رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
سختی فرانسه گذشت به چین والیبال دیوار از سد

فرانسه به سختی از سد دیوار چین گذشت
#1
به گزارش جهان والیبال،تیم فرانسه قهرمان لیگ جهانی و اروپا در دومین دیدار از روز نخست مسابقات والیبال انتخابی المپیک به سختی مقابل چین به پیروزی رسید.
 
در این دیدار که از ساعت ۸:۲۵ دقیقه صبح به وقت ایران آغاز شد شاگردان تیلی در تیم فرانسه موفق شدند ست های اول،سوم و چهارم را با امتیازهای ۲۵-۱۳ ،۲۵-۲۳ و ۲۵-۱۲ به سود خود پایان دهند و تنها در ست دوم با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ مغلوب چشم بادامی های چینی شدند.
 
ست اول این دیدار با برتری مطلق قهرمان اروپا آغاز شد و دریافت های نامطمئن چینی ها و اشتباهات فردی و از همه مهم تر ترس از نام بزرگ فرانسه باعث شد نماینده آسیا در ست نخست حرفی برای گفتن نداشته باشد و سر انجام این ست با ۱۲ اختلاف پوئن به سود آبی ها به پایان رسید.
 
در ست دوم قرمزپوشان چین با تکیه بر قدرت دفاعی و سرویس های هدفمند توانستند پیروز بازی شوند. این ست در حالی که تا اوسط آن به سود فرانسوی ها ادامه داشت در نهایت چینی ها موفق شدند با اسپک های پر قدرت  و دفاع منظم این ست را به سود خود رقم بزنند.نمایش درخشان چین به حدی بود که تیلی ناچار شد انگاپت ستاره اصلی تیمش را که بر اثر چندین اسپک ناموفق تمرکز لازم را از دست داده بود تعویض کرده و مارشال را جایگزین وی کند اما این تغییر نیز اثر بخش نبود و در نهایت چین در کمال ناباوری این ست را ۲۵ بر ۲۲ پیروز شد
 
در ست سوم بازی پایاپای پیش رفت و عملکرد خوب دریافت کننده های دو تیم و نیز درخشش پاسورها باعث شده بود تا اواخر ست بازی گره بخورد اما در پوئن ۲۳ دو اشتباه فردی از بازیکنان چین باعث شد فرانسه پیروز شود.
 
ست چهارم نیز چینی ها ناامید نشدند و شانه به شانه قهرمان اروپا پیش رفتند اما تجربه ستارگان فرانسه و خطاهای فردی چین در این ست باعث شد اختلاف امتیاز بیش تر شود و نمایش خوب آنتونین روزیر در این ست به کمک فرانسه آمد تا آبی ها به سختی این ست و این بازی را پیروز شوند.نتیجه ست چهارم ۲۵ بر ۲۱ به نفع فرانسه رقم خورد.
 
به این ترتیب فرانسه موفق شد به سختی نماینده آسیا را شکست دهد و سه امتیاز حساس روز نخست را کسب کند.در دیگر دیدار امروز تیم ملی ایران موفق شد با حساب سه بر صفر استرالیا را از پیش رو بردارد.
 
در ادامه دیدارهای امروز لهستان به مصاف کانادا خواهد رفت و ژاپن میزبان از ونزوئلا استقبال خواهد کرد.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: iliya ، maryam-r ، alireza-k

بروزرسانی موضوع

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان