رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
ژاپن شکست بعد سرمربی های و مصاحبه بازیکنان ایران از صحبت کاپیتان

صحبت های کاپیتان و سرمربی ایران بعد از شکست ژاپن + مصاحبه بازیکنان
سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از پیروزی برابر ژاپن گفت: خیلی خوشحالم که این تیم جنگنده را با دفاع و حمله خوب بردیم.

به گزارش جهان والیبال و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، رائول لوزانو سرمربی تیم ملی والیبال اظهار کرد:: عصر بخیر قبل از هر چیز باید بگویم من از این پیروزی خیلی خوشحال هستم. چرا که این یک برد مهم مقابل تیم جنگنده بود. حمله خوب و دفاع خوبی داشتیم و بازی را بردیم. ما دفاع خیلی خوبی داشتیم.

سعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال ایران پس از پیروزی برابر ژاپن گفت : همه می دانند که این بازی برای ما خیلی مهم بود. بازی در خانه حریف سخت بود. ما خیلی خوب شروع کردیم اما در ست دوم قدری به مشکل خوردیم و در ست سوم به بازی برگشتیم.

وی افزود: ما در ست چهارم خیلی خوب سرویس زدیم. امروز خوشحالم زیرا در روزی که خیلی خوب نبودیم برنده شدیم. حالا باید این برد را فراموش کنیم و به بازی مهم فردا صبح بیاندیشیم. من فکر می کنم امروز می توانستیم بهتر از این باشیم.

محمودی: هرگز چنین فشاری روی تیم ما نبود

شهرام محمودی پس از پیروزی برابر ژاپن اظهار کرد: خب خدارا شکر امروز واقعا بازی سختی برای بازیکنان بود. خیلی فشار روی بازیکنان تیم بود. این تقریبا شانس آخر ژاپنی ها بود و می خواستند به هر ترتیب که ممکن است برنده شوند. از اینکه توانستیم از این میدان سربلند بیرون بیاییم خدارا شکر می کنم.

وی افزود: در این چند سال گذشته که در تیم ملی بودم واقعا چنین فشار سختی را تحمل نکرده بودیم. توانستیم از این میدان سربلند بیرون بیاییم. باورتان نمی شود چقدر بازی ما سخت بود و چه فشار روانی روی تیم  وجود داشت. خدا را شکر می کنم که بازیکنان خیلی منطقی امتیاز به امتیاز پیش رفتند. به همه مردم و جامعه ورزش تبریک میگویم.

محمودی در پایان گفت: این پیروزی را به مردم ایران تبریک می گویم. فردا یک بازی سخت با چین داریم که به نظرم ما را به ریو می رساند. فرصت کمی برای ریکاوری داریم اما باید تلاش کنیم و گام بعدی را هم محکم برداریم تا به ریو برسیم.

قائمی: ریو چشمک می زند اما باید به آن برسیم

فرهاد قائمی بعد از برد 3 بر یک ژاپن اظهار کرد: بازی جلوی میزبان سخت است و ژاپن هم تیمی خوب و قدرتمند است و به نوعی حریف اصلی ما در این تورنومنت به شمار می رود.

وی افزود: خدارا شکر بازی را بردیم و سه امتیاز بدست آوردیم. این بازی تمام شده است ما می رویم به هتل آن چه کادر فنی می خواهد را می شنویم تا فردا برابر چین اجرا کنیم. تمام تلاش را می کنیم تا پیروز میدان بازی با چین شویم. ریو به ما چشمک می زند اما باید همین روند را ادامه دهیم و سهمیه را بدست آوریم. هنوز کار ما تمام نشده است.

عبادی پور: بازی با چین برای ما حیاتی است

میلاد عبادی پور نیز پس از پیروزی بر ژاپن اظهار کرد: بازی خوب و سختی بود. ما قبلا تجربه دیدار با این تیم را در خانه اش داشتیم و می دانستیم کار سخت است. در این بازی هم انتظار نمایش خوب از حریف داشتیم. خیلی تلاش کردیم تا برنده شویم و خوشحالم که این مسابقه را با سه امتیاز بردیم.

وی افزود: بازی فردا یک مسابقه حیاتی برای تیم ما است. هر چه داریم باید برای فردا بگذاریم. امیدوارم بتوانیم دل همه مردم ایران را شاد کنیم.

موسوی: تاکنون چنین فشاری تحمل نکرده بودم / تا حالا چین را اینقدر خوب ندیده بودم

سید محمد موسوی پس از پیروزی ۳ بر یک برابر ژاپن گفت : یکی از سخت ترین و بیشترین فشارهایی که از نظر روانی در زندگی داشتم امروز بود. خدا را شکر می کنم که شرمنده هواداران و مردم ایران نشدیم. کسی چیزی کم نگذاشت. با مصدومیت ها جنگیدیم و نتیجه گرفتیم.

وی افزود: بعد از بازی با فرانسه به این برد نیاز داشتیم. فرهاد قائمی دو روز است که سرما خورده و شرایط سختی دارد،  اما باید این بازی را به هر قیمتی می بریم. در دفاع و حمله خوب بودیم و بردیم.

موسوی درباره دیدار با چین نیز گفت: در چند سال اخیر ندیده بودم چین مثل این تورنمنت اینقدر خوب بازی کند. چین حتی نزدیک بود لهستان را شکست دهد. فکر می کنم از الان حدود ۱۰ ساعت دیگر بازی داریم و خیلی شرایط سخت است. ۱۰ شب به وقت ژاپن بازی ما تمام شد حالا تا به هتل برسیم ساعت ۱۲ می‌شود و فردا باید دوباره به سالن بیاییم و بازی کنیم. فردا باید ببریم و نباید این مسائل را بهانه کنیم. ما شانس کسب سهمیه داریم و باید به ریو برویم و از تمام این فرصت استفاده می کنیم.

زرینی: ریو پشت در هتل ماست

حمزه زرینی پس از پیروزی برابر ژاپن اظهار کرد: خدارا شکر می کنیم که یک برد دیگر به پیروزی هایمان اضافه شد. فردا روز مهمی است و حالا دیگر بازی با ژاپن تمام شده باید به فکر فردا باشیم.

وی افزود: ریو دیگر خیلی به ما نزدیک است انگار پشت در هتل منتظر ماست.انشالله فردا برنده بازی با چین شویم. امیدوارم فردا هم خونسردی خود را حفظ کنیم. انشالله مثل همیشه با تیم های شرق آسیا خوب بازی می کنیم و می بریم . تیم های شرق آسیا قدری ترسو هستند و باید از ابتدا محکم با آن  ها بازی کنیم.

زرینی در پایان گفت: ما سربازان ملت ایران هستیم و امیدواریم دعا کنند که فردا هم بعد از 50 سال رویای المپیک را محقق کنیم و دیگر این بار به المپیک برویم.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: samaneeh

بروزرسانی موضوع