کلمات کلیدی
نویسنده: alireza-k - پاسخ‌ها: 7 - بازدید‌ها: 641
اختصاصی جهان والیبال / نگاهی به دو بازی ایران مقابل فرانسه
به گزارش خبر گزاری جهان والیبال شروع کار رائول لوزانو مرد کهنه کار آرژانتینی بی شک با سفید پوشان ایرانی رضایت بخش نبود تا شاید اما و اگرهای صعود ایران به المپیک برای اولین بار در تاریخ کشور بیش از پیش شود اما در ادامه نام فرانسه و نام دوستانه در حوالی مسابقه می تواند نگرانی ها را کاهش دهد و بی شک یادآوری و تکرار مجدد واژه دوستانه میتواند کمی صبر پیشه کار ذهن مخاطب والیبال فهم ایرانی برای نتیجه گیری نهایی قرار دهد .
اما  می توان مهم ترین دستاورد این  دیدار برای رائول لوزان
نویسنده: m-mahdi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 328
عبادی پور: هدف بزرگی داریم/باید همه بازی ها را ببریم
به گزارش جهان والیبال و به نقل از سایت فدراسیون،دریافت کننده تیم ملی والیبال کشورمان گفت: هدف بزرگی داریم و به پیروزی برابر یک یا دو تیم فکر نمی کنیم.


میلاد عبادی پور پس از پیروزی تیم ملی والیبال ایران بر چین در دیداری دوستانه اظهار داشت: بعد از یک پرواز طولانی به توکیو و طی مسافت سه ساعته با اتوبوس به محل بازی با چین رسیدیم. به نظرم خیلی خوب کار کردیم. ما هدف بزرگی داریم و به پیروزی بر یکی دو تیم فکر نمی کنیم. باید همه بازی ها را ببریم.


وی افزود: بازی دوستانه با لهستان می تواند خیلی ب
نویسنده: alireza-k - پاسخ‌ها: 12 - بازدید‌ها: 893
اختصاصی / پیش بازی ایران مقابل استرالیا
به گزارش خبرگزاری جهان والیبال آغاز کننده رقابت های انتخابی المپیک اینبار تکرار یکی از مصاف های  سرنوشت ساز رقابت های انتخابی المپیک 2012 خواهد بود جایی که در آن دو تیم ایران و استرالیا پا به میدان رقابت خواهند گذاشت و قطعا شاهد اندیشه ای متفاوت از هر دو تیم خواهیم بود که در آن استرالیا به فکر تکرار اتفاقات سال 2012 میباشد و ایران نیز به دنبال جبران آنچه در آن سال رخ داد . هردو تیم نیز با شرایطی تقریبا متفاوت روند آماده سازی خود را طی کرده اند در حالی که ایران آشکارا به سمت دیدارهای تدارکاتی مور
نویسنده: alireza-k - پاسخ‌ها: 14 - بازدید‌ها: 242
پیش بازی و پخش آنلاین و زنده رقابت های انتخابی المپیک
به گزارش خبر گزاری جهان والیبال آغاز رقابت های انتخابی المیپک از روز شنبه 8 خرداد ماه خواهد بود که در آن  8 تیم با یک دیگر برای تحقق رویای المپیک خواهند جنگید تا در نهایت مسافران المیپک 2016 ریو مشخص شوند که برنامه مسابقات و پخش آن در روز اول به شرح زیر میباشد .

1-فرانسه مقابل چین

ساعت شروع مسابقه به وقت ایران 8/15 دقیقه

پخش زنده ا 
پخش زنده 2

به نظر نمیرسد نماینده چهارم
نویسنده: alireza-k - پاسخ‌ها: 7 - بازدید‌ها: 420
اختصاصی /پیش بازی ایران مقابل کانادا
به گزارش خبرگزاری جهانی والیبال بازی با کانادا را شاید بتوان حساس ترین بازی تیم ملی ایران در رقابت های انتخابی المپیک به حساب آورد در جایی که هردو تیم با وجود نتایجی متفاوت عملکردی مناسب و قدرتمند را از خود به نمایش گزاشتند هرچند که پیروزی ایران مقابل استرالیا را از قبل میتوانست متصور بود ولی قرمز پوشان کانادا درخششی درجه یک در مقابل قدرتمندان لهستانی ارائه کردند تا شاید حساسیت های این دیدار بسیار بیش تر از پیش شود تا حتی المپیک 2016 ریو نیز منتظر یکی از حساس ترین جدال های این دوره مسابقات نیز ب
نویسنده: alireza-k - پاسخ‌ها: 4 - بازدید‌ها: 451
اختصاصی / نگاهی به بازی های روز اول رقابت های انتخابی المپیک
به گزارش خبرگزاری جهان والیبال رقابت روز اول انتخابی المپیک جذاب تر از آنچه مورد پیش بینی بود برگزار شد تا نگاهی به رقابت های امروز بیندازیم :

چین مقابل فرانسه :

بر خلاف انتظارات شاهد یک بازی جذاب و نفس گیر میان دو تیم بودیم در صحنه ای که چین بسیار فراتر از انتظارات ظاهر شد تا شاید یک مدعی دیگر به مسابقات نیز اضافه کند درحالی که در ست اول مسابقه تیم چین ویژوان ژانگ را خیلی زود از جریان مسابقه خارج کرد و ژی یوآن را خیلی دیر وارد بازی کرد تا در نتیجه بتوان گفت از دو ستاره با تجربه خود در این ست
نویسنده: alireza-k - پاسخ‌ها: 40 - بازدید‌ها: 237
پیش بازی و پخش آنلاین و زنده رقابت های انتخابی المپیک (روز دوم )
روز دوم رقابت های انتخابی المپیک فردا نیز با چهار مسابقه پیگیری خواهد شد که برنامه به صورت زیر خواهد بود .

1-ونزوئلا مقابل استرالیا

ساعت شروع مسابقه به وقت ایران 8

پخش زنده 1
پخش زنده 2

می توان برای هریک از دو تیم مصاف فردا را شانس اخر برای حضور در بین تیم های حاضر در المپیک دانست و هر دو تیم در بازی های اول خود متحمل شکست های سنگین مقابل مدعیان اول و دوم آسیا  شده اند و حال اینبار باید خود را
نویسنده: alireza-k - پاسخ‌ها: 13 - بازدید‌ها: 800
اختصاصی / پیش بازی ایران مقابل فرانسه
به گزارش خبرگزاری جهان والیبال ملی پوشان والیبال ایران موفق شدند یک بار دیگر شایستگی های خود را به نمایش گزاشته تا بعد از کسب دو برد نخست نیمی از راه صعود به المپیک را طی کنند و حال اینک در سومین جدال باید به مصاف فرانسه ای بروند که می توان گفت نتوانسته تا مانند همیشه خود درخشان ظاهر شده و حساب کار این تیم یک برد تقریبا سخت در مقابل چین و یک شکست مقابل لهستان ثبت شده است تا شاید ملی پوشان ایران بیش تر از پیش به کسب پیروزی مقابل بهترین تیم این روزهای والیبال اروپا نزدیک شوند .

نگاهی به دو تیم :
نویسنده: mohammad - پاسخ‌ها: 13 - بازدید‌ها: 731
دکتر افروزی: غفور بازی با فرانسه را از دست خواهد داد ولی آسیب دیدگی اش جدی نیست
دکتر افروزی: غفور بازی با فرانسه را از دست خواهد داد ولی آسیب دیدگی اش جدی نیست


دکتر افروزی فیزیوتراپیست تیم ملی والیبال ایران درباره آخرین وضعیت امیر غفور گفت: مطمئن هستیم که این بازیکن پارگی رباط ندارد اما قطعا به بازی فردا مقابل فرانسه نمی رسد.

[color=#333333][size=medium][font=BYekan, tahoma]به گزارش رو
نویسنده: alireza-k - پاسخ‌ها: 21 - بازدید‌ها: 177
پیش بازی و پخش آنلاین و مستقیم رقابت های انتخابی المپیک(روز سوم)
به گزارش خبرگزاری جهان والیبال روز سه شنبه آغاز گر روز سوم رقابت های انتخابی المپیک خواهد بود که برنامه رقابت ها به صورت زیر میباشد .

1-استرالیا مقابل کانادا

ساعت شروع مسابقه به وقت ایران 5/40 دقیقه

پخش زنده 1


پخش زنده 2

مهم ترین نکته این دیدار را می توان تقابل دو پشت خط زن بلند قامت و تنومند دو تیم عنوان کرد جایی که بی شک توماس ادگار 2 متر دوازده سانتی متری و گاوین اشمیت 2 متر و 8 س