کلمات کلیدی
نویسنده: nomber10 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 233
شهریان: برنامه های فدراسیون والیبال برای بانوان تخصصی است
معاون امور بانوان وزیر ورزش و جوانان گفت: فدراسیون والیبال به صورت تخصصی برنامه های خود را برای بانوان پیش می برد.
به گزارش خبرگزاری جهان والیبال و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، رباب شهریان امروز پنج شنبه در نشست نواب رئیس بانوان هیات های استانی در هتل همای مشهد، افزود: در صحبت های رئیس فدراسیون والیبال عشق، علاقه و تعهد به والیبال بانوان را دیدیم.
وی با بیان اینکه نداشتن باور و اعتماد به نفس مشکل اصلی ورزش بانوان است، گفت: اما ای کاش در تمام برنامه ریزی ها توج
نویسنده: skimo - پاسخ‌ها: 8 - بازدید‌ها: 512
توضیحات شاهمیری در مورد اظهار نظر تهیه کننده توپ و تور/ فدراسیون جهانی خونه خاله نیست
نویسنده: kianoosh254 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 177
معمای مشکل والیبال ایران: لیگ، مربیان تیم ها و فدراسیون
[align=justify][size=medium][font=Arial][size=medium]عده ای از کارشناسان بر این باور هستند که با تغییر مربی و بازیکنان مشکلات حل نخواهد شد و نیاز به تغییرات اساسی تر می باشد. صحبت این عده نیز تا حدودی درست می باشد. عملکرد باشگاه ها در موارد متعدد دارای ایراد است. همان طور که در بحث مربوط به بازیکنان اشاره شد دستمزدهای هنگفتی که به بازیکنان پرداخت می شود یکی از این موارد است. قطعا یکی از عوامل بی انگیزگی بازیکنان همین مبالغ می باشد. این دستمزدها بازیکنان جوان را ترغیب می کند تا در لیگ ایران به با
نویسنده: fns4565 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 285
مصطفی شجاعی: فدراسیون در مورد هر 3 مربی اخیر تیم ملی اشتباه کرد/ آناستازی بهترین گزین
مربی و کارشناس والیبال کشورمان در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: بعید میدانم آناستازی به ایران بیاید اما اگر به دنبال کسب نتیجه هستیم باید شرایط حضور او را فراهم کنیم/ اوریارته آرژانتینی هم گزینه مناسبی است/ همیشه این انتظار را نباید از سرمربی داشته باشیم تا نظم و انضباط را با دیکتاتوری در تیم حاکم کند بلکه فدراسیون و مدیریت هم باید در این قضیه کمک کنند/ تیم ملی به سرپرست جدی تر و قوی تری نیاز دارد.
[align=justify][color=#33333