رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
حمایت حامی با اختصاصی تیم هم والیبال ملی همه

همه با هم ;حامی تیم ملی والیبال / اختصاصی
جهــان والیـبال:

کم کم به روزهای سرنوشت سازی نزدیک می شویم که مدت هاست انتظار آن را می کشیم.

ساعت ۵:۳۰ صبح هشتمین روز از خرداد ماه که فرا برسد سروقامتان ایران جنگی تمام عیار را آغاز خواهند کرد که رهاورد آن رستگاری و صعود به بزرگترین جشنواره ورزش جهان است.

المپیک برای والیبال ایران یک آرزوست.پنج حلقه رنگی المپیک ۵۲ سال است که بدون فرزندان دلاور ایران زمین ،رنگ و لعاب ندارد.

حالا وقت آن رسیده که ایران بار دیگر قدرت خود را به رخ حریفان خود بکشد.بجنگد،تلاش کند و مردانه و پیروز از زمین مسابقه بیرون بیاید.

این شیرمردان فرزندان آن نسلی هستند که ۸ سال مردانه جنگیدند و یک وجب از خاک خود را به بیگانه ندادند.

حال که سال ها از آن دوران گذشته فرزندان برومند این کشور کهن بار دیگر می جنگند اما نه با اسلحه جنگی و لباس رزمی بلکه سلاح آن ها توانایی و اتحاد و همدلی تیمی و لباس رزمشان پیراهن هایی است که پرچم مقدس کشورشان بر روی آن نقش بسته است.

ملی پوشان والیبال ایران بارها و بارها تا مرز خوشبختی و تحقق رویای المپیک پیش رفته اند اما هر بار  به دلیلی این همای سعادت بر روی شانه آن ها ننشسته است.

» چه زمانی بهتر از الان؟؟؟؟!!!

حال که در چشمان تک تک این قهرمانان امید و انگیزه موج می زند. حال که همه مشکلات و رنج سفرهای پی در پی و دوری از خانواده و فرزندان را به عشق یک هدف نهایی به جان خریده اند.

این شیر بچه های ایران زمین از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.این ها همان اسطوره هایی هستند ک با قدرت های دنیا پنجه در پنجه شده اند و پشت کشورهایی را به خاک رسانده اند که پیروزی بر آن ها هر چند در دیداری تدارکاتی آرزوی هر کشوری است.بی انصافی است اگر از کنار نام تیم هایی همچون:آمریکا،برزیل،لهستان،روسیه،ایتالیا و …. به آسانی بگذریم که هریک در برهه ای از زمان در مقابل قدرت ایران سر تعظیم فرود آورده اند.

اگر زمانی پیروزی بر تیم های برتر آسیا همچون چین،ژاپن و کره جنوبی و ست گرفتن از غول هایی مثل آمریکا،برزیل، روسیه و ….. آرزو بود حقیقتا امروز این ها به خاطره تبدیل شده و جای آن را شیرینی و حلاوت پیروزی بر قطب های والیبال جهان گرفته است.

بیاییم کلاه خود را قاضی کنیم،کدام یک از ما می تواند این چنین فشار جسمی و روحی را تحمل کند؟رنج سفرهای ۳۰ ساعته یا حتی بیش تر و دوری چند ماهه از خانواده را به جان بخرد؟ بارها و بارها بر اثر شکست ها و ناکامی ها در صفحات مختلف اجتماعی زیر بار ناسزاها و ناهنجاری ها تاب بیاورد؟

آن لحظه را به خاطر بیاورید که هر یک از این غیور مردان با وجود تمام مشکلات و بعضا بی مهری ها در مقابل رسانه ها از عزم راسخ خود برای تحقق رویای دیرینه می گویند و از مردم می خواهند دعا گوی آنان در این پیکار جان فرسا باشند.

تمام خستگی آن ها زمانی به پایان می رسد که پاداش آن صعود به المپیک باشد که آن نیز مستلزم همت خود و دعای خیر میلیون ها ایرانی است.

همه ما با پیروزی ملی پوشان ایران شاد می شویم و با شکست ها و ناکامی ها غمگین.انگیزه های آنها به ما امید می دهد و مصدومیت شان ما را پریشان می کند.این حس و شور درونی نشان می دهد قلب های ما برای پیروزی و موفقیت والیبال می تپد.

آنان به دعای خیر ما و انرژی مثبت احتیاج دارند. از کیلومترها دورتر برای سربلندی تک تک شیرمردان ایران دعا کنیم.

به امید صعود به المپیک و تحقق رویای ۵۲ ساله….

محمد مهدی

[عکس: poster-819x1024.jpg]
پاسخ }}
سپاس شده توسط: farshidfx ، kianoosh254 ، maryam-r ، alireza-k ، abbas-star ، mohammad ، SHANSER ، skimo ، iliya
سپاس
پاسخ }}
سپاس شده توسط: alireza-k ، abbas-star ، mohammad ، m-mahdi ، skimo
مرسی مهدی جان زیبا بود به امید موفقیت.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: maryam-r ، abbas-star ، mohammad ، m-mahdi ، skimo
من از پشت همین تریبون و خارج از تلگرام میگم ک سایت دوباره برام لود نمیشه 4
علیرضا برا شما کامل درست شد؟
پاسخ }}
سپاس شده توسط: alireza-k ، abbas-star ، m-mahdi ، skimo
(۰۷-۰۳-۱۳۹۵, ۰۳:۴۵ ق.ظ)maryam-r نوشته: من از پشت همین تریبون و خارج از تلگرام میگم ک سایت دوباره برام لود نمیشه 4
اره خدا رو شکر من مشکلی ندارم فعلا 4
پاسخ }}
سپاس شده توسط: maryam-r ، abbas-star ، mohammad ، m-mahdi ، skimo
(۰۷-۰۳-۱۳۹۵, ۰۳:۴۷ ق.ظ)alireza-k نوشته:
(۰۷-۰۳-۱۳۹۵, ۰۳:۴۵ ق.ظ)maryam-r نوشته: من از پشت همین تریبون و خارج از تلگرام میگم ک سایت دوباره برام لود نمیشه 4
اره خدا رو شکر من مشکلی ندارم فعلا 4

خو پس دیگه باید خشونت ب خرج بدم همون طور ک گفتم با آر پی جی برم مخابرات منهدم کنم 4 لحظه ای درست میشه بازخراب میشه
پاسخ }}
سپاس شده توسط: alireza-k ، abbas-star ، mohammad ، m-mahdi ، skimo
اینم یک پست حمایتی خوب و مفید بود لازم بود
متشکر
پاسخ }}
سپاس شده توسط: maryam-r ، m-mahdi ، skimo

بروزرسانی موضوع

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان