کلمات کلیدی
نویسنده: mohammad - پاسخ‌ها: 13 - بازدید‌ها: 696
دکتر افروزی: غفور بازی با فرانسه را از دست خواهد داد ولی آسیب دیدگی اش جدی نیست
دکتر افروزی: غفور بازی با فرانسه را از دست خواهد داد ولی آسیب دیدگی اش جدی نیست


دکتر افروزی فیزیوتراپیست تیم ملی والیبال ایران درباره آخرین وضعیت امیر غفور گفت: مطمئن هستیم که این بازیکن پارگی رباط ندارد اما قطعا به بازی فردا مقابل فرانسه نمی رسد.

[color=#333333][size=medium][font=BYekan, tahoma]به گزارش رو
نویسنده: skimo - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 256
قائمی لیگ جهانی را از دست خواهد داد؟
دریافت‌کننده تیم‌ملی والیبال ایران که به دلیل عفونت ریه مدتی را تحت نظر پزشک بود، به گفته معالجین او نیاز به دو هفته استراحت دارد.

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از "ورزش سه"، فرهاد قائمی دریافت‌کننده تیم‌ملی والیبال ایران که بعد از بازگشت از ژاپن برای مشکل ریه خود در گنبد کاووس به پزشک مراجعه کرده بود، حالا برای ادامه درمان خود به تهران آمد اما تشخیص پزشک بستری شد. حسین خوریانی آنالیزور سابق تیم‌ملی جوانان و از نزدیکان فرهاد قائمی بعد از ملاقات با او گفت:«پزشک
نویسنده: abbas-star - پاسخ‌ها: 5 - بازدید‌ها: 572
لوزانو: در دو ست تمرکز و انسجام تیمی را از دست دادیم +صحبت های بازیکنانبه گزارش جهان والیبال به نقل از فدراسیون والیبال،  سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: اشتباهاتی داشتیم که تمرکز تیم و در ادامه انسجام را از بازیکنان گرفت که در ست پنجم شرایط به وضعیت طبیعی بازگشت.
 
[align=justify]تیم ملی والیبال ایران موفق شد آخرین دیدار خود در لیگ جهانی والیبال را با برد ۳ بر ۲ مقابل آرژانتین پشت سر بگذار
نویسنده: abbas-star - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 216
امتیازات ایران در هفته نخست لیگ جهانی چگونه به دست آمد؟


به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از ۳۰۶۰، تیم ملی والیبال ایران در سه مسابقه نخست خود در لیگ جهانی ۲۰۱۶ در مجموع ۲۵۱ امتیاز به دست آورد.
 
ملی پوشان ایران در این سه دیدار ۱۳۴ امتیاز با اسپک، ۲۵ امتیاز با دفاع روی تور، ۱۱ امتیاز با سرویس و ۸۱ امتیاز با اشتباهات حریف کسب کردند.
 
[align=justify]شهرام مح