رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
آماده والیبال است داد نفرزاده المپیک نشان

نفرزاده: والیبال نشان داد آماده المپیک است
#1
مربی والیبال درباره بازی تدارکاتی ایران با فرانسه، گفت: بازی تیم ملی ایران برابر فرانسه نشان داد که این تیم با قدرت، آمادگی حضور در هر تورنمنتی از جمله رقابت‌های کسب سهمیه المپیک را دارد.

فرهاد نفرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره اولین بازی تیم ‌ملی والیبال ایران برابر فرانسه، اظها‌ر کرد: این اولین بازی تیم ‌ملی والیبال با لوزانو بود و همه بازیکنان به دنبال این بودند که در ابتدای کار بازی خوبی را به نمایش بگذارند و لوزانو هم به دنبال این بود که شناخت خوبی از بازیکنان به دست بیاورد. هر چه از ابتدای بازی می‌گذشت بازیکنان تیم ‌ملی ایران شرایط بهتری را نسبت به فرانسه پیدا کرد. تیم ایران حتی در سه ستی هم که بازی را واگذار کرد، می‌توانست پیروز باشد و این نشان می‌دهد که بازی ایران و فرانسه بازی نزدیکی بود.

نفرزاده ا‌دا‌مه‌ داد: به جز ست اول که شروع بدی داشتیم در مجموع دو تیم بازی برابری را ارائه کردند، ولی تیم فرانسه با استفاده از شرایط میزبانی توانست پیروز این مسابقه باشد. من مطمئن هستم اگر این بازی در کشور بی طرف و یا در ایران بود، ما می‌توانستیم پیروز باشیم. فرانسه در حال‌ حاضر جزو چهار قدرت برتر دنیا است و زیباترین بازی والیبال را انجام می‌دهد.

او درباره ترکیب فرانسه و غیبت چند بازیکن این تیم در دیدار برابر ایران، اظها‌ر کرد: آن چه که من درباره ترکیب فرانسه می دانم این است که به جز انگاپث، سایر بازیکنان تاثیرگذار فرانسه در دیدار برابر ایران حضور داشتند. این تیم وابسته به یک بازیکن نیست و این را در گذشته ثابت کرده است، چرا که بازیکنان جایگزین این تیم هم نمایش خوبی داشتند. اولین بازی این دو تیم نشان داد که هم فرانسه و هم ایران از لحاظ آمادگی گروهی و فردی در شرایط خوبی قرار دارند.

کارشناس والیبال درباره ترکیب تیم ‌ملی نیز گفت: این ترکیب نشان داد لوزانو می‌خواهد ترکیب اصلی خود در ر‌قا‌بت‌های انتخابی المپیک را محک بزند. شهرام محمودی گزینه اصلی قطر پاسور ایران است، چرا که هماهنگی زیادی را با سعید معروف دارد. حمله‌های محمودی هر مدافع روی تور را به دردسر می‌اندازد، اما این به این معنا نیست که امیر غفور بازیکن خوبی نیست، اما محمودی هماهنگی بهتری را با پاسور تیم ‌ملی دارد و حضورش قدرت ما را افزایش می‌دهد. بازی شب گذشته فرصت خوبی بود تا لوزانو ترکیب معروف و غفور را محک بزند. شاید با صلاحدید لوزانو شب گذشته شهرام محمودی استراحت کرد.

نفرزاده درباره این که بازیکنان اعزامی به فرانسه گفت: فکر می‌کنم ترکیب 14 نفره که برای حضور در فرانسه انتخاب شدند بهترین ترکیبی است که لوزانو می‌تواند به ژاپن ببرد. در بین بازیکنان غایب جواد معنوی نژاد خیلی خوب است، اما در حال‌ حاضر جوان است و در ر‌قا‌بت‌های انتخابی المپیک که همه تیم‌ها از بازیکنان با تجربه خود بهره می برند، حضور بازیکن با تجربه مثل میرزاجانپور ، قائمی و زرینی بیشتر به تیم کمک می‌کند. زرینی بعد از مصدومیت خود فصل گذشته نشان داد که به روزهای اوجش بر می‌گردد و به نظرم با توجه به تجربه ای که در ر‌قا‌بت‌های بین‌المللی دارد می‌تواند به تیم ‌ملی کمک کند.

او در پایان درباره شانس ایران برای کسب سهمیه المپیک گفت: با توجه به انگیزه زیادی که بازیکنان و کادرفنی تیم ‌ملی دارند و همچنین تمرینات خوبی که تیم بعد از حضور لوزانو پشت سر گذاشته است. من بسیار امیدوار هستم که سهمیه المپیک را کسب کنیم. بازی با فرانسه نشان داد تیم ‌ملی ایران با قدرت آماده حضور در هر تورنمنتی از جمله ر‌قا‌بت‌های کسب سهمیه المپیک است.
امیدوارم واقعا شهرام مشکلی نداشته بوده و صرفا لوزانو خواسته غفور و میرزا رو تست کنه.
امشب معلوم میشه
پاسخ }}
سپاس شده توسط: m-mahdi ، mohammad ، abbas-star ، nomber10 ، alireza-k

بروزرسانی موضوع

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان