رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
داشت عطایی معیارهای تیم ایده‌آل فاصله ملی از

عطایی: تیم ملی از معیارهای ایده‌آل فاصله داشت
#1
به گزارش خبرگزاری جهان والیبال و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، بهروز عطایی درباره عملکرد تیم ملی ایران در دو بازی دوستانه با فرانسه که منجر به کسب دو شکست برای ایران شد، اظهار داشت: فلسفه برگزاری بازی‌های دوستانه این است که تیم‌ها خود را محک بزنند و به نقاط ضعف و قوت خود پی ببرند.
 
وی ضمن بیان این مطلب که شکست یا پیروزی در دیدار دوستانه اهمیت ندارد، افزود: لوزانو در نظر داشت با برگزاری این دو دیدار به نقاط ضعف تیمش پی ببرد و بتواند با شناخت این نقاط آن‌ها را رفع کند و از طرفی به ترکیب ایده‌آلش دست پیدا کند.
 
عطایی اضافه کرد: به اعتقاد من در مجموع این دو دیدار نتیجه خوبی برای تیم ملی ایران به همراه خواهد داشت. شاید اگر در این دو مسابقه پیروز می‌شدیم اما نمی‌توانستیم به ضعف های خود پی ببریم چندان مفید فایده نبود.
 
وی ادامه داد: کادر فنی و بازیکنان تیم ملی به خوبی می‌دانستند که مقابل تیمی مثل فرانسه کار سختی پیش رو دارند. در واقع می‌توان گفت کاملاً قابل پیش ‌بینی بود که فرانسه بتواند برنده این دیدارها باشد. با این حال خروجی خوبی از این دو مسابقه حاصل شد که می‌تواند به تیم و کادر فنی کمک کند.
 
این کارشناس والیبال تصریح کرد: فکر می‌کنم این تیم ملی هنوز با تیمی که باید باشد فاصله دارد. در زمان باقی مانده تا انتخابی المپیک باید ضعف ها برطرف شود تا تیم در اوج آمادگی راهی ژاپن شود. بازی‌های ژاپن بسیار سنگین، حساس و سخت خواهند بود و تیمی می‌تواند موفق شود که توانمندی بدنی و فنی بیشتری داشته باشد.
 
عطایی با اشاره به این که این دو مسابقه مقابل فرانسه پس از یک فشار تمرینی سنگین برگزار شده بود، افزود: بازیکنان مدت ها از میدان مسابقه دور بودند و من فکر می‌کنم همه به دنبال محک خود و ارزیابی شرایط بودند و کمتر کسی صد در صد به شکست فرانسه فکر می‌کرد.
 
وی در خصوص عملکرد ضعیف تیم ملی ایران در خط دریافت و توپ‌های برگشتی، گفت: فکر می‌کنم غیبت فرهاد قائمی در دیدار دوم کمی دریافت ایران را با مشکل واجه کرد. مشکل دریافت و توپ های برگشتی باید حل شود زیرا اگر تیمی در دریافت مشکل داشته باشد کارش برای پیروزی سخت خواهد شد.
 
عطایی در پایان اظهار کرد: در بازی‌هایی که با رویکرد تدارکاتی برگزار می‌شوند نمی‌توان چندان درباره عملکرد تک تک نفرات اظهار نظر کرد اما من فکر می‌کنم بازیکنان تیم ملی هنوز به کار انفرادی توجه بیشتری می‌کنند و باید کمی تعامل تیمی بیشتری داشته باشند.

[عکس: 4530666_919.jpg]
پاسخ }}
سپاس شده توسط: mohammad ، abbas-star ، iliya
#2
درست میکه نبود قایمی ضربه زد تو دریافت به تیم

بهترین ترکیب ممکن همون ترکیب جام جهانی 2014
محمودی و موسوی و غلامی و قایمی و میرزاجانپور یا زرینی و ظریف
به نظرم عبادی پور دوباره باید بره یار تعویضی چون اسپک هاش خوب نیست
ظریف و قایمی بار دریافت تیم میکشن
پاسخ }}
سپاس شده توسط: abbas-star ، mohammad ، iliya ، nomber10
#3
بازیکنای ما فقط میتونن تو لیگ خوب باشن و بازی های ملی چیز جدید ندارن رو کنن. توقعات از عبادی پور و معروف به مراتب بیشتر بود و‌کاش، کاش،کاش هیچوقت معروف بهترین پاسور جهان نمیشد.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: mohammad ، iliya ، nomber10

بروزرسانی موضوع

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان