رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
شاهکار تیم والیبال ملی

شاهکار تیم ملی والیبال!!
تیم ملی والیبال ایران علی رغم برد نزدیک ست اول،در ست دوم با اختلاف ۱۲ امتیاز نتیجه رو ۲۵ بر ۱۳ به آمریکا واگذار کرد که من یادم نمیاد در سالهای اخیر همچین نتیجه ضعیفی گرفته باشن. واین یعنی شاهکار کادر فنی و بازیکنان!!!
پاسخ }}
سپاس شده توسط: mohammad ، maryam-r ، abbas-star ، mohammad.mrvy
ست سوم هم با تعویض های اشتباه باختیم.با اومدن میرزاجانپور ، ایشون قشنگ سه امتیاز رو تقدیم کرد و حالا باید برای بردن ست چهار و کشوندن بازی به ست پنجم خیلی خیلی تلاشمون رو بیشتر کنیم.تاسف...
پاسخ }}
مباشری به روزای اوجش برگشته ماشالله واقعا
خیلی بازی خوبی کردن رو تجربه اندرسون باختیم خداییش عالی بود امروز انگار توانش واسه ما گذاشته بود
مباشری سورپرایزم کرد عجیب بود کلا امروز فقط حیف ست سوم هم مال ما بود
میرزاجانپور تر زد تو پشت خط قشنگ مال ما بود امروز بازی لوزانو به تجربه خوبی میرسه واسه المپیک
بدردمون خورد این بازی امریکا واقعا خوب بازی کرد ما هم خوب بودیم کریستینسن قشنگ از معروف خیلی جلوتره دریافتامون عالی بود
یعنی اگه مباشری نبره المپیک لوزانو زرینی ببره با کله میزنم تو دیوار خیلی به قول عباس خان مدیر پر تلاش و مصممه
پاسخ }}
فقط و فقط و فقط میرزاجانپور باعث باخت ما شد.تمام اختلافات تو ست های سوم و چهارم مربوط به امتیاز از دست دادن میرزاجانپور بود. ولی آمریکا تحت فشار بود و نتایج نزدیک هم . البت غیر از ست نحس دوم!!!! خلاصه تجربه خیلی مهمه و افسوس که ما تجربمون از بقیه کمتره و همین باعث باختامون میشه....دیگه امیدوارم آرژانتین رو ببریم لااقل.
پاسخ }}
لوزانو کوچش بازی با برزیل اشتباه بود وگرنه برزیلم میبردیم سطح اختلاف برزیل و امریکا زیاده
تو ست چهارم اون صحنه توپ اندرسون برگشت غلامی تیز تر بود میکشوندیم ست پنجم
ولی من واقعا لذت بردم از این بازی مخصوصا بازی مباشری خیلی تلاش میکرد تو توپ گیری عقب زمین تو دریافت تو دفاع
پاسخ }}
کلا بدشانسم هستیم ما یکم

همیشه شهرام خوب بود و دریافت کننده ها بد بودن...امروز فک کنم بهترین دریافتای چند سال اخیر رو داشتیم ولی بجاش شهرام و میرزا بد بودن...شانس داشتیم بازی رو میگرفتیم از امریکا...مباشری چکار کرد ..بخدا هنوزم شوکه هستم...دوتا بازی اینطوری بازی کنه میلاد یا فرهادونیمکت نشین میکنه...ماشاالله بهش
پاسخ }}
سپاس شده توسط: SHANSER ، mohammad ، maryam-r ، abbas-star ، kianoosh254 ، mohammad.mrvy
امیدوارم امشب مباشری بازی کنه جلوی ارژانتین میتونه راحتتر کارشو پیش ببره. اما انالیز ولاسکو ازین بازیکن به شدت بالاست

این بازی جای اشتباه نیست واقعا نباید ببازیم درهیچ شرایطی.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: SHANSER ، mohammad.mrvy
البته درمجموع خوب بازی کردیم....نظم تیمیمون خیلی بیشتر شده بود و توی توپ گیری و دریافت حتی وقتی آمریکاییا سرویساشون میگرفت خوب بودیم اما همون طورکه سیچلوگفته پاس ها خوب هدایت نمیشد و حتی توپایی که دقیقا روی سر معروف بود و خوب پاس نمیداد...توپای برگشتیم که کلا تعطیل

ولی خوب همون طورکه گفتم بازیمون شاید از بازیای انتخابی المپیکم بهتر بود و اگه اون خطای دوضرب اندرسون و توی امتیاز آخر ست چهارم میگرف داور فوق العاده مسابقه!!!میتونستیم حتی ببریم آمریکارو
پاسخ }}
سپاس شده توسط: SHANSER ، kianoosh254
(۲۹-۰۳-۱۳۹۵, ۰۶:۵۵ ب.ظ)mohammad.mrvy نوشته: البته درمجموع خوب بازی کردیم....نظم تیمیمون خیلی بیشتر شده بود و توی توپ گیری و دریافت حتی وقتی آمریکاییا سرویساشون میگرفت خوب بودیم اما همون طورکه سیچلوگفته پاس ها خوب هدایت نمیشد و حتی توپایی که دقیقا روی سر معروف بود و خوب پاس نمیداد...توپای برگشتیم که کلا تعطیل

ولی خوب همون طورکه گفتم بازیمون شاید از بازیای انتخابی المپیکم بهتر بود و اگه اون خطای دوضرب اندرسون و توی امتیاز آخر ست چهارم میگرف داور فوق العاده مسابقه!!!میتونستیم حتی ببریم آمریکارو
واقعا سیچلو گفته پاس ها خوب نیود؟ اگه این رو گفته باشه دمش گرم بالاخره یکی پیدا شد این حرف رو بزنه. شما کافی بود یک مقایسه کنید بازی معروف و با کریستینسن که معروف دو سال پیش واقعا ازش بهتر بود اما ببینید توی این بازی اون چقدر از معروف بهتر بود انتخاب مهاجم ها به کنار چند تا پاس معروف داد که ارتفاعش بلند بود و بازیکن ها نتونستن آبشار بزنن و از اون طرف اصلا یادتون می آد میکا همچین پاسی داده باشه؟
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
(۲۹-۰۳-۱۳۹۵, ۰۷:۵۷ ب.ظ)kianoosh254 نوشته:
(۲۹-۰۳-۱۳۹۵, ۰۶:۵۵ ب.ظ)mohammad.mrvy نوشته: البته درمجموع خوب بازی کردیم....نظم تیمیمون خیلی بیشتر شده بود و توی توپ گیری و دریافت حتی وقتی آمریکاییا سرویساشون میگرفت خوب بودیم اما همون طورکه سیچلوگفته پاس ها خوب هدایت نمیشد و حتی توپایی که دقیقا روی سر معروف بود و خوب پاس نمیداد...توپای برگشتیم که کلا تعطیل

واقعا سیچلو گفته پاس ها خوب نیود؟ اگه این رو گفته باشه دمش گرم بالاخره یکی پیدا شد این حرف رو بزنه. شما کافی بود یک مقایسه کنید بازی معروف و با کریستینسن که معروف دو سال پیش واقعا ازش بهتر بود اما ببینید توی این بازی اون چقدر از معروف بهتر بود انتخاب مهاجم ها به کنار چند تا پاس معروف داد که ارتفاعش بلند بود و بازیکن ها نتونستن آبشار بزنن و از اون طرف اصلا یادتون می آد میکا همچین پاسی داده باشه؟
اره مصاحبه سیچلو هست چند بار انقدر ارتفاع پاس بد بود عبادی پور مجبور شد جاخالی بندازه 
کریستینسن تو 23 سالکی عین یک پاسور 30 ساله هم با انگیزش و هم با جربه بازی میکنه
پاسخ }}
سپاس شده توسط: mohammad.mrvy

بروزرسانی موضوع

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان