رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در می تمرینات با آلمانی‌ها اردوی مشترک افزایش دهم فشار یابد

فشار تمرینات در اردوی دهم افزایش می یابد/اردوی مشترک با آلمانی‌ها
#1
در آستانه برگزاری دهمین مرحله از تمرینات تیم ملی والیبال نشسته برای حضور در بازی های پارالمپیک ریو هادی رضایی از افزایش فشار بر روی اردونشینان خبر داد.
به گزارش خبرگزاری جهان والیبال و به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان، وی در خصوص تمرینات این مرحله گفت: اردوی دهم تیم ملی با ۱۷ بازیکن در تهران برگزار می شود و برنامه بدنسازی سنگینی برای بازیکنان پیش بینی شده است. از این رو فشار تمرینات زیاد است و ملی پوشان برای برگزاری اردوی مشترک با تیم ملی آلمان که ماه آینده برگزار می شود آماده خواهند شد.
رضایی افزود: اردوی بعدی با حضور تیم ملی آلمان برگزار خواهد شد و پیش بینی شده دو تا سه دیدار دوستانه بین این دو تیم برگزار شود. همچنین تاکنون هفت باشگاه درخواست دیدار دوستانه با تیم ملی را ارائه داده اند که پس از بررسی، در نهایت چهار باشگاه برای برگزاری این مسابقات انتخاب می شوند.
سرمربی تیم ملی والیبال نشسته خاطر نشان کرد: اردوی دهم با یک نفر ریزش به نسبت اردوی قبل برگزار می شود و این ریزش تا زمان رسیدن به ترکیب نهایی تیم برای اعزام به پارالمپیک ریو ادامه دارد.
داود علیپوریان، صادق بیگدلی(تهران)، مهرزاد مهروان، ابوالفضل اولیایی (البرز)، حسین فرزانه (قزوین)، محمدرضا سبحانی‌نیا (اصفهان)، امیر حسین کفشدار، رمضان صالحی، مرتضی مهرزاد، مجید لشکری (مازندران)، عیسی زیراهی (مرکزی)، میثم علیپور (گیلان)، آرش خرمالی (گلستان)، سیدحسین حسینی، حسین گلستانی(قم)، مهدی بابادی (خراسان رضوی)، ناصر حسن پور(آذربایجان غربی) ملی پوشان دعوت شده به دهمین اردوی تیم ملی معرفی شده اند.
هادی رضایی به عنوان سرمربی هدایت ملی پوشان را بر عهده دارد و علیرضا معمری(البرز)، بهمن تاروردیزاده (تهران)، حسن محمدی(مرکزی)، حسن بخشعلیپور (آذربایجان شرقی) به عنوان مربی در کنار وی حضور دارند.
ملی پوشان مدعو ۲۷ اردیبهشت ماه وارد کمپ تیم های ملی جانبازان و معلولان خواهند شد و سرپرستی اردو که از ۲۸ اردیبهشت تا ۶ خرداد جریان دارد بر عهده فرشید عاشوری است.
 
[عکس: 1999697.jpg?ts=1458370831520]
پاسخ }}
سپاس شده توسط: mohammad

بروزرسانی موضوع

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان