نظرسنجی: زرگترین معضل پیش روی تیم ملی والیبال ایران را چه می دانید؟
مسائل حاشیه ای و درون اردویی
ضعف بدنی و جسمی
نداشتن اعتماد به نفس
نداشتن روحیه حنگندگی
مشکلات فنی 1: دریافت اول
مشکلات فنی 2: سرویس نزدن مناسب
مشکلات فنی 3: عدم استفاده از توپهای برگشتی
مشکلات فنی 4: ضعف در اسپک
والیبال زدگی
سایر
[نمایش نتایج]

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
بزرگترین می را نظرسنجی معضل تیم والیبال پیش ایران ملی روی دانید؟ چه

نظرسنجی: بزرگترین معضل پیش روی تیم ملی والیبال ایران را چه می دانید؟
با وجود تمام امید کمم نسبت به انتخابی المپیک ولی حساب فرانسه به نسبت سایر تیم ها برای ما جداست و اینو باید قبول کرد که از این تیم یه ترسی در تیم وجود داره که نمیزاره کلا عملکرد خودمون رو هم مقابلشون ارائه بدیم ولی شکی وجود نداره که اگه همینجوری و مثل خصوصا امشب بخوایم بازی کنیم استرالیا و خصوصا کانادا همون دو بازی اول نسخه تیممون رو میپیچن و خیالمون رو از ادامه رقابت ها هم راحت اما فکر نمیکنم این عملکرد ما در ادامه بازیها و به خصوص انتخابی المپیک باشه و ایشالله که با قدرت خوب برمیگردیم ولی منکر تمرکز پایین بازیکنامون تو مواقع حساس هم نمیشه شد که باید سعی کنن هرجوری هست رفع بشه که به غیر از زرینی تمرکز خوبی از بازیکنامون ندیدم .

(۲۶-۰۲-۱۳۹۵, ۰۱:۱۷ ق.ظ)abbas-star نوشته: من ترجیح میدم امیرحسینی با قد 175 بیاد پاس بده ولی معروف رو از تیم ملی دور کنم.

اصلا معلوم نیست چشه از جام جهانی به اینور دیگه هیچ طراوتی ازش نمیبینیم.

ازونور امروز توی سرویس حمزه زرینی تقریبا یکنواخت و متوازن عمل کرد و اسپکم خوب زد، منتها عبادی پور نتونست در غیاب قائمی پست 2 خوبی باشه. و اینکه باید قبول کنیم غیر ازین 4 دریافت کننده گزینه دیگه ای نداریم!
البته گزینه که داشتیم و رحمان داوودی و به خصوص فرهاد نظری افشار با کج سلیقگی کنار گزاشته شدن و هرچقدر به این فکر میکنم که بودن نظری افشار چقدر میتونست به دریافت اول تیم کمک کنه و به همین راحتی از دستش دادیم اعصابم خرد میشه .
پاسخ }}
سپاس شده توسط: iliya ، mohammad ، abbas-star ، m-mahdi ، nomber10 ، skimo ، maryam-r ، samaneeh
(۲۶-۰۲-۱۳۹۵, ۰۲:۲۳ ق.ظ)alireza-k نوشته:
(۲۶-۰۲-۱۳۹۵, ۰۱:۱۷ ق.ظ)abbas-star نوشته: من ترجیح میدم امیرحسینی با قد 175 بیاد پاس بده ولی معروف رو از تیم ملی دور کنم.

اصلا معلوم نیست چشه از جام جهانی به اینور دیگه هیچ طراوتی ازش نمیبینیم.

ازونور امروز توی سرویس حمزه زرینی تقریبا یکنواخت و متوازن عمل کرد و اسپکم خوب زد، منتها عبادی پور نتونست در غیاب قائمی پست 2 خوبی باشه. و اینکه باید قبول کنیم غیر ازین 4 دریافت کننده گزینه دیگه ای نداریم!
البته گزینه که داشتیم و رحمان داوودی و به خصوص فرهاد نظری افشار با کج سلیقگی کنار گزاشته شدن و هرچقدر به این فکر میکنم که بودن نظری افشار چقدر میتونست به دریافت اول تیم کمک کنه و به همین راحتی از دستش دادیم اعصابم خرد میشه .

منظورم همین بود حالا که نظری رو فرستادیم خونه و لوزانو تصمیمشو گرفته گزینه دیگه ای نداریم.

واقعا همینطوره الان دقیقا نقش شریفات تو تیم چیه هیچ مشخصه ی خاصی نداره، چرا اگه صنوبر بود به خاطر قدش انتخاب خوبی بود ولی شریفات مطمینا هر مقطعی جای تشکری و غلامی بیاد چیز جدیدی واسه رو کردن نداره.

واقعا حیف، اگه امروز نظری افشارو کنار زرینی یا عبادی داشتیم بهتر نتیحه میگیرفتیم. امیدوارم لوزانو ریسک کنه و ترکیب تغییربده شاید اصلا بهخاطر همین بهبودی رو تیم ب نگه داشته(اونجور ک من شنیدم)
پاسخ }}
سپاس شده توسط: m-mahdi ، mohammad ، iliya ، skimo ، alireza-k ، maryam-r ، samaneeh
با اینکه دو شکست مقابل فرانسه متحمل شدیم اما هنوزم معتقدم این تیم با هدایت لوزانو خیلی جا برای پیشرفت داره.
باور کنید بازیکنان این همون تیم مقتدر سال 2014 هستند. بزرگترین مشکل ما عدم اعتماد به نفس هستش. وگرنه امثال عبادی پور و معروف و موسوی چرا باید انقدر ضعیف عمل کنند.ی عامل دیگه هم ترس از شکست مقابل فرانسه است ک باعث میشه همیشه مقابلشون ضعیف باشیم و برمیگرده ب بعد روانی تیم.
اما اطمینان خاطر دارم این شکست ها درس خواهد شد و انشالله مقابل استرالیا،کانادا و .... عملکرد ب مراتب بهتری داریم.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: mohammad ، iliya ، abbas-star ، nomber10 ، skimo ، alireza-k ، bakhshi ، maryam-r ، kianoosh254 ، samaneeh
من خودم بازی رو ندیدم ولی فکر میکنم بزرگترین نقطه ضعف تیم در اسپک هستش
که اسپکرهای ما مقتدر عمل نمیکنن و خیلی پر نوسان ظاهر میشن
پاسخ }}
سپاس شده توسط: abbas-star ، nomber10 ، iliya ، mohammad ، skimo ، alireza-k ، SHANSER ، maryam-r ، maryam-r ، kianoosh254 ، samaneeh
(۲۶-۰۲-۱۳۹۵, ۰۶:۵۲ ب.ظ)farshidfx نوشته: من خودم بازی رو ندیدم ولی فکر میکنم بزرگترین نقطه ضعف تیم در اسپک هستش
که اسپکرهای ما مقتدر عمل نمیکنن و خیلی پر نوسان ظاهر میشن

بله منم فکر میکنم همین مساله همین دخیل تو گزینه ها هم آوردن در واقع وضعیت تیم جوری که بازیکنان تیم کامل نیستن وقتی میخوایم دریافت تیم درست کنیم اسپک تیم بطور کامل از دست میره و بالعکس اسپک درست کنیم دریافت از دست میره . اسپکرهای خوب تیم هم نوسان زیادی تو بازیشون هست
پاسخ }}
سپاس شده توسط: m-mahdi ، abbas-star ، alireza-k ، mohammad ، iliya ، maryam-r ، samaneeh
بازی دوم نگرانم کرد ی مقداری حقیقتا....هرچند بازی اول جوری بود جای برنده وبازنده میتونست عوض بشه ولی بازی دوم همون تیمی بود که جام جهانی دیده بودیم....

البته ما این شرایط تیم و حتی زمانی که تو اوج بودیم و در مسابقات رسمی هم دیدیم این بازی که دوستانه بود و اون هم مقابل فرانسه....نمونش 2بازی ابتدایی لیگ جهانی 2014 که ایران با اون شرایط مغلوب ایتالیا شد و درادامه چهارم لیگ جهانی!!!!متاسفانه اینقدرر نوسان این تیم زیاده که هییچ پیش بینیی نمیشه داشت و فقط و فقط باید منتظر بود...وقتی که طرفدار تیم ملی ایران باشی واس هربازی باید منتظر هر اتفاقی باشی...
پاسخ }}
سپاس شده توسط: abbas-star ، alireza-k ، mohammad ، iliya ، skimo ، maryam-r ، samaneeh
فکر کنم در مقطع زمانی فعلی مهمترین مسئله که لوزانو با بهش توجه کنه بحث روحی و روانی بچه ها هستش
به نظرم اگه میشد اخرین بازی دوستانهمون قبل از انتخابی المپیک رو با تیم ضعیف تری از لهستان بازی میکردیم
که با برد راهی مسابقات میشدیم خیلی بهتر بود
یه نکته نگران کننده دیگه وضعیت نامشخص نیمکت تیم هستش
در مسابقه با فرانسه در کمال سیف مترجم لوزانو یکی از نیمکت نشین ها بود اما در مسابقات رسمی همه افراد روی
نیمکت باید یا مدرک مربیگری و یا مدرک پزشکی معتبر داشته باشن که فکر کنم کمال سیف هیچ کدام از این مدارک رو نداره
باید دید فدراسیون چه راهکاری برای این مشکل داره
نکته جالب دیگه اینکه لوزانو بعد از این همه سال حضور در اروپا و تیمها مختلف هنوز زبان انگلیسیش کامل نیست
که واقعا تعجب آوره
پاسخ }}
سپاس شده توسط: mohammad ، skimo ، iliya ، maryam-r ، kianoosh254 ، samaneeh
چه شیر تو شیری بشه. 4
اول لوزانو آرژانتینی حرف میزنه بعد باید سیچلو به انگلیسی برگردونه و بعد هم محمدی راد به فارسی .
پاسخ }}
سپاس شده توسط: skimo ، iliya ، maryam-r ، kianoosh254 ، samaneeh
در همین راستا صحبت های جالب و رک و بی پرده محمد موسوی در همین خصوص در مورد دلایل شکست تیم ملی ایران را مشاهده کنید

لینک
پاسخ }}
سپاس شده توسط: mohammad ، iliya ، SHANSER ، abbas-star ، maryam-r ، samaneeh
(۲۷-۰۲-۱۳۹۵, ۱۱:۰۷ ق.ظ)skimo نوشته: در همین راستا صحبت های جالب و رک و بی پرده محمد موسوی در همین خصوص در مورد دلایل شکست تیم ملی ایران را مشاهده کنید

لینک

مرسی بابت لینک واقعا به شخصه علاقه زیادی به موسوی دارم چون در هر شرایطی کم نوسان و خوبه حتی با مصدومیت و رک هست درسه میگه بیشتر بازی فردی اجرا کردن تا گروهی هر کی سعی میگرد خودش نشون بده به لوزانو تا کار گروهی .همین بود که دفاع عقب زمین هماهنگی نداشتن با دفاع رو تور
پاسخ }}
سپاس شده توسط: mohammad ، abbas-star ، skimo ، maryam-r ، samaneeh