رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
رو اعصاب و سیمای صدا

صدا و سیمای رو اعصاب
دوستان الان ساعت 10 شبکه ورزش بازی چین کانادا رو پخش میکنه و اقای محتشمیان اصرار زیاد دارن که چین الان صعود نمیکنه حالا اگر نگاهی به جدول بندازیم میبینیم که اگر چین بازیشو ببره 3 برده میشه و استرالیا هم اگر ببازه سه برده میشه و میرن سراغ امتیاز که امکان اینکه امتیاز چین بیشتر بشه خیلی زیاده پس چرا صعود نمیکنه میشه یکی بیاد مارو روشنمون کنه 18 1818 18

اصرار دارن که چین تحت هیچ شرایطی صعود نمیکنه !!!!!!!!!!!!111
پاسخ }}
سپاس شده توسط: kianoosh254 ، mohammad ، zeinabms ، abbas-star ، arman
چه جالب اول ست پنجم گفتن تماسی که بینده داشتن به این رسیدیم که احتمال داره چینم صعود کنه !
واقعا متاسفم برا این صدا وسیما نمیدونم این نابغه ها رو از کجا پیدا میکنن فقط در تالار اندیشه و باز میکنن و فضولات میدن بیرون
حیف شد که بازی رو نتونست ببره چین وگرنه اگر با سه امتیاز میبرد میتونست شانس صعود داشت باشه و این نابغه های صدا وسیما خوب میسوختن
حیییییف
پاسخ }}
سپاس شده توسط: mohammad ، abbas-star
برعکس شبکه ورزش اول ست چهارم میگفت که چین اگه 3 بر 2 هم ببره صعود میکنه که جوک بود.

خداروشکر کانادا 3-2 برد وگرنه یه سوژه جدید بود این صدا و سیما.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: mohammad
هیشکی پر حرف تر و پر سوتی تر و کم اطلاع تر از کاویانی نیست نه اطلاعات داره فقط پرحرفی میکنه نمیزاره کارشناس حرف بزنه ، چند وقت پیشم این جمله کلیشه ای و تکراریش هزاربار میگفت که یک روزی ست گرفتن از ژاپن و کره ارزو بوده
پاسخ }}
سپاس شده توسط: abbas-star ، mohammad
شما دست کم گرفتین توانایی مجریای مارو؟؟وقتی توی ی ست میتونن با فشار به فدراسیون جهانی سهمیه آسیارو بهش برگردونن حذف کردن چین که کاری نداره...امروز کلا تحت هیچ شرایطی نمیخواستن چین بره بالا...

اصلا به خودشون زحمت نمیدن ی نگاهی به جدول بندازن...جالب اینجاس بعد ست دومی که کانادا گرفت چین عملا حذف شد تازه اینجا اصرار داشتن چین و بفرستن المپیک...فقط جای تاسف داره
پاسخ }}
واقعا چیزی که در این مسابقات بسیار من رو آزار داد، اشتباهات مکرر مجریان و گزارشگران صدا و سیما و فدراسیون و سایتها وخبرگزاریهای به اصطلاح معتبر در فرمت مسابقات و نحوه صعود و حذف تیما بود. مثلا روز یکی مونده به آخر سایتای پرمدعای خبرآنلاین و ورزش 3 و طرفداری و فدراسیون به اشتباه زدن که با باخت چین مقابل استرالیا ما صعود کردیم، یا اینکه چین با باخت مقابل استرالیا حذف شده و انواع و اقسام اشتباهات دیگه
واقعا برای فهمیدن صعود و حذف تیمها دانشی در حد دبستان لازمه به نظر میاد این افراد ازش بی بهرن
به کاربران فروم هم توصیه می کنم این جور اخبار و فقط از سایت و کانال خودمون بگیرن. هر چند با محاسبات ساده هم میشه به دست اوردش
پاسخ }}
دوباره امروز ی سوتی دیگه دادن تو شبکه ورزش نجات پور گفت لیگ جهانی از 27 خرداد تا 7 تیر!! خودش فکر نکرد که مگه میشه 6 روزه تموم شه من موندم ی لحظه شک کردم نکنه درست میگه
پاسخ }}
سپاس شده توسط: abbas-star

بروزرسانی موضوع

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان