نظرسنجی: زرگترین معضل پیش روی تیم ملی والیبال ایران را چه می دانید؟
مسائل حاشیه ای و درون اردویی
ضعف بدنی و جسمی
نداشتن اعتماد به نفس
نداشتن روحیه حنگندگی
مشکلات فنی 1: دریافت اول
مشکلات فنی 2: سرویس نزدن مناسب
مشکلات فنی 3: عدم استفاده از توپهای برگشتی
مشکلات فنی 4: ضعف در اسپک
والیبال زدگی
سایر
[نمایش نتایج]

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
بزرگترین می را نظرسنجی معضل تیم والیبال پیش ایران ملی روی دانید؟ چه

نظرسنجی: بزرگترین معضل پیش روی تیم ملی والیبال ایران را چه می دانید؟
خب اولین مرحله محک زدن تیم ملی به پایان رسید، و البته تجربه ای چندان جالب در پی نداشت. البته که فرانسه تیم بسیار قوی هستش و البته که این دیدار دوستانه است و اصلا این دیدارهای دوستانه پلی برای موفقیت های آتی و رفع معایب هستش و البته بازی تیمیمون خورند فرانسه نیست و به طور کلی بهم میریزیم، اما انتظاری که داشتیم این بوده تیم تا امتیاز آخر جنگنده بازی کنه و برای هر امتیاز بجنگه، این اون چیزی بود که تو بازی دوم فقدانش بطور محسوسی به چشم اومد.

به هر حال این تاپیک فرصت خوبی برای بخث و تبادل نظر برای اینکه نظرات خودتون مطرح کنید. متیونید حداکثر سه تا از گزینه های بالا رو انتخاب کنید و چنانچه نظری در این خصوص دارید بالاخص نظر متفاوتی در زیر کامنت کنید  با تشکر
پاسخ }}
سپاس شده توسط: abbas-star ، mohammad ، iliya ، alireza-k ، m-mahdi ، arman ، nomber10 ، farshidfx ، maryam-r ، samaneeh
اما انتظاری که داشتیم این بوده تیم تا امتیاز آخر جنگنده بازی کنه و برای هر امتیاز بجنگه، این اون چیزی بود که تو بازی دوم بطور محسوسی به چشم اومد.

یعنی به نظرت تو بازی دوم جنگنده تر بودیم ؟
پاسخ }}
سپاس شده توسط: abbas-star ، skimo ، iliya ، alireza-k ، m-mahdi ، nomber10 ، maryam-r ، samaneeh
بازی اول بازی خوبی بود کاملا تیم ما جنگید اما بازی دوم خوب نبود زیاد هم با تمرکز بازی نکردند
مشکل اصلی ما همون اصتفاده نکردن توپ های برگشتی و دربافت اول
احتمالا تو ژاپن سر و شکل بهتری میگیریم و الان لوزانو تجربه بهتری بدست اورد من شدیدا با مهدوی به عنوان پاسور دوم مشکل دارم ولی اونم کاریش نمیشه کرد..
با ذسیدن شهرام محمودی و قایمی و اماده شدن ظریف وضعیت خوبی پیدا میکنیم
پاسخ }}
سپاس شده توسط: abbas-star ، mohammad ، iliya ، alireza-k ، m-mahdi ، nomber10 ، maryam-r ، samaneeh
اما نظر منو بخوای خیلی نگران نیستم و به اینده و لوزانو و صعود خوشبینم.
تنها نگرانی من مصدومیت هاست. به نظرم یه فکر اساسی بکنن مخصوصا تو پست پشت خط زن و مصدومیت های شهرام که بازی ها شروع نشده مصدوم شده.باز صد رحمت به مجتبی جباری.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: abbas-star ، skimo ، iliya ، alireza-k ، m-mahdi ، nomber10 ، maryam-r ، kianoosh254 ، samaneeh
من ترجیح میدم امیرحسینی با قد 175 بیاد پاس بده ولی معروف رو از تیم ملی دور کنم.

اصلا معلوم نیست چشه از جام جهانی به اینور دیگه هیچ طراوتی ازش نمیبینیم.

ازونور امروز توی سرویس حمزه زرینی تقریبا یکنواخت و متوازن عمل کرد و اسپکم خوب زد، منتها عبادی پور نتونست در غیاب قائمی پست 2 خوبی باشه. و اینکه باید قبول کنیم غیر ازین 4 دریافت کننده گزینه دیگه ای نداریم!
پاسخ }}
سپاس شده توسط: mohammad ، skimo ، iliya ، alireza-k ، m-mahdi ، nomber10 ، maryam-r ، kianoosh254 ، samaneeh
(۲۶-۰۲-۱۳۹۵, ۰۱:۱۴ ق.ظ)mohammad نوشته: اما انتظاری که داشتیم این بوده تیم تا امتیاز آخر جنگنده بازی کنه و برای هر امتیاز بجنگه، این اون چیزی بود که تو بازی دوم بطور محسوسی به چشم اومد.

یعنی به نظرت تو بازی دوم جنگنده تر بودیم ؟
اصلاح شد فقدانش محسوس بود
پاسخ }}
سپاس شده توسط: abbas-star ، iliya ، alireza-k ، m-mahdi ، nomber10 ، maryam-r ، samaneeh
من فکر میکنم حتی بازی اول هم به رقم بازی بهتری که داشتیم مقابل تیم دوم فرانسه یا حتی سوم در ستهای سوم وچهارم خوب نبودیم این خیلی بده ستی که 24-20 جلو هستیم ببازیم این خودش فاکتور منفی بزرگی به لحاظ روحی نشون میده
پاسخ }}
سپاس شده توسط: iliya ، mohammad ، abbas-star ، alireza-k ، m-mahdi ، nomber10 ، maryam-r ، kianoosh254 ، samaneeh
دوستان بالای تاپیک نظرسنجی هم گذاشته شده ضمن بیان عقاید برای جمع بندی مطلب تو نظر سنجی هم شرکت کنید
پاسخ }}
سپاس شده توسط: mohammad ، iliya ، abbas-star ، alireza-k ، m-mahdi ، nomber10 ، maryam-r ، samaneeh
Abass _ star,
نقل قول مشکل دازه تو ورژن جدید سایت مجبور شدم اسم بزنم
معروف از موقعی که ریشش بلند کرد افت کرد کلا رفته تو ی فاز دیگه D
پاسخ }}
سپاس شده توسط: abbas-star ، mohammad ، alireza-k ، iliya ، m-mahdi ، nomber10 ، skimo ، maryam-r ، kianoosh254 ، samaneeh
(۲۶-۰۲-۱۳۹۵, ۰۱:۴۰ ق.ظ)SHANSER نوشته: Abass _ star,
نقل قول مشکل دازه تو ورژن جدید سایت مجبور شدم اسم بزنم
معروف از موقعی که ریشش بلند کرد افت کرد کلا رفته تو ی فاز دیگه D

1

برای نقل قول روی دکمه پاسخ زیر هر کامنت کلیک کنید.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: mohammad ، alireza-k ، iliya ، m-mahdi ، nomber10 ، skimo ، maryam-r ، samaneeh