رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
شد انتخاب لیبروی ایران المپیکی

لیبروی المپیکی ایران انتخاب شد
فرهاد ظریف با انتشار پست زیر در اینستاگرام از کنار گذاشته شدنش توسط لوزانو خبر داد :
ممنون از همه مردم عزیزم که در این چند سال حضورم در تیم ملی همیشه منو مورد لطف قرار دادن , و امروز با نظر سرمربی قابل احترام تیم از لیست بازیکنان اعزامی به المپیک کنار گذاشته شدم . برای دوستانم در تیم ملی ارزوی بهترینا رو دارم . همیشه دوستون دارم .

فایل‌های پیوست تصاویر بندانگشتی

پاسخ }}
سپاس شده توسط: abbas-star ، samaneeh ، Ali b ، mohammad ، alireza-k ، mohammad_kashan
خب اگه مرندی تو این یه ماه مصدوم بشه تکلیف چیه؟ مثلا بیاد دو روز قبل المپیک مصدوم بشه 1

لوزانو اشتباه نظری افشارو داره تکرار میکنه که بعد مصدومیت قائمی دستمونو گذاشت تو پوست گردو.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: alireza-k
(۲۲-۰۴-۱۳۹۵, ۰۶:۱۴ ب.ظ)abbas-star نوشته: خب اگه مرندی تو این یه ماه مصدوم بشه تکلیف چیه؟ مثلا بیاد دو روز قبل المپیک مصدوم بشه 1

لوزانو اشتباه نظری افشارو داره تکرار میکنه که بعد مصدومیت قائمی دستمونو گذاشت تو پوست گردو.

سه بازیکن خط خوردند تا الا

فرهاد ظیف:قابل پیش بینی بو

مباشری

تشکری:واقعا شوکه شدم اصلا فک نمیکردم خط بخوره

البته ظریف اردو رو ترک کرده ولی مباشری و تشکری رفتن تیم ب

بازیکن دیکه هم ب احتمال فراوان معنوی نژاد خواهد بود
پاسخ }}
سپاس شده توسط: abbas-star ، alireza-k
خط خوردن ظریف قابل پیش بینی بود هم بخاطر مصدومیت واقعا مرندی تو دریافت اول بی نقص بود و حقش بود بره ولی خط خوردن تشکری برای منم عجیب بود کلا رو چه حسابی شریفات میخواد ببره المپیک برام عجیبه ! خیلی مشکوکه خط خوردن تشکری 
مباشری هم خط خورد که اونم فابل پیش بینی بود

به نظر من نفر اخر 70 درصد زرینیه
بین زرینی و میرزا یکی خط میخوره شک ندارم به معنوی نژاد اعتقاد پیدا کرده
پاسخ }}
(۲۲-۰۴-۱۳۹۵, ۰۷:۲۱ ب.ظ)SHANSER نوشته: خط خوردن ظریف قابل پیش بینی بود هم بخاطر مصدومیت واقعا مرندی تو دریافت اول بی نقص بود و حقش بود بره ولی خط خوردن تشکری برای منم عجیب بود کلا رو چه حسابی شریفات میخواد ببره المپیک برام عجیبه ! خیلی مشکوکه خط خوردن تشکری 

احتمال خط خوردن میرزا ب نظرم یک درصده....احتمال فراوان معنوی نژاد خط خواهد خورد
پاسخ }}
(۲۲-۰۴-۱۳۹۵, ۰۸:۴۹ ب.ظ)mahla1375 نوشته:
(۲۲-۰۴-۱۳۹۵, ۰۷:۲۱ ب.ظ)SHANSER نوشته: خط خوردن ظریف قابل پیش بینی بود هم بخاطر مصدومیت واقعا مرندی تو دریافت اول بی نقص بود و حقش بود بره ولی خط خوردن تشکری برای منم عجیب بود کلا رو چه حسابی شریفات میخواد ببره المپیک برام عجیبه ! خیلی مشکوکه خط خوردن تشکری 

احتمال خط خوردن میرزا ب نظرم یک درصده....احتمال فراوان معنوی نژاد خط خواهد خورد
اخه از میرزا هم تو پست 4 راضی نبوده بخواد ببرتش خیلی حساسه اون نفر اخر
پاسخ }}
آقای ظریف بهتر نبود سال گذشته هم همین رفتار رو می داشتین بعد از خط خوردن از تیم ملی و تیم رو انقدر تو حاشیه نمی بردید...
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
خیلی دوست داشتم فرهاد ظریف با تیم میموند و حضور در المپیک رو تجربه میکرد و بعد از تیم ملی هم خداحافظی میکرد ولی خب باید قبول کرد در مجموع و برروی عملکرد مرندی عملکرد واقعا بهتری داشت اتفاقی که امیدوارم واسه زرینی نیفته و بتونه المپیک رو هم بعد از اون همه زحمتی که واسه تیم ملی کشیده تجربه کنه البته اگه بازیکن بهتر تو پست زرینی داشتیم اوضاع فرق میکرد ولی حالا که هر سه بازیکن پست چهار تقریبا تو یه سطح هستن و با توجه به عملکرد خیلی خوب زرینی تو بازیهای تهران که نشود داد میتونه به کمکمون بیاد امیدوارم تو لیست پایانی حضور داشته باشه .
حذف تشکری و حضور شریفات هم به شدت واسم عجیب بود حتی اگه عملکرد فنی دو بازیکن در حمله و دفاع رو هم یکسان بدونیم که بازم به نظرم تشکری بهتره حداقل تو سرویس آرمین تشکری خیلی میتونست کمکمون کنه کاری که قطعا از شریفات ساخته نیست و درباره مباشری هم انتظار میرفت خط بخوره با نوسان بالا ظاهر شد .
پاسخ }}
سپاس شده توسط: SHANSER ، abbas-star ، eap_zxz ، mohammad_kashan ، samaneeh

بروزرسانی موضوع