رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
حذف میزبانی لهستانی هم بالاخره شدند عقاب نیامد ها کمک

میزبانی هم کمک لهستانی ها نیامد/ عقاب ها بالاخره حذف شدند!
[عکس: GetImage.asmx_-4.jpg]

در گروه ۱ مرحله نهایی لیگ جهانی، هر سه تیم یک برد کسب کردند که به دلیل امتیاز کمتر، لهستان از رسیدن به مرحله نیمه نهایی بازماند!

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال، دو تیم فرانسه و صربستان از ساعت ۲۰ امشب به مصاف هم رفتند که خروس ها با نتیجه ۳ بر ۲ (۲۵ بر ۲۰ فرانسه، ۲۵ بر ۱۹ فرانسه، ۲۶ بر ۲۴ صربستان، ۲۵ بر ۱۹ صربستان و ۱۵ بر ۱۲ فرانسه) صرب ها را متحمل شکست کردند.

امتیاز آورترین بازیکنان این دیدار آنتونین روزیر از فرانسه با ۲۲ امتیاز و اوروش کواچویچ – سرچکو لیسیناتس از صربستان با ۱۷ امتیاز بودند.

فرانسوی ها با این برد ۳ امتیازی شدند و همراه صربستان ۴ امتیازی به مرحله نیمه نهایی صعود کردند. باید منتظر نتایج گروه دیگر بود تا مشخص شود حریفان صربستان و فرانسه در این مرحله کدام تیم ها هستند.

لهستانی های میزبان که در مرحله مقدماتی در رده دهم قرار گرفته بودند و به دلیل میزبانی به مرحله نهایی صعود کرده بودند، از دور مسابقات حذف شدند. شاید این عملکرد غیرقابل قبول لهستانی ها در مرحله مقدماتی و نهایی فدراسیون جهانی را مجبور به تدوین قوانین منصفانه تری در دوره های آینده کند.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: SHANSER ، iliya. ، alireza-k ، maryam-r
امریکا نا اماده هم اوت شد به شخصه زیاد هوشبین نیستم امریکا المپیک رو سکو بره و چه بسا لهستان 
الان بیشترین شانس بین روس ها و برزیل و فرانسه و حتی ایتالیا هست
پاسخ }}
سپاس شده توسط: abbas-star ، alireza-k ، maryam-r
آمریکا خیلیم علاقه ای به رفتن به دوربعد نداشت...ینی دیشب به نظر میاد اومده بودن یا 3-0ببرن یا درغیر این صورت به خودشون فشار زیادی نیارن...وقتی ست سوم و باختن دیدیم که کلا اندرسون و پریدی و کشیدبیرون...درضمن من فک میکنم آمریکایی ها برنامه ریزیشون طوری بوده که پیک آمادگیشون واس المپیک باشه...چون اونا دوسال پیش این مشکل واسشون به وجود اومد شاید نخواستن این دفه هم به خاطر لیگ جهانی ی تورنومنت مهم دیگه رو ازدست بدن...به هرحال من فک میکنم آمریکا ازشانس های مسلم کسب سکوی المپیکه
پاسخ }}
سپاس شده توسط: abbas-star ، maryam-r

بروزرسانی موضوع

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان