رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
فرق ما با دارد کارهای دنیا چرا همه

چرا همه کارهای ما با دنیا فرق دارد
#1
نیمی از مسابقات المپیک تمام شد و تیم ایران تاکنون با یک مدال طلا رستمی در حال مبارزه است
اگر یک مقایسه بین کاروان ورزشی ایران با دیگر کشورهای دنیا انجام دهیم خیلی تفاوت بین ما و کل کشورهای دیگر وجود دارد

سرمربی تیم وزنه برداری یکماه مانده به المپیک برکنار میشود و جالب تر انکه وزنه بردار ما کیانوش رستمی بدون مربی مدال طلا می گیرد!!!!!   یک وزنه بردار دیگر ما یعنی بهادر مولایی هم به دلایل عجیب در هفته اخر از تیم کنار گذاشته میشود!!!

کاروان ورزش ایران در المپیک 64 ورزشکار دارد و در حالی که برای خیلی از افراد ضروری مثل انالیزور والیبال  مکانیک کار دچرخه سواران  ،  مربیان خانم پرتاب وزنه و پینگ پنگ اجازه سفر به برزیل داده نشده!!! صرفا برای کمبود بودجه!!!  فقط 184 نفر غیر ورزشی اعم از رووسای فدراسیون و رفقا!!!!! دارای ای دی کارت هستندو در برزیل خوشگذرانی می کنند جالب تر اینکه خیلی از ورزشکاران ما در رژه افتتاحیه حاضر نمی شوند و همین برادران عزیز!!! غیرورزشی اکثرا در رژه حضور داشتند!!!!

مربی ورزشکار تنیس روی میز ایران بعد از حذف ورزشکارش به المپیک میرسه!!!

مجری و کارشناس تلویزیون به خودش اجازه میده به یک خانم ورزشکار که مهمان ماست انگ بی غیرتی بزنه
 این درحالی است که این خانم مهمان ماست و تابعیت ایرانی گرفته و بدون هیچ مربی و هزینه ای خصوصا در سال گذشته تمرین کرده و برای کشور ما قبلا در اسیا افتخارات زیادی کسب کرده و مربی ایشون شوهرش است که اجازه حضور در المپیک هم بهش ندادند

دو رشته والیبال و فوتسال تنها ورزشهای تیمی ما در دنیا هستند که در جمع بزرگان دنیا هستند اما خوشبختانه یکی انقدر مورد توجه است که برخی بازیکنان ان هرکاری خواستند انجام می دهند ولی دیگری یکماه مانده به مسابقات جهانی رئیسش همزمان رئیس یک باشگاه فوتبال میشه و همه تمریناتش رو هوا است!!!!


در حالی که ورزشکاران واقعی ما در المپیک بعد از سالها زجر و زحمت یکی یکی اوت و فراموش میشوند و کسی نمی گوید کار بارتان به چند شما هم شاید خرج و زندگی داشته باشیدو ... فوتبالیستهای دردانه در لیگ برتر همچنان قرار دادهای میلیاردی شان از پول این ملت بدبخت بیشتر وبیشتر میشه!!!! و  در مصاحبه هایشان از زمین و زمان طلبکار هستند!!!

کلا همه چیزمان با دنیا فرق دارد!!!! چرا؟
پاسخ }}
سپاس شده توسط: nomber10 ، mina_mzi ، abbas-star

بروزرسانی موضوع

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان