رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
با را آغاز تکراری شکست پوشان شروع کردند ملی آرژانتین المپیک مقابل

شروع تکراری/ ملی پوشان المپیک را با شکست مقابل آرژانتین آغاز کردند
ملی پوشان والیبال در نخستین دیدار خود از سری مسابقات المپیک ریو 2016، متحمل شکست سنگینی شد.

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال، ایران در اولین گام 3 بر 0 مقابل آرژانتین شکست خورد تا همانند سایر تورنمنت های معتبر، المپیک را نیز با شکست آغاز کند.

ایران ست نخست را پایاپای پیش رفت و در اکثر اوقات از حریف پیش بود، ولی اشتباهات فردی در تیم و عدم تمرکز در ارسال پاس، منجر به شکست نزدیک 25 بر 23 شد.

اما ست دوم با برتری قاطع آرژانتینی ها همراه شد و این تیم همان ابتدای ست 6 بر 2 پیش افتاد. گرچه بازیکنان کشورمان با بازگشت غفور و قائمی به ترکیب، نتیجه را برگرداندند، اما همان اشتباهات فردی تکرار شد تا این ست را نیز با نتیجه 26 بر 24 شکست بخوریم.

لوزانو در ست سوم از غفور و قائمی به عنوان بازیکن فیکس استفاده کرد. بازی تا اواسط ست پایاپای و نزدیک پیش رفت. اما اشتباهات عجیب در دریافت و نرسیدن توپ به مهاجمین باعث شد رفته رفته اختلاف بیشتر شود و این ست را نیز با نتیجه 25 بر 18 متحمل شکست شویم.

دیدار دوم ایران در مسابقات المپیک ریو 2016، ساعت 00:35 بامداد روز چهارشنبه 20 مردادماه مقابل لهستان برگزار خواهد شد.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: maryam-r ، abbas-star ، mohammad_kashan ، samaneeh
شروع خوبی نداشتیم به نظرم جو المپیک تاثیر گذاشته بود روی تیم کاملا و اون از پیش برنده بودن مقابل ارژانتین بلاخره ولاسکو زهرش ریخت و انتقام گرفت 
بازیکنای ما که اکثرا تو شرایط سخت خوب کار میکردن اینجا خودشون دچار اشتباهات زیادی شدن و اونور یک غفور نا اماده داشتیم مهدوی که خوب ظاهر شد و جایی که میتونست معروف بزاره رو نیمکت نزاشت 
و میرزا و زرینی در دور باطلن متاسفانه و من حسرت عدم حضور افرادی چون معنوی نژاد و مخصوصا رحمان داوودی میخورم که اصلا بهش توجه نشد
پاسخ }}
سپاس شده توسط: maryam-r ، abbas-star ، hamed1369
دفترچه گزاشتم جلوم نکات مثبت رو بنویسم هیچ نکته مثبتی نداشت19

پاسخ }}
سپاس شده توسط: mohammad ، abbas-star ، mohammad_kashan ، samaneeh
علاوه بر اینکه همون مشکلات لیگ جهانی رو دوشمون سواره امروز جو المپیک بعضی از بازیکنارو گرفت متاسفانه معروف هم دقیقا کپی پیست لیگ جهانیه هیچ تغییری نکرده بلکه بدتر هم شده.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: SHANSER ، maryam-r ، mohammad_kashan ، samaneeh
من که از باخت خوشحال ترم.
کلا هر چیزی که باعث بشه محبوبیتشون کم بشه و مردم بهشون فحش بدن خوشحالم میکنه 4
پاسخ }}
سپاس شده توسط: maryam-r ، eap_zxz ، samaneeh ، abbas-star
(۱۸-۰۵-۱۳۹۵, ۱۰:۰۳ ق.ظ)mohammad نوشته: من که از باخت خوشحال ترم.

4 4
----------------
میگم فونت پست اول درست نمیشه؟

پاسخ }}
سپاس شده توسط: abbas-star
(۱۸-۰۵-۱۳۹۵, ۱۰:۱۴ ق.ظ)maryam-r نوشته:
(۱۸-۰۵-۱۳۹۵, ۱۰:۰۳ ق.ظ)mohammad نوشته: من که از باخت خوشحال ترم.

4 4
----------------
میگم فونت پست اول درست نمیشه؟
چجوریه؟
از سایت کپی کردم.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: maryam-r ، abbas-star
خداروشکر آمریکا و فرانسه هم باختن و بازیکنامون میتونن خودشونو با اونا مقایسه کنن و بهونه ی خوبی واسه شکست دارن!!!
اصلا به نتیجه گیری این تیم امیدوار نیستم. حتی کوبا هم میتونه خوب تر از ما کار کنه و شانس صعود داشته باشه
پاسخ }}
سپاس شده توسط: mohammad ، hamed1369 ، maryam-r ، samaneeh ، abbas-star
واقعاً مطمئنید این لوزانو لهستان رو برای اولین بار نایب قهرمان جهان کرده؟! یه موقع داداش دوقولویی که ندارن ایشون !!!!!؟ واللا هرچی بازی به بازی داریم به این تیم نگاه میکنم ، هر روز بدتر از دیروز . جالبه دیگه سرویس های خیلی ساده رو هم نمیتونن دست پاسور برسونن . تو حمله و دفاع که اصلاً خوب نیستیم . سرویس پرشی که تعطیل ، سرویس ساده هم رد نمیشه از تور ! دریافتهای اولموت واقعاً در حد فاجعه هست . توپهای برگشتی هم که دیگه حرفشو نزنیم بهتره ! و در ست سوم هم که شاهکار کادر فنی و آوردن میرزاجانپور تو بازی که قشنگ اومده بود فقط آرژانیتن رو جلو بندازه !!!!!!!!!!! من نمیدونم اینا تو تمرینات چیکار میکنن آخه ؟ الان که خوب فکر می کنم ، مبینیم واللا صد رحمت به کواچ که این همه گیر الکی بهش میدادیم . از اونطرف هم با دقت در بازی آرژانیتن حالا بهتر میشه فهمید که ولاسکو رو عشقه . خوبه باز فرانسه و آمریکا هم بد باختن تا آقایون بهونه دستشون باشه تا اگر خدای نکرده بهونه جو سنگین المپیک جواب نداد ، باخت تیم های قدر رو رو کنن واسه ناچیز جلوه دادن شکستشون مقابل آرژانیتن . فقط بلدن ادا در بیارن ، به جای رژه نرفتن و عکس سلفی ، بهتره یکمی به خودتون بیاید ، المپیک بچه بازی نیست که . به نظرم به هر حال از گروه بالا میریم . ولی تو حذفی مفتضحانه حذف میشیم . شاید نتیجش و اختلاف پوئن ها بدتر از این بازی بشه حتی .... این تیم دیگه تموم شد . منتظر جوونهای آینده داریم ما و البته بدون پارتی بازی و فقط با توجه به شایسته سالاری . در ضمن شاید الان بهتره انتقاد رو بزاریم کنار ، ولی خوب با این همه بازی ضعیف نمیشه همیشه هم سکوت کرد که آخه . ولی بازم با تمام این تفاسیر از صمیم قلب امیدوارم تمام حرفهای من اشتباه بوده باشه و تیم در ادامه بازی ها بهتر بشه و بره بالا و بالاتر ایشاللا ... یا حق
پاسخ }}
سپاس شده توسط: alim67 ، mohammad ، maryam-r ، abbas-star
از بعد از مسابقات آسیایی این تیم تیم نشد به مربی هم هیچ ربطی نداره همشون باید مرخص شن
پاسخ }}
سپاس شده توسط: mohammad ، maryam-r ، abbas-star