مهمان عزیز، خوش‌آمدید.
شما می‌توانید از طریق فرم ثبت‌نام در انجمن عضو شوید.

نام‌کاربری
  

رمز عبور
  

جستجو در انجمن‌ها

(جستجو‌ی پیشرفته)

آمار انجمن
» کاربران: 818
» آخرین کاربر: cyylyy1
» موضوعات انجمن: 436
» ارسالهای انجمن: 3,408

آمار کامل

کاربران حاضر
ما 2 کاربر حاضر در انجمن دارید
» 0 کاربر عضو | 2 مهمان

آخرین موضوعات
طراحی سایت در تبریز
انجمن: متفرقه
آخرین‌ارسال: eh3an2010
۲۲-۰۶-۱۳۹۷, ۰۹:۴۷ ق.ظ
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 18
طراحی سایت فست فود
انجمن: متفرقه
آخرین‌ارسال: eh3an2010
۲۱-۰۶-۱۳۹۷, ۱۱:۴۲ ق.ظ
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 19
طراحی وب سایت در اهواز
انجمن: متفرقه
آخرین‌ارسال: eh3an2010
۱۸-۰۶-۱۳۹۷, ۰۹:۵۳ ق.ظ
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 37
فروش سایت
انجمن: متفرقه
آخرین‌ارسال: eh3an2010
۱۸-۰۶-۱۳۹۷, ۰۹:۴۲ ق.ظ
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 23
طراحی سایت پوشاک
انجمن: متفرقه
آخرین‌ارسال: eh3an2010
۱۵-۰۶-۱۳۹۷, ۱۰:۰۴ ق.ظ
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 7
Shenzhen Jingbang Hardwar...
انجمن: مدیریت
آخرین‌ارسال: cyylyy1
۱۳-۰۶-۱۳۹۷, ۰۱:۱۶ ب.ظ
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 19
طراحی سایت در همدان
انجمن: متفرقه
آخرین‌ارسال: eh3an2010
۱۱-۰۶-۱۳۹۷, ۰۹:۵۳ ق.ظ
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 10
طراحی سایت آموزشی
انجمن: متفرقه
آخرین‌ارسال: eh3an2010
۱۱-۰۶-۱۳۹۷, ۰۹:۴۳ ق.ظ
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 6
شرکت طراحی سایت در تبریز
انجمن: متفرقه
آخرین‌ارسال: eh3an2010
۰۴-۰۶-۱۳۹۷, ۱۰:۰۲ ق.ظ
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 79
طراحی سایت ورزشی
انجمن: متفرقه
آخرین‌ارسال: eh3an2010
۰۴-۰۶-۱۳۹۷, ۰۹:۵۴ ق.ظ
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 58

 
  طراحی سایت در تبریز
ارسال‌شده توسط: eh3an2010 - ۲۲-۰۶-۱۳۹۷, ۰۹:۴۷ ق.ظ - انجمن: متفرقه - بدون‌پاسخ

طراحی سایت در تبریز

استفاده از طراحی سایت در تمامی مشاغل و حرفه ها نقشی بزرگ ایفا کرده است. افراد یا شرکت هایی که از وب سایت برای پیشبرد کارهای خود استفاده می کنند کاملاً این موضوع را درک کرده اند.
رابط کاربری در طراحی سایت
هر وب سایت دارای جنبه های مختلفی است و موارد زیادی باید رعایت شود تا یک وب سایت به طرز رضایت بخشی کارایی داشته باشد. یکی از این موارد رابط کاربری یا گرافیک وب سایت می باشد.
[عکس: %D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B1%D8...00x190.png]
رابط کاربری یا User Interface همان عامل ارتباط کاربر با سیستم می باشد. به قسمتی از ابزار که که برای کاربر قابل رؤیت و لمس باشد، رابط کاربری گفته می شود.
رابط کاربری وب سایت همان بخشی است که کاربر با آن سر و کار دارد و به محض ورود به سایت آن را می بیند. چگونگی رابط کاربری از اهمیت بالایی برخوردار است.
این بخش از وب سایت نیاز به تخصص دارد و کارشناس UI باید به گونه ای رابط کاربری را طراحی کند که کاربر را به وب سایت را جذب کرده و باعث شود کاربر مدت زمان بیشتری در وب سایت مانده و از آن استفاده کند.
موارد مهم راجع به رابط کاربری
استفاده از رنگ های مناسب و هماهنگ به گونه ای از دید کاربر زننده نباشد، بسیار مهم است. رنگ ها باید به گونه ای انتخاب شوند که چشم کاربر با دیدن صفحه وب سایت اذیت نشده و بتواند به راحتی مطالب را مطالعه کند.
فونت زیبا و خوانا نیز در طراحی سایت حرفه ای اهمیت بالایی دارد. باید از یک فونت که با نوع وب سایت تناسب داشته باشد، استفاده گردد. در هر صفحه از وب سایت نباید از چندین فونت با تفاوت زیاد استفاده کرد به این دلیل که هماهنگی بین متن ها را از بین می برد، و به گونه آشفتگی ایجاد می کند.
ترتیب قرار گیری عناصر در صفحه نیز اهمیت بالایی دارد. از قرار دادن عناصر با فاصله خیلی کم یا خیلی زیاد در کنار هم خودداری شود.

چاپ این بخش

  طراحی سایت فست فود
ارسال‌شده توسط: eh3an2010 - ۲۱-۰۶-۱۳۹۷, ۱۱:۴۲ ق.ظ - انجمن: متفرقه - بدون‌پاسخ

طراحی سایت فست فود
یک شرکت طراحی سایت در همه زمینه ها می تواند وب سایت ایجاد کند. مغازه های فست فود اگر دارای وب سایت باشند، می توانند تا حد زیادی شاهد افزایش میزان مشتریان خود شوند.
افرادی که قصد سفارش غذا از یک فست فود را دارند در موارد زیادی راجع به آن سرچ کرده و با گزینه هایی که به منزل آن ها نزدیک تر بوده و غذاهای بهتری داشته باشند، تماس می گیرند.
پس اگر شما نیز مدیر یک فست فود هستید، پیشنهاد ما به شما، سفارش دادن طراحی وب سایت می باشد. شما می توانید مطمئن باشید که پس از مدت کوتاهی نتیجه آن را خواهید دید.
مزایای طراحی سایت فست فود
طراحی وب سایت برای تمامی کسب و کارها مفید بوده و دارای مزایای زیادی می باشد. یک فست فود می تواند برای معرفی مجموعه خود از وب سایت استفاده کند.
[عکس: download-300x194.jpg]
به این صورت که تصاویر مربوط به قسمت های مختلف مغازه خود را در وب سایت قرار داده و لیست محصولات تولیدی خود را نیز به همراه تصاویر آن ها در صفحه مربوط به منوی غذا نشان داده شود.
به این صورت مشتری می تواند تمامی غذاهای تولیدی را مشاهده کرده و از قیمت های آن ها نیز مطلع شود. پس از انتخاب غذا، مشتری امکان سفارش دادن یک یا چند مورد را دارد. همچنین می تواند هزینه آن را از قبل پرداخت کند.
  Who Is و اهمیت آن در طراحی سایت و دریافت اطلاعات مربوط به دامنه
این وب سایت ها باید دارای صفحه درباره ما باشند، در این صفحه توضیحات کاملی راجع به سابقه و پیشینه کار افرادی که در فست فود مشغول به کار می باشند، وجود دارد.
در صفحه تماس با ما نیز اطلاعات برقراری تماس وجود دارد و مشتریان می توانند از آن ها جهت ثبت سفارش استفاده کنند.
ظاهر این وب سایت ها باید به گونه ای باشد، که مشتری را پس از ورود به وب سایت، جذب نماید.

چاپ این بخش

  طراحی وب سایت در اهواز
ارسال‌شده توسط: eh3an2010 - ۱۸-۰۶-۱۳۹۷, ۰۹:۵۳ ق.ظ - انجمن: متفرقه - بدون‌پاسخ

طراحی وب سایت در اهواز
طراحی سایت تهران سفارشات را از سراسر کشور می پذیرد. به این صورت که اگر شما در یکی از شهرستان های کشور عزیزمان هستید، می توانید بدون نگرانی در مورد مسافت، سفارش طراحی وب سایت خود را به یک شرکت معتبر بدهید.
مراحل طراحی وب سایت
شرکت طراحی سایت در مورد ظاهر و گرافیک وب سایت به شما مشاوره خواهد داد، همچنین اگر طرح خاصی مد نظر شما باشد، شرکت عیناً همان را برای شما به صورت فایل psd پیاده سازی می کند.
این فایل برای شما ارسال شده و در صورتی که مورد تأیید شما باشد، اعلام می کنید و شرکت طراحی سایت مرحله کدنویسی وب سایت شما را آغاز می کند.
ولی اگر طرح، از نظر شما تأیید شده نباشد موارد مورد نظر خود را بیان کرده و طراحان شرکت آن ها را تغییر می دهند. و این کار تا زمانی که شما طرح را تأیید کنید، ادامه می یابد.
پس از اینکه طرح توسط شما تأیید شد، تیم برنامه نویسی شرکت، کار خود را آغاز می کنند. این مرحله برای وب سایت های اختصاصی چند روز طول می کشد، پس از آن وب سایت روی دمو به شما نشان داده می شود.[عکس: ahwaz0020-300x225.jpg]
[/url]  فرم ها در HTML قسمت دوم
[url=https://www.sitedevelops.com/blog/%d9%81%d8%b1%d9%85-%d9%87%d8%a7-%d8%af%d8%b1-html-%d9%82%d8%b3%d9%85%d8%aa-%d8%af%d9%88%d9%85/]

شما در این حالت می تواند وب سایت خود را به طور کامل مشاهده کرده، صفحات داخلی و بخش مختلف آن را ببینید. و اگر در جایی از سایت نیاز به تغییر می بینید آن را بیان می کنید.
پس از اینکه وب سایت از همه نظر مورد قبول و رضایت شما واقع شد، سایت روی دامنه اصلی می رود. در این زمان آموزش کامل نحوه کار کردن با پنل مدیریتی به شما داده می شود. و شما می توانید کار با وب سایت خود را شروع کنید.
بخش پشتیبانی شرکت نیز شما را در کامل کردن وب سایت یاری کرده و به سوالات شما پاسخ می دهند.

چاپ این بخش

  فروش سایت
ارسال‌شده توسط: eh3an2010 - ۱۸-۰۶-۱۳۹۷, ۰۹:۴۲ ق.ظ - انجمن: متفرقه - بدون‌پاسخ

فروش سایت

شاید برای شما جای سؤال باشد که فروش سایت چه میزان در کسب و کارهای مختلف و میزان افزایش رونق در فروش مشاغل اثر دارد! برای پاسخ به این سؤال کافی است کمی به اطراف خود دقت کرده، اشخاص و شرکت هایی که از وب سایت استفاده می کنند را مشاهده نمائید.
تأثیرات فروش سایت روی کسب و کارها
شرکت ها و فروشگاه هایی که پا به دنیای مجازی گذاشته و از وب سایت برای رونق دادن به کار خود استفاده می کنند، روز به روز در حال افزایش هستند.
فروشگاهی را در نظر بگیرید که برای عرضه محصولات خود مکان بزرگی را در نظر گرفته و در آن مکان اجناس و کالاهای خود را به فروش می رساند.
حال اگر بخواهد مقدار محصولاتی که به فروش می رساند را افزایش داده و تنوع کالاها را بالا ببرد، نیاز به اختصاص مکانی بزرگ تر یا شعب بیشتر دارد. که این کار با صرف هزینه های زیادی همراه است.
هزینه هایی مانند اجاره بهای مغازه، استخدام نیرو برای فروشگاه و موارد دیگر مخصوصاً در شهرهای بزرگ بسیار سنگین می باشند. و هر فردی برای رسیدن به سود بیشتر، تمایل دارد هزینه های خود را کاهش دهد.
در این صورت کافی است که مدیر فروشگاه به یک شرکت طراحی سایت مراجعه کرده و از آن ها مشاوره بگیرد. شرکت طراحی وب سایت به طور کامل راجع به فواید فروش سایت و اثرات آن بر کسب و کار توضیح خواهند داد.
در یک وب سایت فروشگاهی، نکته مهمی که باید در نظر گرفته شود، سرعت وب سایت است. به این دلیل که خرید یک کالا از وب سایت چند مرحله داشته و کاربر تمایل دارد این مراحل به سرعت انجام شوند.
امنیت این مدل وب سایت ها نیز باید در بالاترین حالت در نظر گرفته شده تا از هک شدن وب سایت جلوگیری به عمل آید.

چاپ این بخش

  طراحی سایت پوشاک
ارسال‌شده توسط: eh3an2010 - ۱۵-۰۶-۱۳۹۷, ۱۰:۰۴ ق.ظ - انجمن: متفرقه - بدون‌پاسخ

طراحی سایت پوشاک
اهمیت طراحی سایت های فروشگاهی برای همه آشکار و روشن است. فروشگاهی که تنوع کاری بالایی و محصولات زیادی داشته باشد، با استفاده از وب سایت می تواند روند پیشرفت خود را تسریع کند.
همان طور که می دانید، خرید و فروش اینترنتی در چند سال اخیر بسیار زیاد شده و مردم بخشی از نیازمندی های خود را از این راه تهیه می کنند.
اهمیت طراحی سایت پوشاک
صرفه جویی در مکان؛ یک فروشگاه بزرگ پوشاک، ممکن است برای عرضه و نمایش محصولات خود نیاز به مغازه ای با متراژ زیاد داشته باشد. اما اگر از طراحی وب سایت استفاده کند می تواند در فروشگاه فیزیکی خود فقط تعداد محدودی از محصولات را به نمایش گذاشته و سایر آن ها را در وب سایت خود قرار دهد.
[عکس: btowAPHq6majCxpH-300x290.jpg]
اعتبار فروشگاه؛ مشتریان دائم و یا جدید فروشگاه در صورت با آشنا شدن با وب سایت، از فروشگاه بیشتر استقبال می کنند. و در این صورت است که میزان خرید خود را افزایش می دهند، به این دلیل که دیگر برای خرید نیاز به حضور فیزیکی نداشته و در وقتشان صرفه جویی می شود.
نیاز به نیروی کار کمتر؛ در صورتی که فروشگاه وب سایت مخصوص به خود را داشته باشد. نیاز به نیروی کار کمتری در فروشگاه فیزیکی دارد. و این به معنای هزینه های کمتر برای صاحب فروشگاه می باشد.
[/url]  آموزش افزونه سئو قدرتمند yoast در وردپرس(قسمت چهارم)
[url=https://sitedp.com/site-design/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%a7%d9%81%d8%b2%d9%88%d9%86%d9%87-%d8%b3%d8%a6%d9%88-%d9%82%d8%af%d8%b1%d8%aa%d9%85%d9%86%d8%af-yoast-%d9%88%d8%b1%d8%af%d9%be%d8%b1%d8%b3-2-2/]

گالری تصاویر؛ در وب سایت فروشگاهی، می توان از هر محصول یک گالری تهیه کرده و رنگ های مختلف محصول را در آن قرار داد، این در صورتی است که در فروشگاه فیزیکی این امکان وجود ندارد.
پس از تکمیل طراحی سایت، ایجاد امنیت برای آن اهمیت زیادی دارد. به این دلیل که یک وب سایت فروشگاهی باید از خطر هک شدن در امان باشد. در صورتی که طراحی سایت را شرکتی حرفه ای انجام دهند، هیچ نگرانی در این مورد وجود نخواهد داشت.

چاپ این بخش

  Shenzhen Jingbang Hardware Electronic Co., Ltd
ارسال‌شده توسط: cyylyy1 - ۱۳-۰۶-۱۳۹۷, ۰۱:۱۶ ب.ظ - انجمن: مدیریت - بدون‌پاسخ

Shenzhen Jingbang Hardware Electronic Co., Ltd. was established 10 years ago. The main products: 3D printer parts,CNC plates(such as :v slot linear rail,slot v wheel,Customized CNC plates ,Aluminum spacer etc )with standard fasteners (such as the screws, bolts, nuts, washers and so on), non-standard fasteners, CNC machining parts, stamping parts, lathe parts, etc. The standard can be according to GB, DIN, ANSI, JIS, ISO, EN, JB, NFE and UNI standards.Jingbang have helped customers to design many new products and save cost. Product development can offer many business opportunities to customers. After so many years' development, now we have many different kinds of patented products.
http://www.jingbang-3dparts.com/

چاپ این بخش

  طراحی سایت در همدان
ارسال‌شده توسط: eh3an2010 - ۱۱-۰۶-۱۳۹۷, ۰۹:۵۳ ق.ظ - انجمن: متفرقه - بدون‌پاسخ

طراحی سایت در همدان
طراحی سایت اینترنتی در همه شهرها می تواند شرکت ها و افراد را در راه رسیدن به اهدافشان یاری کند. اولین قدم برای داشتن وب سایت، تعیین هدف می باشد. اینکه مدیر وب سایت انتظارات خود از سایت را مشخص کرده و طبق آن ها به دنبال سفارش دادن طراحی سایت باشد.
مراحل طراحی سایت
شخصی که تمایل دارد وب سایتی برای کسب و کار خود داشته باشد، در ابتدا باید بداند که چه نوع وب سایتی با چه امکاناتی می خواهد. برخی افراد وب سایتی شبیه به یک سایت دیگر را سفارش می دهند، برخی دیگر علاقه مند به داشتن وب سایتی منحصر به فرد هستند که هیچ شباهتی به وب سایت های موجود نداشته باشد.
این گونه افراد معمولاً طرحی خاص در ذهن داشته و از طراح وب سایت خود نیز ممکن است کمی مشورت گرفته و یک گرافیک فوق العاده را پیشنهاد می دهند.
[عکس: ganjnameh-waterfall5-300x225.jpg]
زمانی که در مورد طرح اصلی کل صفحات وب سایت به توافق رسیده و طرح های psd توسط مشتری تأیید شد، برنامه نویسان شرکت طراحی سایت به سراغ پیاده سازی طرح اولیه می روند و آن را کد نویسی می کنند. پس از اتمام کد نویسی، وب سایت روی دمو بالا می آید.
[/url]  طراحی سایت کارخانه
[url=https://www.sitedevelops.com/blog/%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87/]

هنگامی که وب سایت توسط مشتری تست و تأیید شد، دیتاها و محتوای وب سایت روی آن قرار می گیرد. و وب سایت توسط متخصصان و پشتیبان های شرکت، تست می شود.
در صورتی که وب سایت کاملاً توسط مشتری تأیید شده و هیچ ایرادی نداشته باشد، روی دامنه اصلی می رود. در این مرحله به مشتری آموزش های لازم جهت کار با پنل مدیریتی وب سایت داده می شود.
به این ترتیب مشتری می تواند وب سایت خود را روزانه آپدیت کرده و تغییرات خود در محتوا و اطلاعات وب سایت را اعمال کند. و در هر قسمت که به سوال یا مشکلی برخورد کند می تواند به راحتی آن را با پشتیبان خود در میان گذاشته و آن را برطرف کند.

چاپ این بخش

  طراحی سایت آموزشی
ارسال‌شده توسط: eh3an2010 - ۱۱-۰۶-۱۳۹۷, ۰۹:۴۳ ق.ظ - انجمن: متفرقه - بدون‌پاسخ

طراحی سایت آموزشی

امکان داشتن یک وب سایت آموزشی توسط طراحی سایت تهران وجود دارد. افرادی هستند که در زمینه ای خاص مهارت داشته و توانایی آموزش آن را دارند. برخی از این افراد تمایل دارند وب سایتی شخصی راه اندازی کرده و از طریق آن هم تبلیغات خود را انجام دهند و هم آموزش های مجازی داشته باشند.
بعضی اوقات این افراد دور هم جمع شده و با هم یک شرکت یا آموزشگاه را ایجاد می کنند. در این صورت سایت ایجاد شده یک وب سایت شرکتی خواهد بود.
تفاوتی که بین وب سایت شخصی آموزشی و وب سایت شرکتی آموزشی وجود دارد، معمولاً بین تعداد صفحات داخلی آن ها می باشد. وب سایت شرکتی به دلیل داشتن بخش های بیشتر، تعداد صفحات بیشتری نیاز دارد.
امکانات طراحی وب سایت آموزشی
یک وب سایت آموزشی باید دارای صفحه درباره ما باشد. در این صفحه توضیحات کاملی راجع به مهارت های آموزشی، سوابق کاری مربیان، و تمامی اطلاعات راجع به آموزشگاه قرار می گیرد.
[عکس: copywritingtoolspng-300x150.png]
وجود صفحه تماس با ما نیز در وب سایت ضروری می باشد. راه های برقراری ارتباط با آموزشگاه، مدیر آن و مدیر وب سایت در این قسمت درج می شود.
در صفحه اصلی سایت یک اسلایدر زیبا با افکت ها و انیمیشن های جذاب قرار می گیرد. عکس هاس آن باید مرتبط با دوره ها و کلاس های آموزشی برگزار شده در آموزشگاه و با کیفیت بالا باشد.
همچنین در سایر صفحات نیز می توان اسلایدرهای متنوعی بنا به در خواست مدیر وب سایت قرار داد. به عنوان مثال اگر چندین دوره آموزشی برگزار شود، می توان در صفحه مربوط به هر کدام، یک اسلایدر با اندازه درخواستی قرار داد.
تقویم آموزشی نیز یکی از ضروریات این گونه وب سایت ها می باشد. در این تقویم، تاریخ های شروع دوره ها، طول دوره و زمان برگزاری آزمون ها ذکر می شود.
طراحی سایت آموزشی بهتر است به صورت اختصاصی و توسط شرکت های معتبر انجام شود.

چاپ این بخش

  شرکت طراحی سایت در تبریز
ارسال‌شده توسط: eh3an2010 - ۰۴-۰۶-۱۳۹۷, ۱۰:۰۲ ق.ظ - انجمن: متفرقه - بدون‌پاسخ

شرکت طراحی سایت در تبریز
طراحی سایت در تمامی شهرهای ایران مورد استقبال زیاد مردم قرار گرفته است. به این دلیل که هر فرد یا شرکت دریافته است که با داشتن یک وب سایت عالی می تواند تغییراتی در میزان سود دریافتی خود ایجاد کند.
مزایای داشتن طراحی وب سایت
داشتن وب سایتی مرتبط با شغل و کسب و کار هر شخص یا شرکت یک مزیت برای آن به حساب می آید. از جمله این مزیت ها می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:
صرفه جویی در زمان؛ زمانی که یک شرکت یا شخص برای کسب و کار خود دارای یک وب سایت پیشرفته باشد، دیگر نیازی به صرف زمان برای انجام تبلیغات نخواهد داشت.
صرفه جویی در هزینه ها؛ درست است که طراحی سایت در ابتدا نیاز به صرف مقداری هزینه دارد، اما این هزینه پس از مدتی کوتاه جبران شده و باعث جلوگیری از صرف هزینه هایی که بابت تبلیغات و مکانی برای فروش در نظر گرفته می شود، خواهد شد.
[عکس: tabrizz-300x200.jpg]
استخدام کمتر کارمند؛ در هر شرکت چندین کارمند استخدام شده که هر کدام مسئول انجام کاری مشخص در شرکت هستند. با طراحی وب سایت حرفه ای می توان کاری کرد که وظایف برخی کارمندان از طریق سایت انجام شده و نیازی به استخدام نیرو نباشد.
[/url]  طراحی سایت کارخانه
[url=https://www.sitedevelops.com/blog/%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87/]

وجه و اعتبار؛ شرکتی که دارای وب سایت است می تواند با اعتماد به نفس بیشتری زمان بستن قرارداد و یا آشنایی با مشتریان جدید رو به رو گردد.
افزایش فروش؛ وقتی که از طراحی یک وب سایت مدت زمان مشخصی بگذرد، این وب سایت در جستجوهای گوگل و سایر موتورهای جستجو نمایش داده می شود.
این نمایش داده شدن به معنی شانس بیشتر برای ورود کاربران است. که این کاربران ممکن است از وب سایت خریداری نمایند. البته باید از قبل روی سئوی وب سایت کار کرد تا رتبه خوبی را دریافت کند.
ایجاد برند؛ می توان از طریق یک وب سایت، محصول یا محصولاتی را به یک برند مشهور تبدیل کرد. برای این کار ضمن داشتن یک وب سایت فوق العاده، کیفیت بالای کالا نیز بسیار مهم است.

چاپ این بخش

  طراحی سایت ورزشی
ارسال‌شده توسط: eh3an2010 - ۰۴-۰۶-۱۳۹۷, ۰۹:۵۴ ق.ظ - انجمن: متفرقه - بدون‌پاسخ

طراحی سایت ورزشی

طراحی سایت ورزشی را می توان یکی از راه های گسترش فرهنگ ورزش و سلامتی در جامعه نام برد. البته در ایران از هزاران سال پیش ورزش امری مهم و مقدس بین مردم بوده و هم چنان رواج دارد.
باشگاه ها و سالن های ورزشی در سراسر شهر وجود داشته و طرفداران بسیاری نیز دارند. مردم برای حفظ سلامتی، شادابی و تناسب اندام خود به این باشگاه ها مراجعه کرده و در دوره های ورزشی مختلف ثبت نام می کنند.
فواید طراحی سایت ورزشی
شخصی که به دنبال یک باشگاه برای شروع دوره های ورزشی است، به احتمال زیاد آن را در اینترنت جستجو می کند تا بتواند نزدیک ترین و بهترین باشگاه را یافته و به آن مراجعه کند.
مسلماً اگر یک باشگاه ورزشی از طراحی سایت حرفه ای برای معرفی خود استفاده کرده باشد در نتایج جستجو نمایان شده و شخص راحت تر آن را می یابد.
[عکس: kinder-tanzen-im-kreis-clipart-8-300x300.jpg]
مدیر باشگاه این امکان را دارد که برنامه کل کلاس ها و دوره های برگزار شده در باشگاه خود را در وب سایت ثبت کرده و اسامی مربیان را نیز ذکر کند.
حتی این امکان وجود دارد که به هر یک از مربیان یک پنل اختصاصی داده شود. از این طریق هر مربی می تواند برنامه خود را به طور مستقل تنظیم کرده، برای شاگردان خود پیام گذاشته و اطلاع رسانی لازم را انجام دهد.
گالری تصاویر از دیگر امکانات طراحی وب سایت ورزشی می باشد. در این گالری می توان از دستگاه ها و بخش های مختلف باشگاه تصاویر را تهیه کرده و قرار داد. از این طریق افراد جدید بهتر می توانند محیط باشگاه را دیده و آشنا شوند.
همچنین می توان بخشی از وب سایت ورزشی را به پرسش و پاسخ اختصاص داد. و از این طریق اعضای باشگاه می توانند نظرات خود را راجع به خدمات رسانی باشگاه ثبت کرده و در صورت داشتن سؤال، آن را ذکر کرده و منتظر پاسخ بمانند.

چاپ این بخش