کلمات کلیدی
نویسنده: skimo - پاسخ‌ها: 15 - بازدید‌ها: 1868
تقویم رسمی تیم ملی والیبال در سال 1395/برنامه المپیک اضافه شد
جهان والیبال، سال 2016 میلادی در حالی برای تیم ملی والیبال ایران آغاز خواهد شد که کار این تیم تقریبا از ماه پنجم میلادی(اردیبهشت - خرداد ماه) برای سال جدید آغاز خواهد شد. در زیر برنامه مسابقات تیم ملی را مشاهده می فرمایید. در صورت تغییر در برنامه مسابقات یا به محض مشخص شدن تاریخ دقیق مسابقات انتخابی المپیک و در صورت صعود تیم ملی به المپیک این تاپیک بروز رسانی خواهد شد.

* زمان سوت آغاز دیدارهای انتخابی المپیک ده دقیقه بعد از زمان ارائه شد در جدو ل زیر می باشد.

آخرین بروز رسانی: پنجشنبه 27 
نویسنده: arman - پاسخ‌ها: 3 - بازدید‌ها: 625
لوچف 4 سال محروم شد!
بله دوستان بالاخره بعد از کشمکش چند ماهه فدراسیون وزنه برداری روسیه و فدراسیون جهانی، امروز رئیس فدراسیون روسیه اعلام کرد که محرومیت قطعی لوچف بهش ابلاغ شده و 4 سال محروم شده! البته اینا میخوان به دادگاه حکمیت ورزش شکایت کنن. به هر حال نمی دونم اون بررسی چقدر طول میکشه چون لوچف اگه بخواد تو المپیک بیاد باید حتما قبلش تو یه مسابقه انتخابی (همین که تو ایران هست، یه دونم تو کلمبیاس) شرکت کنه. با این اوصاف بعیده به المپیک برسه حتی اگه دادگاه عالی حکم به برائتش بده. هر چند اونم بعیده خلاف حکم فدراسیو
نویسنده: mahla1375 - پاسخ‌ها: 3 - بازدید‌ها: 647
محمد موسوی در تیم رویایی سال 2016 والیبال جهان
به انتخاب کاربران سایت خارجی جهان والیبال، سید محمد موسوی در تیم رویایی سال 2015-2016 والیبال جهان قرار گرفت.
به گزارش کاپ، سایت خارجی جهان والیبال (world of volley) تیم رویایی سال 2015-2016 والیبال جهان را به انتخاب کاربران خود معرفی کرد و نام سید محمد موسوی، مدافع تیم ملی والیبال ایران هم در این تیم قرار گرفت.این سایت که بازدیدکننده بسیاری دارد ملی پوش ایران را با 7290 رای به عنوان بهترین مدافع و سرعتی زن معرفی کرد.
[size