نظرسنجی: زرگترین معضل پیش روی تیم ملی والیبال ایران را چه می دانید؟
مسائل حاشیه ای و درون اردویی
ضعف بدنی و جسمی
نداشتن اعتماد به نفس
نداشتن روحیه حنگندگی
مشکلات فنی 1: دریافت اول
مشکلات فنی 2: سرویس نزدن مناسب
مشکلات فنی 3: عدم استفاده از توپهای برگشتی
مشکلات فنی 4: ضعف در اسپک
والیبال زدگی
سایر
[نمایش نتایج]

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
بزرگترین می را نظرسنجی معضل تیم والیبال پیش ایران ملی روی دانید؟ چه

نظرسنجی: بزرگترین معضل پیش روی تیم ملی والیبال ایران را چه می دانید؟
الان که فیلم بازی دوم رو کامل نشستم دیدم یه نکته خیلی عجیب پیدا کردم.

توی ست اول امیر غفور یک اسپک هم نخوابوند و 0 امتیاز آورد، ازونور روزیر 7 امتیاز از 25 امتیاز تیمش رو کسب کرد یعنی عملا پشت خط زن ما هم برای حریف کار میکرد.

واقعا اونیو که تو سایت نظر گذاشته گفته غفور خوب بوده رو درک نمیکنم
پاسخ }}
سپاس شده توسط: mohammad ، SHANSER ، iliya ، maryam-r ، samaneeh
کلا همیشه تیم تو بازی های اول و آخر پر خطا و بی انگیزه است .... چیزی که ما زمان ولاسکو و کواچ هم شاهدش بودیم ....

و چند تا پوئن عقب میفتن کمی هم بی انگیزگی پررنگ میشه ....
پاسخ }}
سپاس شده توسط: abbas-star ، skimo ، mohammad ، SHANSER ، iliya ، maryam-r ، samaneeh
بازیکنای ما باید روحیه قدیم و جنگنده بودن پیدا کنن هنوز شکل تیمی نگرفتن من خودم به شخصه اخرین باری که از بازی های تیم ملی لذت میبردم قهرمانی جهان 2014 بود که البته یکم ناشناخته بودیم ولی شجاعت داشتیم اونجا تازه همین غفور فیکس بود ..
اگه لوزانو به سیچلو ازادی عمل بده مشکلات درست میکنن مثل گرداب زمان کواچ نمیشه که همه چیرو بهم ریخته بود بازیکنا به قول غفور نباید به شکست عادت کنن
پاسخ }}
سپاس شده توسط: mohammad ، iliya ، abbas-star ، maryam-r ، skimo ، samaneeh
(۲۷-۰۲-۱۳۹۵, ۱۰:۴۸ ق.ظ)mohammad نوشته: چه شیر تو شیری بشه. 4
اول لوزانو آرژانتینی حرف میزنه بعد باید سیچلو به انگلیسی برگردونه و بعد هم محمدی راد به فارسی .

نه دیگه برادر پس سیف هویجه اونجا؟ مستقیم از اسپانیایی به فارسی. مگه بازیو ندیدی؟ ترجمه همزمان یه کار خیلی سخت و انرژی بره و مربی ای که بخواد ترجمه کنه تقریبا انرژی ای برای مربیگری براش نمی مونه.
یه نکته جالب هم در مورد ترجمه همزمان بگم که اگه کسی حدود 90 دقیقه پشت سر هم ترجمه همزمان بکنه غش می کنه! بعنی در این حد سخته
پاسخ }}
سپاس شده توسط: mohammad ، iliya ، abbas-star ، maryam-r ، skimo ، samaneeh
(۲۷-۰۲-۱۳۹۵, ۰۹:۱۶ ق.ظ)farshidfx نوشته: فکر کنم در مقطع زمانی فعلی مهمترین مسئله که لوزانو با بهش توجه کنه بحث روحی و روانی بچه ها هستش
به نظرم اگه میشد اخرین بازی دوستانهمون قبل از انتخابی المپیک رو با تیم ضعیف تری از لهستان بازی میکردیم
که با برد راهی مسابقات میشدیم خیلی بهتر بود
یه نکته نگران کننده دیگه وضعیت نامشخص نیمکت تیم هستش
در مسابقه با فرانسه در کمال سیف مترجم لوزانو یکی از نیمکت نشین ها بود اما در مسابقات رسمی همه افراد روی
نیمکت باید یا مدرک مربیگری و یا مدرک پزشکی معتبر داشته باشن که فکر کنم کمال سیف هیچ کدام از این مدارک رو نداره
باید دید فدراسیون چه راهکاری برای این مشکل داره
نکته جالب دیگه اینکه لوزانو بعد از این همه سال حضور در اروپا و تیمها مختلف هنوز زبان انگلیسیش کامل نیست
که واقعا تعجب آوره

سرپرست تیم ملی در خصوص وضعیت این مترجم در طول مسابقات به خبرنگار ما گفت: کمال سیف یکی از افرادی است که در کنار دیگر اعضای کادر فنی روی نیمکت تیم ملی خواهد نشست.
امیر خوش خبر در ادامه افزود:‌ با توجه به این که در میان والیبالیست‌های سابق و کنونی هیچ یک از آن‌ها به زبان اسپانیایی تسلط نداشت ناچار شدیم از فردی کمک بگیریم که در والیبال سابقه‌ چندانی نداشته است.
با توجه به شرایط موجود سیف بدون فعالیت حرفه‌ای در والیبال و کسب تجربه به طور ناگهانی نامش در لیست مربیان بین‌المللی قرار می‌گیرد و در کارنامه‌اش حضور در رقابت‌هایی بزرگ و حساس چون لیگ جهانی و انتخابی المپیک ثبت می شود.
سرپرست تیم ملی ضمن تایید این مطلب گفت: انتقال صحبت‌های لوزانو به بازیکنان در طول مسابقه از اهمیت به سزایی برخوردار است و مجبوریم از مترجم روی نیمکت استفاده کنیم.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: mohammad ، abbas-star ، iliya ، maryam-r ، skimo ، samaneeh
(۲۷-۰۲-۱۳۹۵, ۰۸:۴۴ ب.ظ)arman نوشته:
(۲۷-۰۲-۱۳۹۵, ۱۰:۴۸ ق.ظ)mohammad نوشته: چه شیر تو شیری بشه. 4
اول لوزانو آرژانتینی حرف میزنه بعد باید سیچلو به انگلیسی برگردونه و بعد هم محمدی راد به فارسی .

نه دیگه برادر پس سیف هویجه اونجا؟ مستقیم از اسپانیایی به فارسی. مگه بازیو ندیدی؟ ترجمه همزمان یه کار خیلی سخت و انرژی بره و مربی ای که بخواد ترجمه کنه تقریبا انرژی ای برای مربیگری براش نمی مونه.
یه نکته جالب هم در مورد ترجمه همزمان بگم که اگه کسی حدود 90 دقیقه پشت سر هم ترجمه همزمان بکنه غش می کنه! بعنی در این حد سخته
من یه بار 120 دقیقه ترجمه همزمان کردم چیزیم نشد : )))
پاسخ }}
سپاس شده توسط: abbas-star ، iliya ، arman ، maryam-r ، skimo ، samaneeh
آقا خب من میخوام به گزینه های زیادی رای بدم 2  مشکلات روحی داریم که سریع خودشونو میبازن
مشکل دریافت داریم
مشکل سرویس
مشکل استفاده نکردن از توپای برگشتی 
حتی انفرادی فکر کردن و عدم کار گروهی همش باعث میشه مثه سابق نباشن...اگه یادتون باشه قهرمانی جهان 2014 یا حتی لیگ جهانی همون سال تشنه ی بردن و صعود و حتی سکو بودن.اما از بعد اون انگار والیبال زده شدن 2 2
پاسخ }}
سپاس شده توسط: iliya ، mohammad ، maryam-r ، skimo
دیگه همه ی دنیا میدونن مشکل تیم ما چیه....حتی سرمربی فرانسه بعد بازی گفت تیم ایران مشکل دریافت داره... شما ب بازیهای گذشته ایران و لهستان یک نگه بندازین..لهستان فقط با سرویس مارو میبره...یعنی دو تیم مساوی میرن جلو بعد جناب کورک میاد 4 تا امتیاز پشت سر هم از سرویس میگره و ست رو میبرن....اقا من مخلص تمام بچه های ارومیه هم هستم ولی خداییش این میلاد عبادی پور بیشتر ازاینکه تاثیر مثبت داشته باشه تاثیر منفی رو تیم میذاره و اشتباهات فردیش خیلیییییییییی زیاده...من ک ب شخصه ب این تیم امید ندارم با این نفرات چون هر تیمی بیاد جلوی ما خوب سرویس بزنه بازی رو صد درصد میبره و این موردم همه ی تیم ها دیگه میدونن و از همین موضوع استفاده میکنن..مگر اینکه دریافت کننده ها روعوض کنن..حمزه و رحمان داوودی بهترین زوجن....در ضمن مرندی هم از ظریف خیلی سرحالتره ...
پاسخ }}
سپاس شده توسط: mohammad ، maryam-r

بروزرسانی موضوع