کلمات کلیدی
نویسنده: nomber10 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 234
غفور: نباید به شکست عادت کنیم
به گزارش خبرگزاری جهان والیبال و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، امیر غفور پس از دومین دیدار تدارکاتی و دوستانه تیم های ملی والیبال ایران و فرانسه گفت: تیم ایران در مسابقه دوم نسب به دیدار اول خسته تر بود و به همین دلیل خوب بازی نکرد. البته فرانسه در این بازی ها از ترکیب های متفاوت استفاده کرد، اما تیم ایران تقریبا ترکیب یکسان داشت.
 
[align=justify]وی با بیان اینکه ملی پوشان در این بازی ه
نویسنده: abbas-star - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 366
واگنر ‌۲۰۱۶؛ شکست عقاب های سرخ لهستان مقابل بلغارها!
 


به گزارش خبرگزاری جهان والیبال، تیم ملی والیبال لهستان در اولین دیدار خود در جام واگنر، با نتیجه ۳ بر ۲ مغلوب بلغارها شد.
 بلغارها توانستند در حضور ستارگان سرخ پوش لهستان، با بازی زیبای خود این تیم را به زانو درآورند. [
نویسنده: m-mahdi - پاسخ‌ها: 9 - بازدید‌ها: 945
شکست چشم بادامی ها مقابل قهرمان اروپا در دیداری تدارکاتی
به گزارش جهان والیبال، تیم ملی ژاپن میزبان مسابقات انتخابی المپیک در دیداری تدارکاتی مقابل فرانسه قهرمان اروپا و لیگ جهانی در سال ۲۰۱۵ مغلوب شد
 
در این دیدار،فرانسه موفق شد در سه ست پیاپی و با امتیازهای ۲۵-۲۲،۲۵-۱۶ و ۲۷-۲۵ از سد ژاپن بگذرد.
 
آنچه که از تصاویر به نظر می رسد این است که خروس ها در این دیدار با ترکیب دوم خود به میدان آمدند و کار چندان دشواری مقابل چشم بادامی ها نداشته اند.
 
پیش از این فرانسه موفق شده بود در دو دیدا
نویسنده: abbas-star - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 220
اولین برد کانادا در این تورنمنت/ شاگردان هوگ، ادگار را شکست دادند!


به گزارش خبرگزاری جهان والیبال، در دیدار نخست سومین روز مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۱۶ استرالیا به مصاف کانادا رفت که شاگردان هاگ علیرغم درخشش توماس ادگار استرالیایی توانستند در دیداری نزدیک ۳ بر ۲ این تیم را شکست دهند.
 
[align=justify]کانادا در این دیدار ست های اول، سوم و پنجم را با نتایج ۲۵ بر ۱۹، ۲۹ بر ۲۷ و ۱۵ بر ۱۱ پیروز شد و در ست های دوم و سوم با نتایج ۲۶ بر ۲۴ و ۲۵ ب
نویسنده: skimo - پاسخ‌ها: 13 - بازدید‌ها: 735
ایران مقابل قهرمان اروپا تن به شکست داد/ کار شاگردان لوزانو کمی سخت شد!
به گزارش خبرگزاری جهان والیبال، در سومین دیدار از سومین روز مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۱۶، تیم ملی والیبال ایران مقابل فرانسه دیدار کرد که خروس ها توانستند ۳ بر ۰ و با نتایج (۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۲۲) ایران را متحمل شکست کنند.

 
ایران با این شکست با دو برد و یک باخت موقتا به رده سوم جدول رفت.


امتیاز آورترین بازیکنان این دیدار، شهرام محمودی با ۱۹ امتیاز از ایران و آنتونین روزیر با ۱۸ امتیاز از فرانسه بودند.
نویسنده: mohammad - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 235
صحبت های کاپیتان و سرمربی ایران بعد از شکست ژاپن + مصاحبه بازیکنان
سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از پیروزی برابر ژاپن گفت: خیلی خوشحالم که این تیم جنگنده را با دفاع و حمله خوب بردیم.

به گزارش جهان والیبال و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، رائول لوزانو سرمربی تیم ملی والیبال اظهار کرد:: عصر بخیر قبل از هر چیز باید بگویم من از این پیروزی خیلی خوشحال هستم. چرا که این یک برد مهم مقابل تیم جنگنده بود. حمله خوب و دفاع خوبی داشتیم و بازی را بردیم. ما دفاع خیلی خوبی داشتیم.سعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال ایران پس از پیروزی برابر ژاپن گفت : همه م
نویسنده: skimo - پاسخ‌ها: 28 - بازدید‌ها: 1156
شکست ملی‌پوشان والیبال در نخستین گام/ دیدار افتتاحیه به کام میزبان
به گزارش خبرگزاری جهان والیبال، تیم ملی والیبال ایران در نخستین گام خود در لیگ جهانی ۲۰۱۶، به مصاف ستارگان برزیلی رفت و در سه ست پیاپی (۲۵ بر ۱۹ برزیل، ۲۵ بر ۱۶ برزیل و ۲۸ بر ۲۶ برزیل) مغلوب میزبان شد.
 
دیدار افتتاحیه لیگ جهانی ۲۰۱۶، که در سالن کاریوکا آرنای ریودوژانیروی برزیل برگزار شد، با پیروزی ۳ بر ۰ میزبان همراه شد تا ایران در نخستین گام شکست سنگینی را تجربه کند.
 
[align=justify]امتیاز آورترین بازیکنان این
نویسنده: mohammad - پاسخ‌ها: 4 - بازدید‌ها: 328
شکست سه بر یک برابر برزیل در اولین دیدار تدارکاتی پیش از المپیک
ملی پوشان والیبال کشورمان در نخستین دیدار تدارکاتی خود در ریو سه بر یک برابر میزبان بازیهای المپیک مغلوب شدند.

به گزارش جهان والیبال و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال کشورمان که خود را برای حضوری شایسته دربازی های المپیک آماده می کند، هم اکنون به منظور برگزاری دو دیدار تدارکاتی با تیم ملی برزیل در یک کمپ تمرینی در شهر ریو به سر می برد.
ملی پوشان کشورمان روزگذشته از ساعت 21:30 به وقت محلی درنخستین دیدار دوستانه خود به مصاف برزیل میزبان بازیهای المپیک رفتند و سه بر یک م
نویسنده: mohammad - پاسخ‌ها: 19 - بازدید‌ها: 766
شروع تکراری/ ملی پوشان المپیک را با شکست مقابل آرژانتین آغاز کردند
ملی پوشان والیبال در نخستین دیدار خود از سری مسابقات المپیک ریو 2016، متحمل شکست سنگینی شد.

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال، ایران در اولین گام 3 بر 0 مقابل آرژانتین شکست خورد تا همانند سایر تورنمنت های معتبر، المپیک را نیز با شکست آغاز کند.

ایران ست نخست را پایاپای پیش رفت و در اکثر اوقات از حریف پیش بود، ولی اشتباهات فردی در تیم و عدم تمرکز در ارسال پاس، منجر به شکست نزدیک 25 بر 23 شد.

اما ست دوم با برتری قاطع آرژانتینی ها همراه شد و این تیم همان ابتدای ست 6 بر 2 پیش افتاد. گرچه بازیکن
نویسنده: amirr_f - پاسخ‌ها: 7 - بازدید‌ها: 340
دیدار حذفی با ایتالیای پرقدرت و بدون شکست...
امشب بچه ها زیاد خوب نبودن و تو چهره ها سرحالی و شادابی دیده نمیشد . ترکیب عجیب لوزانو هم جالب بود ! و تو ست سوم هم که معروف کلا بیرون موند... جز ست اول حرفی واسه گفتن نداشتن . حالا کار سخت تر بازی با غول ایتالیا هست که شاید برد ایران احتمالش خیلی پایین باشه ولی به امید زنده ایم و ایشاللا بچه ها شاهکار خلق کنن و برن تو چهارتا . هرچند که من امیدوارم به پیروزی ولی دروغ چرا،زیادم خوش بین نیستم.تا نظر دوستان چی باشه؟؟