رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
ایتالیای با شکست پرقدرت و دیدار حذفی بدون

دیدار حذفی با ایتالیای پرقدرت و بدون شکست...
امشب بچه ها زیاد خوب نبودن و تو چهره ها سرحالی و شادابی دیده نمیشد . ترکیب عجیب لوزانو هم جالب بود ! و تو ست سوم هم که معروف کلا بیرون موند... جز ست اول حرفی واسه گفتن نداشتن . حالا کار سخت تر بازی با غول ایتالیا هست که شاید برد ایران احتمالش خیلی پایین باشه ولی به امید زنده ایم و ایشاللا بچه ها شاهکار خلق کنن و برن تو چهارتا . هرچند که من امیدوارم به پیروزی ولی دروغ چرا،زیادم خوش بین نیستم.تا نظر دوستان چی باشه؟؟
پاسخ }}
سپاس شده توسط: mohammad.mrvy ، kianoosh254 ، mohammad ، maryam-r ، mina_mzi ، sobhan
کار به شدت سخت شد...خوانتورنا و زایتسف....واقعا الان هیچ تیمی دوبازیکن در این سطح نداره...به نظرمنم شانس صعودمون خیلی پایین اومد هرچند که کلا خیلیم فرقی نمیکرد الان شانس صعودمون بیست درصده و احتیاج به ی معجزه داریم واسه صعود...فقط دارم به این فک میکنم اگه ی درصد ایتالیا بخواد یکی از تیمای قدرتمند و حذف کنه و به کانادا راه بده و کانادا اون طرف چهارم یا حتی سوم بشه چقد باید حسرت بخوریم...که خیلی بعیدم نیس ایتالیا فردا با تیم دومش بازی کنه و این اتفاق بیفته
پاسخ }}
سپاس شده توسط: kianoosh254 ، mohammad ، maryam-r
به نظرم ما خیلی هم نباید روی برد روسیه حساب می کردیم حسرت اصلی ررو باید از باخت به آرژانتین بخوریم
پاسخ }}
سپاس شده توسط: mohammad ، maryam-r
تنها نقطه مثبت ما تو دیدار با ایتالیا اینه که اونا کمی استرس دارن و ما نداریم و راحت میریم که ببازیم 33
پاسخ }}
سپاس شده توسط: anisan ، maryam-r
حالا افسوس باید خورد که اگر روسیه رو برده بودیم ، شاید در قرعه کشی ، الان به جای اونا ، ما باید با کانادا بازی می کردیم !! به نظر من 4 تیم نیمه نهایی ، ایتالیا ، برزیل ، روسیه و لهستان خواهند بود . البته اگر کانادا شگفتی خلق نکنه و یا آمریکا بیاد و روند خوب خودش رو ادامه بده و این دو تیم به جای روسیه و لهستان برن بالا ... به هر حال ایشاللا جدای از نتیجه ، بازی در خور تحسین رو از تیم ملی شاهد باشیم . خدا رو چه دیدی ، شاید ....
پاسخ }}
سپاس شده توسط: maryam-r
خيلي كار سخته به شخصه فكرشم نميكردم برزيل چهارم شه كانادا سوم !
حالا اما و اگر بايد بزاريم كنار اگه بخوايم ايتاليا رو ببريم بايد سرويساي خوبي بزنيم موجي و پرشي چون ايتاليايي ها وحشتناك سرويس ميزنن كارمون بحرحال تا الانم كرديم و جايي كه فرانسه بزرگ اوت شد ما رفتيم حذفي ولي با تركيب اصلي توانايي برد روس داشتيم
شانسمون خيلي كمه وتوري دست كمي از زايتسف نداره خيلي خوبه
اونور چه اولي بدي براي ارژانتين شد بدترين سرگروهي تاريخ ولاسكو تو خوابم نميديد بخوره به برزيل يك بازي حيثتي با تماشاگر زياد له ميكنن ارژانتين رو
بدشانسي اورد ولاسكو از بابت اون گروه
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
(۲۶-۰۵-۱۳۹۵, ۰۶:۰۴ ب.ظ)SHANSER نوشته: خيلي كار سخته به شخصه فكرشم نميكردم برزيل چهارم شه كانادا سوم !
حالا اما و اگر بايد بزاريم كنار اگه بخوايم ايتاليا رو ببريم بايد سرويساي خوبي بزنيم موجي و پرشي چون ايتاليايي ها وحشتناك سرويس ميزنن كارمون بحرحال تا الانم كرديم و جايي كه فرانسه بزرگ اوت شد ما رفتيم حذفي ولي با تركيب اصلي توانايي برد روس داشتيم
شانسمون خيلي كمه وتوري دست كمي از زايتسف نداره خيلي خوبه
اونور چه اولي بدي براي ارژانتين شد بدترين سرگروهي تاريخ ولاسكو تو خوابم نميديد بخوره به برزيل يك بازي حيثتي با تماشاگر زياد له ميكنن ارژانتين رو
بدشانسي اورد ولاسكو از بابت اون گروه

البته عرض کنم خدمتتون که کانادا دوم شد ، نه سوم . آمریکا جایگاه سوم رو داره !!! و درست فرمودید که کار آرژانتین خیلی خیلی سخته ، ولاسکو درسته مربی بسیار بزرگی هست ، ولی خداییش دیگه شانسی مقابل برزیل نداره ، مگر اینکه معجزه ای رخ بده ! همون چیزی که شاید تو بازی ایران و ایتالیا هم نیازه تا تیم ملی بتونه ببره اون بازی رو . کورک تو لهستان یه تنه 2-3 ست تیم ما رو به هم ریخت . حالا ایتالیا انگاری دو تا کورک داره ، زایتسف و خوانتورا ! به هر حال کارمون خیلی سخته ، خیلی . تنها نکته مثبتی که متوجه تیم ایران هست ، اینه که به هر حال تیم ملی در اولین حضورش با صعود به مرحله بعد ، کار خودش رو کرده و نمره قابل قبولی میگیره ، هرچند که به نظر خودم در مجموع اون بازیهای زیبای زمان ولاسکو رو خیلی وقت هست که دیگه شاهد نیستیم ، و تیم میتونه خیلی راحت و بی استرس وارد بازی بشه (البته نه بی انگیزه ، با روحیه ، ولی بدون استرس) و حریفش چون مدعی هست و تیم بزرگ و نام آشناتر ، مطمئن باشید به احتمال زیاد استرس خواهد داشت و این شاید کمک کنه به تیم ما . شاید . به امید خدا ، ایشاللا پیروز شیم . امیدوارم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
شك ندارم اگه سوم ميشديم و به كانادا ميخورديم ٧٠ درصد تو چهارتا بوديم
و اونجا به برزيل ميخورديم و ميتونستيم واسه سوم چهارمي بجنگيم
روسيه هم اون روس سابق نبود و مشكلات زيادي دارن تو دريافتاشون و مثل ما هستن يجورايي
در هر حال بايد دل بزنيم به دريا و سرويس هاي مرگباري بزنيم تا ايتاليا مجبور شه زايتسف ببره دريافت كننده و قدرتش يكم كم شه
بايد تورنا رو از كار بندازن
پاسخ }}
سپاس شده توسط:

بروزرسانی موضوع

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان