رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در دست را دو تیمی های و دادیم بازیکنان از تمرکز ست انسجام لوزانو صحبت

لوزانو: در دو ست تمرکز و انسجام تیمی را از دست دادیم +صحبت های بازیکنان
#1
[عکس: PAPA7578-800x469.jpg]به گزارش جهان والیبال به نقل از فدراسیون والیبال،  سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: اشتباهاتی داشتیم که تمرکز تیم و در ادامه انسجام را از بازیکنان گرفت که در ست پنجم شرایط به وضعیت طبیعی بازگشت.
 
تیم ملی والیبال ایران موفق شد آخرین دیدار خود در لیگ جهانی والیبال را با برد ۳ بر ۲ مقابل آرژانتین پشت سر بگذارد. رائول لوزانو سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان بعد از این پیروزی اظهار داشت:« در دو ست اول و ست پنجم تیم ما خیلی خوب بازی کرد و به خصوص در اسپک فوق العاده ظاهر شد. اما در ست سوم و چهارم تمرکز خود را از دست دادیم و به خاطر عدم تمرکز اشتباهاتی را انجام دادیم که باعث شد راندمان تیم پایین بیاید. این اشتباهات باعث شد تا تمرکز تیمی و انسجام مان را از دست بدهیم، که این باعث جدا شدن بازیکنان از هم شد و به همین دلیل این دو ست را واگذار کردیم. این اتفاق اکنون رخ داد و در ژاپن اینگونه نبود، امیدوارم بتوانیم کنترل کنیم.»
 
وی در ادامه افزود:« ما باید نتیجه ها را در قبال تیم های حریف ببینیم. ما دیروز مقابل آمریکا بازی کردیم که یکی از تیم های قدر دنیا است و توانستیم مقابل آنها بازی خوبی ارائه دهیم و اینکه برزیل هم از تیم های خوب دنیا است و هر دو جزو ۵ تیم برتر دنیا هستند. ما آرژانتین را هم بردیم که در رنکینگ یک پله از ما پایین تر است اما باید در نظر داشته باشیم چه طور و مقابل چه تیمی بازی کرده ایم.»
 
لوزانو درباره شرایط سخت تیم و سفرهای طولانی مدتی که بازیکنان داشته اند تصریح کرد:« شرایط والیبال در سطح بین المللی و جهانی همین است و تیم های دیگر هم سفر دارند. برزیل و آمریکا هم مسافرت می کنند و این مسائل برای تیم هایی که می خواهند خود را در سطح بالا نشان دهند وجود دارد، باید تحمل کرد. تیمی که به فکر برد هست باید تمامی بهانه را از خودش دور کند. درست است خسته هستیم اما نباید این مساله کوچکترین خللی در انگیزه ما برای زحماتی ما کشیده ایم ایجاد کند.
 
وی در پایان گفت: از همینجا به مردم ایران سلام می رسانم و امیدوارم موقع برگشت سالن دوازده هزار نفری مملو از تماشاگران خون گرم ایرانی باشد .»
 
مباشری: بازی بیش از حد حساس شد
 
مباشری دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران بعد از پیروزی ۳ بر ۲ مقابل آرژانتین گفت: حضور ولاسکو روی نیمکت آرژانتین بازی را بیش از اندازه حساس کرده بود اما خدا را شکر توانستیم در ست پنجم به بازی برگردیم و برد مهمی را کسب کنیم.
 
 
محمودی: شرایط سختی را پشت سر می گذاریم
 
 
پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران بعد از پیروزی مقابل آرژانتین گفت: بازیکنان شرایط سختی را پشت سر می گذارند اما چاره ای نیست و به دنبال بهترین نمایش هستیم. خوشحالم که با دست پر ریو را ترک می کنیم.
 
 
معنوی نژاد: تجربه بازیکنان در ست پنجم به کمک مان آمد
 
امتیازآورترین بازیکن ایران مقابل آرژانتین بعد از پیروزی در سومین دیدار لیگ جهانی گفت: بازی حساسی در ست پنجم داشتیم که تجربه بازیکنان کمک بسیاری به تیم برای کسب اولین پیروزی کرد.
 
تیم ملی والیبال ایران موفق شد در سومین دیدار لیگ جهانی والیبال در سال ۲۰۱۶ با نتیجه ۳ بر ۲ آرژانتین را از پیش رو بردارد تا با دست پر راهی صربستان شود. محمد جواد معنوی نژاد، دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران که در این دیدار با ۱۸ امتیاز عنوان امتیازآورترین بازیکن زمین را به خود اختصاص داد بعد از این پیروزی گفت:« در دو ست اول بازی خوبی انجام دادیم اما شرایط والیبال همینطور است. در ست های سوم و چهارم تیم مقابل بهتر از ما بازی کرد اما مهم این بود که بتوانیم در ست پنجم برنده بازی شویم که اینطور هم شد. این پیروزی برای ما بسیار مهم بود و خوشحالم با دست پر برزیل را ترک می کنیم.»
 
وی در ادامه افزود:« ست پنجم بسیار حساس و نزدیک بود که بازیکنان ایران خیلی خوب بازی کردند. بازیکنان با تجربه تیم در ست پنجم به کمک تیم آمدند و با استفاده از تجربه آن بازی را بردیم که کل تیم از این بابت بسیار خوشحال است.»
 
شریفات: بازی برایمان حیثیتی بود/ هم قسم شدیم
 
دفاع وسط تیم ملی والیبال ایران گفت: نتیجه مقابل حریف امروز برای تیم حیثیتی بود و بچه ها انگیزه بالایی برای برد در این دیدار داشتند.
 
تیم ملی والیبال ایران موفق شد در آخرین بازی هفته اول لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۶ با پیروزی ۳ بر ۲ مقابل آرژانیتن دست پر ریو را ترک کند. مصطفی شریفات دفاع وسط تیم ملی والیبال ایران که با ورود به زمین در ست پنجم کمک بسزایی به تیم ملی کرد، در خصوص بازی اظهار داشت:« برای پیروزی در این دیدار انگیزه زیادی داشتیم. چرا که می خواستیم با برد برزیل را ترک کنیم و به صربستان برویم. به هر حال یک بازی حیثیتی بود و دوست داشتیم آرژانتین را ببریم. ست اول و دوم خیلی خوب کار کردیم اما بازی در ست سوم یک مقدار گره خورد. آنها خیلی هماهنگ بازی کردند، سرویس های خوبی زدند اما ما در ست پنجم به خودمان آمدیم و همه هم قسم شدند که این بازی را ببریم.»
 
لوزانو شریفات را در ست پنجم به صورت ثابت در ترکیب قرار داد و او توانست تاثیر مثبتی در پیروزی تیم ایجاد کند. وی در این باره تصریح کرد:«ست پنجم انگیزه شخصی بالایی داشتم و دوست داشتم به تیم کمک کنم که خدا را شکر این اتفاق افتاد و توانستیم بازی را ببریم.»
 
عبادی پور: آرژانتین فشار زیادی آورد، اما برنده بازی ما بودیم
 
 
دریافت کننده تیم ملی والیبال کشورمان گفت: دو تیم فشار زیادی را به هم وارد کردند اما در ست پنجم این ما بودیم که توانستیم برنده باشیم تا پیروزی مهم را کسب کنیم.
 
تیم ملی والیبال ایران موفق شد در آخرین بازی هفته اول لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۶ با پیروزی ۳ بر ۲ مقابل آرژانیتن دست پر ریو را ترک کند. میلاد عبادی پور دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران پیش از این پیروزی اظهار داشت:« از قبل هم می دانستیم بازی سختی مقابل آرژانتین داریم اما همه بچه ها با تمام قدرت آمدند تا این بازی را ببرند. ما بازی حساسی با این تیم در المپیک هم خواهیم داشت و باید ست پنجم را می بردیم تا انگیزه تیم برای المپیک بالا می رفت. خدا را شکر این بازی را بردیم. به نظرم آخرین بازی ها از مهمترین بازی ها محسوب می شود. درست است ست های سوم و چهارم  را واگذار کردیم اما ۶ بازی دیگر داریم و با روحیه به مصاف دیگر تیم ها می رویم.»
 
وی در ادامه افزود:«در ست اول ودوم ما بازی خوبی ارائه دادیم و بالا رفتیم و دو ست دوم را تیم حریف در دست گرفت و پیروز شد، این در مسابقات حرفه ای طبیعی است. درست است آنها ما را تحت فشار قرار دادند، اما برنده بازی ما بودیم و در ست پنجم موفق شدیم با برد هفته اول را پشت سر بگذاریم.»
پاسخ }}
سپاس شده توسط: SHANSER ، nomber10 ، samaneeh ، maryam-r
#2
همینکه لوزانو واقعیت رو میگه خوبه ولی کاش توی عمل هم قاطعیت داشته باشه، فعلا که چیز خاصی ندیدیم ازش.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: SHANSER ، nomber10 ، maryam-r
#3
دو تا بازیکنی که خیلی رکن تو تیم یکی موسوی یکی محمودی
ما همون 3-0 باید کار تموم میکردیم مهدوی هنر خوبش فقط سرویسه که سرویساش بگیره بدرد میخوره ولا غیر
پاسخ }}
سپاس شده توسط: abbas-star ، maryam-r
#4
به نظر من عملکرد کادر فنی تیم در انتخابی المپیک و ۳ بازی اول لیگ جهانی قابل قبول نبوده و ایرادات زیادی میشه به کادر فنی گرفت
اما مسئله ایی که بدجور تو ذوق میزنه عملکرد کمال سیف مترجم تیم هستش
در زمانهای استراحت شاهد هستیم لوزانو ۱ دقیقه با حرارت برا بازیکنان حرف میزنه در آخر کمال سیف میگه اشتباه الکی نکنید
اصلا ترجمه هاش درست و کاربردی نیست به همین دلیل لوزانو در تایم اوت ها نمیتونه تاثیر گذاری خوبی روی تیم داشته باشه
پاسخ }}
سپاس شده توسط: abbas-star ، samaneeh ، mohammad_kashan ، maryam-r
#5
متاسفانه یه قانون مسخره در ذهن و عملکرد بازیکنای ما وجود داره که وقتی دو ست رو به راحتی پیروز شدی پس کار تمومه و ست سوم شل میشی 19 شاید ست سوم حالا قابل هضم باشه اما ست چهارم و اون نتیجه واقعا هیچ توجیهی نداره 19 و اینکه بازیکنای ما خیلی از اوقات دارن انفرادی بازی میکنن و اصلا انگار نه انگار.
امیدوارم لوزانو بتونه روی این دو اصل کار کنه ... چیزی که ولاسکو خیلی خوب درست کرد . حتی شده کنار گذاشتن مهره ی کلیدی تیم که خیلی خیلی تازگی ها بد کار کرده..
پاسخ }}
سپاس شده توسط: maryam-r
#6
(۳۰-۰۳-۱۳۹۵, ۰۸:۱۰ ب.ظ)farshidfx نوشته: به نظر من عملکرد کادر فنی تیم در انتخابی المپیک و ۳ بازی اول لیگ جهانی قابل قبول نبوده و ایرادات زیادی میشه به کادر فنی گرفت
اما مسئله ایی که بدجور تو ذوق میزنه عملکرد کمال سیف مترجم تیم هستش
در زمانهای استراحت شاهد هستیم لوزانو ۱ دقیقه با حرارت برا بازیکنان حرف میزنه در آخر کمال سیف میگه اشتباه الکی نکنید
اصلا ترجمه هاش درست  و کاربردی نیست به همین دلیل لوزانو در تایم اوت ها نمیتونه تاثیر گذاری خوبی روی تیم داشته باشه

مث خنده بازار   توش 90رو شبیه سازی کرده بودن مربی کلی حرف می زد مترجم یک واژه فقط میگفت ب ازای حرفاش 4

پاسخ }}
سپاس شده توسط: samaneeh

بروزرسانی موضوع

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان