کلمات کلیدی
نویسنده: abbas-star - پاسخ‌ها: 17 - بازدید‌ها: 1269
رتبه الکسای سایت (volleyworld.ir)
اینجا رتبه الکسای سایت که نوعی رنکینگ سایت هاست و هر چن روز یبار آپدیت میشه رو اطلاع رسانی می کنیم.

این آدرس: http://www.alexa.com/siteinfo/volleyworld.ir


هر کس خواست میتونه رتبه سایت رو بذاره. مثل کامنت اول پایین:
نویسنده: m-mahdi - پاسخ‌ها: 4 - بازدید‌ها: 416
تمجید سایت بازی های المپیک از سعید معروف
به گزارش جهان والیبال و به نقل از تسنیم، سایت بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ در تمجید از کاپیتان تیم ملی والیبال ایران، مطلبی روی خروجی خود فرستاده که در زیر می‌خوانید:
 
 
سعید معروف به عنوان یک شخصیت محبوب و یک چهره شناخته شده بین‌المللی توانست تیم ملی کشورش را برای نخستین بار به المپیک برساند. والیبال ایران به درخشش این ستاره در المپیک ۲۰۱۶ امیدوار است.
 
 
کشوری را تصور کنید که مردم آن عاشق والیبال هستند ولی تیم ملی آن هرگز در المپیک حا
نویسنده: dariushbabri - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 415
درباره مراحل ابتدایی طراحی سایت چه میدانید
اگر درباره مراحل اولیه طراحی یک سایت اطلاعات کافی ندارید حتما این مقاله را مطالعه کنید، در این مقاله مراحل مختلف طراحی سایت به طور کامل توضیح داده شده است.
طراحی صفحات وب در اصل یک هنر است که در عین حال جنبه های فنی فراوانی نیز دارد. هدف هر طراح وب سایت موفق برقراری ارتباط مناسب با مخاطبین سایت و انتقال پیام سایت و پاسخگویی مناسب و شفاف به کاربران سایت و جلب رضایت آنها است.جنبه های فنی طراحی وب سایت در واقع شیوه های پیاده سازی عناصر مختلف یک وب سایت است تا وب سایت با سرعت مناسب بر روی مرورگر مخ
نویسنده: Hoxel - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 28
طراحی سایت چیست؟
طراحی سایت چیست؟
[align=justify]طراحی وب سایت، طراحی سایت یا همان Web Design[font=IRANSans, sans-serif]، دقیقا به معنای تلاش برای ایجاد یک پایگاه اینترنتی برای ارائه خدمات، فروش محصول یا اطلاع رسانی است. طراحی وب سایت یک پروسه است که از لایه‌سازی صفحات وب، تولید محتوا، طراحی گرافیکی و رعایت اصول سئو تشکیل شده است. در واقع اگر شما می‌خواهید یک وب سایت قدرتمند ایجاد کنید که بتوانید با استفاده از