رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
باشگاهها مدیریت والیبال پاشنه ایران آشیل

مدیریت باشگاهها پاشنه آشیل والیبال ایران
(۰۸-۰۴-۱۳۹۵, ۰۲:۲۵ ق.ظ)SHANSER نوشته: مدیر باشگاه باید بیاد بگه سرویس پرشی بزنید ؟! اون بازیکن تو سن پایین باید تحت اموزش صحیح قرار بگیره تو سن بالا نمیشه تعیین تکلیف کرد واسه بازیکن بعد همه بازیکنان مستعد پرشی زدن نیستن بستگی به توان خود بازیکن و این که تو کدوم مثمر ثمر تره
اون بازیکن باید تو رده پایه نوجوانان اموزشات ببینه چون باشگاه فقط مختص تیمداری بزرگسالان نه پایه ها باشگاه هاب ما حرفه ای نیستن که رده پایه داشته باسن ققط تیمداری میکنن
خب دقیقا مسئله همین جاست. من خودم یادمه موقعی که موسوی و حتی آرش کشاورزی در رده جوانان سرویسای پرشی خیلی عالی ای میزدن اما الان چی؟ کشاورزی که ساده میزنه موسوی هم اصن پرشی نزنه بهتره.
بحث اینه که تا یه مقدار تیم باشگاهی تو شرایط سخت قرار میگیره بازیکنا سعی در عبور توپ دارن فقط و تو تیم ملی هم همین مسئله دیده میشه. در حالی که در تیم های دیگه اینطوری نیست. مثال بارزش فینال المپیک لندن. روسیه با اینکه دو ست باخته بود و ست سوم هم فک کنم 24-22 عقب بود وقتی تتیوخین رفت پشت خط سرویس اصن سرویس ساده که نزد هیچ سرویسی زد که دریافت برزیلو کاملا دچار مشکل کرد در پایان کار هم روسیه بازی رو برد.
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
به قول دوستمون skimo اینجا چرخه برعکس اروپاس بازیکن از تیم ملی شناسایی میشه و اینجا لیگ چرخه اش معیوبه بازیکنای حرفه ای ما هنوز اماتور فکر میکنن از 25 تا بازی ها بیشتر شه شاکی میشن که مصدومیم و.. الانم تیم ما هنوز حرفه ای نشده مثل تیم های دیگه مطرح و هنوز تا چندتا مسابقه پشت هم میرن میگن خسته ایم و..
پاسخ }}
سپاس شده توسط:

بروزرسانی موضوع

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان