رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اش تیم میزان های درباره ملی آمادگی صحبت پاسور

صحبت های پاسور تیم ملی درباره میزان آمادگی اش
[عکس: a-2.jpg]

به گزارش جهان والیبال و به نقل از سامانه هواداری،پاسور تیم ملی والیبال ایران گفت: از نظر بدنی و ذهنی کاملاً اماده هستم تا به تیم ملی کشورم کمک کنم.

علیرضا بهبودی درمورد حضورش در صربستان برای هفته دوم رقابت‌های لیگ جهانی ۲۰۱۶ اظهار داشت: شرایط خیلی خوبی دارم، چرا که تمرینات مناسبی را در تیم ملی ب انجام داده‌ام. در حال حاضر بسیار آماده هستم و از نظر ذهنی در شرایط ایده‌آلی قرار دارد.

وی ادامه داد: پیش از این لوزانو به من اعلام کرده بود که قرار است در هفته دوم و در صربستان برای تیم ملی بازی کنم و من هم به همین دلیل باانگیزه زیادی تمرین کردم. خوشبختانه در زمان مناسبی هم قرار است به تیم ملی کشورم کمک کنم چون واقعاً از همه نظر آماده هستم.

پاسور تیم ملی والیبال ایران درمورد بازی‌های هفته دوم لیگ جهانی ۲۰۱۶ خاطرنشان کرد: بازی‌های بسیار سختی پیش‌روی ما است، چراکه برزیل و صربستان این روزها در بهتری شرایط قرار دارند و نتایج خیلی خوبی در هفته نخست کسب کرده‌اند؛ حتی بلغارستان هم بازی‌های خوبی انجام داده است به روزهای اوجش نزدیک می‌شود. به هر حال امیدوارم برای تیم ملی کشورم مفید باشم.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: mohammad ، alireza-k ، maryam-r ، nomber10 ، hasti_h4
این پاراگراف دومش نشون میده تغییرات لوزانو از پیش تعیین شده هست به عملکرد بازیکنا ارتباط زیادی نداره.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: mohammad ، maryam-r ، kianoosh254 ، hasti_h4
تیم به یه شوک بزرگ تو پست پاسور احتیاج داشت هردوتا پاسور فعلی تیم داشتن بد کار میکردن مربی هم نمیدونست کدوم بزاره تو زمین کمتر خراب بکنه این میتونه یه تلنگر بزرگی به اون دو تا هم باشه علاوه بر این بهبودی پتانسیل بالایی داره خودش به تیم تحمیل کنه
پاسخ }}
سپاس شده توسط: abbas-star ، mohammad ، maryam-r
فک کنم قراره توی صریستان فیکس بازی کنه بجای معروف..
پاسخ }}
به نظرم میتونه عملکرد خوبی داشته باشه ولی مطمئن نیستم بتونه جای مهدوی بگیره(زورش به باند مهدوی نمیرسه)
پاسخ }}
امیدوارم حداقل یکی از سه بازی رو لوزانو از بهبودی به عنوان بازیکن فیکس استفاده کنه دو تعویضه نمیتونه معیار خیلی خوبی برای سنجش پاسور باشه خوشبختانه از صحبت هاشم برمیاد روحیه خوبی داره .
پاسخ }}
سپاس شده توسط: abbas-star ، mohammad ، maryam-r ، mohammad_kashan ، kianoosh254
چه بسا خوب کار کنه بتونه جای مهدوی بگیره چون الان دید لوزانو به عملکرد خیلیا من جمله زرینی هم تغییر کرده و دیده ضعیف کار میکنه به نسبت اوایل که اومده بود لوزانو سیچلو این نفرات گذاشت جلوش الان دیدش و شناختش کامل شده به نسبت توانایی هر کس
من امثال چند تا بازی باشگاهی من جمله تیمی که بهبودی توش بود دیدم واقعا یک تنه تیم برد پلی اف خیلی خوب پاس میداد سرحال بود کاملا حقش حداقل تو المپیک باشه
پاسخ }}
سپاس شده توسط: abbas-star ، maryam-r
از مشخصه هاش همینه سبک پاساش شبیه تر به معروفه نسبت به مهدوی.

البته معروف یکم تغییر کرده نسبت به پارسال، پاس های منطقه چهارش خیلی بالا و دور از تور داده میشه ولی بهبودی این لیگ بیشتر پاس های کوتاه میداد و با ارتفاع کم.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: maryam-r
اتفاقا من فکر میکنم بهبودی سبک بازیش به مهدوی بیشتر نزدیک و این خوبه ما دو پاسور متفاوت داشته باشیم منظور از شباهت اینکه بیشتر تمایل داره از کنار آنتن استفاده بکنه تو این شرایط ممکنه کمی با شهرام محمودی که به توپهای تند و تیز معروف عادت کرده و جور دیگه ای هم البته نمیتونه توپ بزنه سخت بشه ولی قطعا اگه با بهبودی با غفور هماهنگ بشه میشه دوران طلایی غفور در صورت عدم مصدومیت شاهد باشیم
پاسخ }}
سپاس شده توسط: mohammad ، abbas-star ، maryam-r ، kianoosh254
همین انگیزه بهبودی خیلی میتونه کمک کنه. واقعا بیش از حد دو پاسور ما داشتند با خیال راحت و بی توجه به پاسورهای ذخیره کار میکردند. مزیتهای بهبودی هم بیش تر از مهدوی هستش.
ب نظرم در دفاع،پاس کوتاه و پشت ،سرویس و .... برتر هستش اما مساله هماهنگی با بازیکنان هم مهمه مخصوصا با بازیکنان سرعتی ک بهبودی با توجه ب تجربه بالاش میتونه از پسش بربیاد
پاسخ }}
سپاس شده توسط: mohammad ، abbas-star ، maryam-r ، mohammad_kashan

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان