کلمات کلیدی
نویسنده: nomber10 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 234
غفور: نباید به شکست عادت کنیم
به گزارش خبرگزاری جهان والیبال و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، امیر غفور پس از دومین دیدار تدارکاتی و دوستانه تیم های ملی والیبال ایران و فرانسه گفت: تیم ایران در مسابقه دوم نسب به دیدار اول خسته تر بود و به همین دلیل خوب بازی نکرد. البته فرانسه در این بازی ها از ترکیب های متفاوت استفاده کرد، اما تیم ایران تقریبا ترکیب یکسان داشت.
 
[align=justify]وی با بیان اینکه ملی پوشان در این بازی ه
نویسنده: nomber10 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 202
ملی‌پوشان والیبال امروز به ایران بازمی‌گردند
به گزارش خبرگزاری جهان والیبال و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، کاروان تیم ملی والیبال ایران که به منظور برگزاری اردویی تدارکاتی و برگزاری دو دیدار دوستانه راهی کشور فرانسه شده بود، پس از پایان این اردوی یک هفته‌ای عصر امروز به ایران باز خواهد گشت.
 
[align=justify]تیم ملی والیبال ایران از روزهای آغازین سال 95 اردوی آماده سازی خود را زیر نظر مربی و سرمربی جدید خود آغاز کرد تا خود را برای حضور در رقابت‌های انتخابی المپیک آماده ک
نویسنده: nomber10 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 527
صعود والیبال ساحلی ایران به مرحله نهایی انتخابی المپیک
تیم های ملی الف و ب والیبال ساحلی ایران با شکست تایلند به مرحله نهایی رقابت های انتخابی المپیک در استرالیا صعود کردند.
به گزارش خبرگزاری جهان والیبال و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، دومین مرحله مسابقات والیبال ساحلی انتخابی المپیک در منطقه آسیا از روز پنج شنبه در شهر کالاسین تایلند آغاز شد.
در این رقابت ها تیم های الف و ب کشورهای شرکت کننده به مصاف یکدیگر می روند و اگر نتایج مساوی شوند، دیدار سوم تعیین کننده تیم صعود کننده خواهد بود.
تیم های ملی والیبال ساحلی
نویسنده: alireza-k - پاسخ‌ها: 7 - بازدید‌ها: 641
اختصاصی جهان والیبال / نگاهی به دو بازی ایران مقابل فرانسه
به گزارش خبر گزاری جهان والیبال شروع کار رائول لوزانو مرد کهنه کار آرژانتینی بی شک با سفید پوشان ایرانی رضایت بخش نبود تا شاید اما و اگرهای صعود ایران به المپیک برای اولین بار در تاریخ کشور بیش از پیش شود اما در ادامه نام فرانسه و نام دوستانه در حوالی مسابقه می تواند نگرانی ها را کاهش دهد و بی شک یادآوری و تکرار مجدد واژه دوستانه میتواند کمی صبر پیشه کار ذهن مخاطب والیبال فهم ایرانی برای نتیجه گیری نهایی قرار دهد .
اما  می توان مهم ترین دستاورد این  دیدار برای رائول لوزان
نویسنده: arman - پاسخ‌ها: 13 - بازدید‌ها: 1306
تکلیف شهرام محمودی و قائمی فردا روشن می شود، بازیکن مصدوم به ژاپن نمی رود
خب این دو تا خبر بسیار مهم در مورد مصدومیتها و محمودی. واقعا به نظرم در صورت نبردن محمودی، اشتباه بزرگی لوزانو در انتخاب علوی داشته و بهتر بود کس دیگه ای میومد (حتی به نظرم میرزا و زرینی و معنوی احتمالا بهتر از علوی خواهند بود). ضمنا با عدم وجود محمودی در تیم قرار گیری معروف در ترکیب هم به شدت زیر سوال میره و شاید بهتر باشه که بهبودی و حتی مهدوی پاسور اول بشن به خاطر اینکه دیگه معروف اون هماهنگی سابق با غفور رو نداره هر چند تو این بازی آخر هر دوشون مشکل داشتن


به گزارش سرویس والیبال اسپورت ت
نویسنده: mohammad - پاسخ‌ها: 5 - بازدید‌ها: 435
پیگیری تمرینات تیم ملی / قائمی و محمودی به ژاپن نخواهند رفت؟
به گزارش جهان والیبال به نقل از فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال ایران پس از دو روز استراحت تمرینات آماده سازی خود را از صبح امروز (چهارشنبه) در تهران در حالی آغاز کرد، که با توجه به مصدومیت شهرام محمودی و فرهاد قائمی دو بازیکن دیگر نیز به تمرینات تیم اصلی دعوت شدند تا در صورت نیاز در ترکیب تیم قرار گیرند.
 [align=justify]آرمین تشکری، مجتبی میرزاجانپور، میلاد عبادی پور، سید محمد موسوی، سعید معروف، عادل غلامی، امیر غفو
نویسنده: mohammad - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 337
خوش خبر : مصدومیت محمودی و قائمی رو به بهبودی است
 
خوش خبر درباره وضعیت مصدومیت محمودی و قائمی گفت که تا حدود زیادی درد آنها کم شده و وضعیت شان بهبود پیدا کرده است و نظر نهایی را پزشک تیم ملی می دهد.
[align=right]به گزارش خبرگزاری جهان والیبال و به نقل از سایت اسپرت تیوی، سرپرست تیم ملی می گوید: “در بازی با فرانسه کادر فنی به اهدافش رسیده است. بازی تدارکاتی سوای نتیجه، ماهیتش نشان دادن نقاط قوت و ضعف تیم است. هدف این بود که بازی با  تیمی باشد که
نویسنده: mohammad - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 330
ابهام در ترکیب نهایی تیم ملی / لوزانو 16 بازیکن را به ژاپن خواهد برد؟
به گزارش جهان والیبال و بر اساس گفته های دو کارشناس والیبال، آقایان شاکری و حمیدی در مورد ترکیب تیم ملی در برنامه رادیویی شبکه ورزش ، بیان شد که به علت مصدومیت دو بازیکن تیم یعنی فرهاد قائمی و شهرام محمودی که در اردوی فرانسه دچار مصدومیت شدند و به دلیل این که هنوز این دو بازیکن نتوانستند به شرایط ایده آل برای مسابقات انتخابی المپیک برسند، اعضای کادر فنی تصمیم گرفتند که با 16 بازیکن به ژاپن سفر کنند.

علیرضا مباشری و محمد جواد معنوی نژاد که در صورت لزوم به ترتیب در پست های دریافت کننده و قطر پا
نویسنده: mohammad - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 220
آنتیگا :راه سختی برای رسیدن به المپیک داریم
سرمربی تیم ملی والیبال لهستان گفت: من امیدوارم کسی فکر نکند که کار ساده‌ای برای رسیدن به المپیک داریم، چون این نوع فکر کردن، اشتباهی بزرگ است.
[align=justify][size=small][font='B Yekan', tahoma, Arial]به گزارش خبرگزاری [color=#ff0000]جهان والیبال به نقل از تسنیم، استفان آنتیگا، در مورد سوم شدن شاگردانش در تورنمنت چهارجانبه واگنر لهستان اظهار داشت: من انتظار نداشتم که تیم
نویسنده: mohammad - پاسخ‌ها: 7 - بازدید‌ها: 421
افشاردوست : شهرام محمودی به زودی با تیم تمرین خواهد کرد[align=right][size=small][font='B Yekan', tahoma, Arial]به گزارش [color=#ff0000]جهان والیبال و به نقل از اسپرت تی وی، محمود افشار دوست با دیدن تمرینات لوزانو و نقاط ضعفی که در بازی های تیم ملی در فرانسه به چشم آمد، تاکید می کند که سرمربی آرژانتینی به درستی با تیمش کار کرده که تیم بدون مشکل و با شرایط آرمانی در انتخابی ب