کلمات کلیدی
نویسنده: nomber10 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 322
هفته هشتم تمرینات تیم ملی والیبال «ب» آغاز شد
هفته هشتم تمرینات گروه دوم تیم ملی والیبال از امروز (شنبه) ماه آغاز شد.به گزارش خبرگزاری جهان والیبال و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال ایران اردوهای آماده‌سازی خود را برای حضور شایسته در میادین پیش رو از جمله مسابقات انتخابی المپیک، لیگ جهانی و جام کنفدراسیون آسیا از هشتم فروردین ماه در 2 گروه آغاز کرده است.گروه یک تیم ملی والیبال در حال حاضر با 14 بازیکن در اردوی برون مرزی فرانسه به سر می‌برد که این گروه فردا (یکشنبه) این کشور را به مقصد تهران ترک خواهد
نویسنده: nomber10 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 602
ورود مایدا و آغاز مرحله ای جدید برای تیم ملی والیبال بانوان
سرمربی تیم ملی والیبال بانوان ایران فردا (سه شنبه) وارد تهران می شود تا مرحله جدیدی برای این تیم آغاز شود.
به گزارش خبرگزاری جهان والیبال وبه نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، در راستاي رشد و توسعه مناسب والیبال بانوان ایران استفاده از مربی خارجی را فدراسيون واليبال در برنامه کاری خود قرار داده است.
بر همین اساس همکاری یک ساله مایدا با فدراسیون والیبال ایران در دو زمینه هدایت تیم ملی بانوان و فعالیت در رده های سنی مختلف والیبال دختران در سال 95  انجام می شود.
این مرب
نویسنده: mohammad - پاسخ‌ها: 19 - بازدید‌ها: 768
شروع تکراری/ ملی پوشان المپیک را با شکست مقابل آرژانتین آغاز کردند
ملی پوشان والیبال در نخستین دیدار خود از سری مسابقات المپیک ریو 2016، متحمل شکست سنگینی شد.

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال، ایران در اولین گام 3 بر 0 مقابل آرژانتین شکست خورد تا همانند سایر تورنمنت های معتبر، المپیک را نیز با شکست آغاز کند.

ایران ست نخست را پایاپای پیش رفت و در اکثر اوقات از حریف پیش بود، ولی اشتباهات فردی در تیم و عدم تمرکز در ارسال پاس، منجر به شکست نزدیک 25 بر 23 شد.

اما ست دوم با برتری قاطع آرژانتینی ها همراه شد و این تیم همان ابتدای ست 6 بر 2 پیش افتاد. گرچه بازیکن