رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
انگیزه تیم کاهش بازیکنان ملی

کاهش انگیزه بازیکنان تیم ملی
(۰۱-۰۴-۱۳۹۵, ۱۲:۱۸ ب.ظ)mohammad_kashan نوشته: متاسفانه شرایط جوریه که انگار همراه تیم بودن و بدتر از اون توی ترکیب المپیک بودن حق مسلم بعضی از بازیکن هاست!!
بازیکنایی مثل ظریف، مهدوی، میرزاجانپور و زرینی که عملکرد مطمئنی نداشتن !!
بهترین خبری که امروز شنیدم حضور بهبودی و خط خوردن مهدوی برا هفته ی دوم بود که من به شخصه نذر کردم بهبودی اونقدر خوب باشه که مهدوی رو کلا از تیم بندازن بیرون.
برا لیبرو تو انتخابی هم که دیدیم تو بازی کانادا وقتی مرندی ذخیره اومد توی بازی کلا نتیجه برگشت و چقدر خوب بود ولی بازهم بازیای بعدی لوزانو بخیال ظریف نشد و چندتا بازی اون فیکس بود تا اینکه بالاخره مرندی خودشو دیکته کرد. هنوزم که هنوزه بیخیال ظریف نمیشه و بازی با آرژانتین اون ستایی که باختیم ظریفو بازیش داد. آخرش هم ترسم از اینه برا المپیک تک لیبرو ظریفو ببره.
زرینی هم زمانی که مصدوم نشده بود همچین آش دهن سوزی نبود چه برسه به الآنش . فقط همون بازی دوستانه با فرانسه بدردمون خورد. افسوس من از نبودن داوودیه ، همینطور که مباشری بدردمون خورد اونم به کار میومد.
معنوی نژاد هم بازی با آرژانتین به عنوان قدرتی خوب کار کرد ولی بازم دلیلی نمیشه برا پشت خط تستش نکنیم. هرچند که من خیلی خوشبینم هردوتا پشت خطمون با سلامتی برا المپیک برسن.

حالا مرندی هم توی این چند بازی خوب نبود بد بازی کرد ولی ظریف دچار یه افتی شده که امیدوارم توی همین تورنمنت به شرایط ایده آل برگرده.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: mohammad_kashan
الان مشکل اصلی لوزانو فقط پشت خط زن بوده و اینکه چرا امثال تاجر و بازارگرد و محمدکاظم و حتی حسین آبادی و آقچه لی رو استفاده نکرده....

درضمن به خاطر شرایطی که ما مردم ایران داریم و بیشتر احساسی به قضایا نگگاه میکنیم استفاده از بازیکنای جدید کار سختیه واس مربیا و فدراسیون فقط دنیال نتیجه میره...چون که اکثرما انتظار داریم برزیل و توی برزیل هم 3-0ببریم حتما و کافیه از بازیکنای جوون استفاده کنیم و ببازیم...مردم قبول نمیکنن...همون طور که عبادی پور اونم توی 21سالگی که بهش بازی میدادن کواچ سیبل انتقادا بود وحتی میگفتن میلاد به خاطر رفاقت با معروف توی تیمه....

درمجموع تا الان لوزانو نشون داده تغییرات و اعمال میکنه و خیلی ترسی نداره از این قضیه ولی ی مقدار زمان میبره..مث پست لیبرو و بعدش پاسور...ینی درواقع مثل این که صبر میکنه و وقتی کامل مطمئن شد تغییر میده... حالا باید منتظر باشیم و توی پشت خط زن هم به یقین برسه احتمالا که امیدوارم برسه و ترکیب دیگه ای هم امتحان کنه واس این پست
پاسخ }}
سپاس شده توسط: abbas-star ، mohammad_kashan
(۰۱-۰۴-۱۳۹۵, ۰۵:۱۱ ب.ظ)abbas-star نوشته:
(۰۱-۰۴-۱۳۹۵, ۱۲:۱۸ ب.ظ)mohammad_kashan نوشته: متاسفانه شرایط جوریه که انگار همراه تیم بودن و بدتر از اون توی ترکیب المپیک بودن حق مسلم بعضی از بازیکن هاست!!
بازیکنایی مثل ظریف، مهدوی، میرزاجانپور و زرینی که عملکرد مطمئنی نداشتن !!
بهترین خبری که امروز شنیدم حضور بهبودی و خط خوردن مهدوی برا هفته ی دوم بود که من به شخصه نذر کردم بهبودی اونقدر خوب باشه که مهدوی رو کلا از تیم بندازن بیرون.
برا لیبرو تو انتخابی هم که دیدیم تو بازی کانادا وقتی مرندی ذخیره اومد توی بازی کلا نتیجه برگشت و چقدر خوب بود ولی بازهم بازیای بعدی لوزانو بخیال ظریف نشد و چندتا بازی اون فیکس بود تا اینکه بالاخره مرندی خودشو دیکته کرد. هنوزم که هنوزه بیخیال ظریف نمیشه و بازی با آرژانتین اون ستایی که باختیم ظریفو بازیش داد. آخرش هم ترسم از اینه برا المپیک تک لیبرو ظریفو ببره.
زرینی هم زمانی که مصدوم نشده بود همچین آش دهن سوزی نبود چه برسه به الآنش . فقط همون بازی دوستانه با فرانسه بدردمون خورد. افسوس من از نبودن داوودیه ، همینطور که مباشری بدردمون خورد اونم به کار میومد.
معنوی نژاد هم بازی با آرژانتین به عنوان قدرتی خوب کار کرد ولی بازم دلیلی نمیشه برا پشت خط تستش نکنیم. هرچند که من خیلی خوشبینم هردوتا پشت خطمون با سلامتی برا المپیک برسن.

حالا مرندی هم توی این چند بازی خوب نبود بد بازی کرد ولی ظریف دچار یه افتی شده که امیدوارم توی همین تورنمنت به شرایط ایده آل برگرده.
البته اکه بازی کنه ظریف اینجا ممکنه اکه بریم مرحله نهایی بهش بازی بده لوزانو ولی تو شرایط زمانی اروپا بدنا اداپته تره به نظر اونجا میتونه خودش نشون بده چون تو زاپنم سرحال نبود
پاسخ }}
سپاس شده توسط: abbas-star

بروزرسانی موضوع

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان