کلمات کلیدی
نویسنده: mohammad - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 310
ابهام در ترکیب نهایی تیم ملی / لوزانو 16 بازیکن را به ژاپن خواهد برد؟
به گزارش جهان والیبال و بر اساس گفته های دو کارشناس والیبال، آقایان شاکری و حمیدی در مورد ترکیب تیم ملی در برنامه رادیویی شبکه ورزش ، بیان شد که به علت مصدومیت دو بازیکن تیم یعنی فرهاد قائمی و شهرام محمودی که در اردوی فرانسه دچار مصدومیت شدند و به دلیل این که هنوز این دو بازیکن نتوانستند به شرایط ایده آل برای مسابقات انتخابی المپیک برسند، اعضای کادر فنی تصمیم گرفتند که با 16 بازیکن به ژاپن سفر کنند.

علیرضا مباشری و محمد جواد معنوی نژاد که در صورت لزوم به ترتیب در پست های دریافت کننده و قطر پا
نویسنده: mohammad - پاسخ‌ها: 7 - بازدید‌ها: 399
افشاردوست : شهرام محمودی به زودی با تیم تمرین خواهد کرد[align=right][size=small][font='B Yekan', tahoma, Arial]به گزارش [color=#ff0000]جهان والیبال و به نقل از اسپرت تی وی، محمود افشار دوست با دیدن تمرینات لوزانو و نقاط ضعفی که در بازی های تیم ملی در فرانسه به چشم آمد، تاکید می کند که سرمربی آرژانتینی به درستی با تیمش کار کرده که تیم بدون مشکل و با شرایط آرمانی در انتخابی ب
نویسنده: mohammad - پاسخ‌ها: 13 - بازدید‌ها: 696
دکتر افروزی: غفور بازی با فرانسه را از دست خواهد داد ولی آسیب دیدگی اش جدی نیست
دکتر افروزی: غفور بازی با فرانسه را از دست خواهد داد ولی آسیب دیدگی اش جدی نیست


دکتر افروزی فیزیوتراپیست تیم ملی والیبال ایران درباره آخرین وضعیت امیر غفور گفت: مطمئن هستیم که این بازیکن پارگی رباط ندارد اما قطعا به بازی فردا مقابل فرانسه نمی رسد.

[color=#333333][size=medium][font=BYekan, tahoma]به گزارش رو
نویسنده: skimo - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 257
قائمی لیگ جهانی را از دست خواهد داد؟
دریافت‌کننده تیم‌ملی والیبال ایران که به دلیل عفونت ریه مدتی را تحت نظر پزشک بود، به گفته معالجین او نیاز به دو هفته استراحت دارد.

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از "ورزش سه"، فرهاد قائمی دریافت‌کننده تیم‌ملی والیبال ایران که بعد از بازگشت از ژاپن برای مشکل ریه خود در گنبد کاووس به پزشک مراجعه کرده بود، حالا برای ادامه درمان خود به تهران آمد اما تشخیص پزشک بستری شد. حسین خوریانی آنالیزور سابق تیم‌ملی جوانان و از نزدیکان فرهاد قائمی بعد از ملاقات با او گفت:«پزشک