرینی معنوی نژاد به تیم ملی اضافه بشه چون واقعا زرینی در این تورنمنت خیلی بد کار کرد
گرچه خیلی از بازیکنای این پست حتی عبادی که بهترینشونه هم نوسان زیادی دارند
ترکیب دریافت کننده ها: عبادی- معنوی- میرزا- قائمی
پاسخ }}
سپاس شده توسط: abbas-star ، iliya ، mohammad.mrvy
ممنون از تاپیک بجاتون.

به نظرم سه دریافت کننده میلاد عبادی پور (تقریبا دریافت خوب و متعادل در حمله) ، فرهاد قائمی (دریافت خوب اگه به دوران اوج دریافتش برسه) و میرزاجانپور ( دریافت ضعیف اما یکه تاز توی حمله) بیس کار هستن.

درباره انتخاب چهارم باید بحث شه و این باید مورد توجه لوزانو باشه مصطفی شریفاتی که اصلا مواقع حساس به بازی نیومد رو ببریم یا یه دریافت کننده به تیم اضافه کنیم تا تنوع بیشتری در بازی بدیم که قطعا موثر تره. فوقش اینه اگه سرعتی زن هامون مصدوم شدن اضافه می کنیم. میرزا هر پستی میتونه بازی کنه.

من نظرم اینه اگه قراره یه دریافت کننده اضافه شه رحمان داوودی باشه و اگه دوتا میخوایم داوودی و معنوی نژاد رو تست کنیم.

البته اینا برای لیگ جهانیه، المپیک چون انتخاب کمتره فرق میکنه.

المپیک باید همون 4 تارو ببریم و من خودم نظرم اینه داوودی به خاطر تجربه بالاش بره المپیک، معنوی نژاد اصلا تجربه کافی برای میدونای بزرگ اونم المپیک نداره.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: iliya ، mohammad.mrvy ، vahid110
4 دریافت کننده تو این شرایط فعلی طبیعیه باید میلاد عبادی پور و قایمی و میرزاجانپور به دلیل اسپک با ارتفاع بالا و قد بالای 2 متر جهت دفاع روی تور باشد
اما متاسفانه زرینی عملکرد ضعیفی تو این تورنمنت داشت و هماهنگی خوبی هم با معروف نداست تو سرویسم نوسان زیاد داشت
محمد جواد معنوی نژاد گزینه خلف زرینی برای این پست هست که تو لیگ جهانی میتونه ازمایشش پس بده فیاضی هم خوب بود حیف.. تو المپیک باید همون 4 دریافت کننده باشه و معنوی نزاد اضافه شه چون ما جلوی اوتیم های سرویس زن با اون دفاع های بلند مثل روسیه به مشکل شدید خواهیم خورد و معروفم توپ بهش نرسه پاسهاش درصدش میاد پایین تیم از بین میره بهتره ما هم سرویس خوب به تیم هایی مثل روسیه و لهستان و کوبای مرموز بزنیم
پاسخ }}
سپاس شده توسط: mohammad.mrvy ، abbas-star ، vahid110

بروزرسانی موضوع

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان