کلمات کلیدی
نویسنده: mohammad - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 264
مصدومیت محمودی و قائمی
به گزارش خبرگزاری جهان والیبال و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، فیزیوتراپیست تیم ملی والیبال گفت: شهرام محمودی و فرهاد قائمی در دومین مسابقه ایران و فرانسه به میدان نمی روند.

تیم ملی والیبال در اردوی برون مرزی فرانسه به سر می برد و ملی پوشان کشورمان امشب در دومین دیدار تدارکاتی خود در این اردو به مصاف فرانسه قهرمان لیگ جهانی سال ۲۰۱۵ می روند.

دکتر سیامک افروزی فیزیوتراپیست تیم ملی والیبال قبل از این مسابقه درباره شرایط بازیکنان گفت: خدا را شکر تا قبل از بازی
نویسنده: nomber10 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 414
مصدومیت شهرام محمودی و فرهاد قائمی
به گزارش خبرگزاری جهان والیبال سیامک افروزی فیزیوتراپیست تیم ملی والیبال قبل از این مسابقه درباره شرایط بازیکنان گفت: خدا را شکر تا قبل از بازی نخست با فرانسه بازیکنان و تیم ملی شرایط خوبی داشتند. تنها مشکل عضله همسترینگ شهرام محمودی بود که قرار شد در مسابقه نخست این بازیکن زیاد به خودش فشار نیاورد.
وی تصریح کرد: محمودی شب گذشته کمر درد مختصری نیز پیدا کرد و به همین دلیل برای اینکه مشکل این بازیکن بیشتر نشود، در دیدار دوم با فرانسه بازی نکرد.
دکتر افروزی روند درمان محمود
نویسنده: arman - پاسخ‌ها: 13 - بازدید‌ها: 1303
تکلیف شهرام محمودی و قائمی فردا روشن می شود، بازیکن مصدوم به ژاپن نمی رود
خب این دو تا خبر بسیار مهم در مورد مصدومیتها و محمودی. واقعا به نظرم در صورت نبردن محمودی، اشتباه بزرگی لوزانو در انتخاب علوی داشته و بهتر بود کس دیگه ای میومد (حتی به نظرم میرزا و زرینی و معنوی احتمالا بهتر از علوی خواهند بود). ضمنا با عدم وجود محمودی در تیم قرار گیری معروف در ترکیب هم به شدت زیر سوال میره و شاید بهتر باشه که بهبودی و حتی مهدوی پاسور اول بشن به خاطر اینکه دیگه معروف اون هماهنگی سابق با غفور رو نداره هر چند تو این بازی آخر هر دوشون مشکل داشتن


به گزارش سرویس والیبال اسپورت ت
نویسنده: mohammad - پاسخ‌ها: 5 - بازدید‌ها: 432
پیگیری تمرینات تیم ملی / قائمی و محمودی به ژاپن نخواهند رفت؟
به گزارش جهان والیبال به نقل از فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال ایران پس از دو روز استراحت تمرینات آماده سازی خود را از صبح امروز (چهارشنبه) در تهران در حالی آغاز کرد، که با توجه به مصدومیت شهرام محمودی و فرهاد قائمی دو بازیکن دیگر نیز به تمرینات تیم اصلی دعوت شدند تا در صورت نیاز در ترکیب تیم قرار گیرند.
 [align=justify]آرمین تشکری، مجتبی میرزاجانپور، میلاد عبادی پور، سید محمد موسوی، سعید معروف، عادل غلامی، امیر غفو
نویسنده: mohammad - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 333
خوش خبر : مصدومیت محمودی و قائمی رو به بهبودی است
 
خوش خبر درباره وضعیت مصدومیت محمودی و قائمی گفت که تا حدود زیادی درد آنها کم شده و وضعیت شان بهبود پیدا کرده است و نظر نهایی را پزشک تیم ملی می دهد.
[align=right]به گزارش خبرگزاری جهان والیبال و به نقل از سایت اسپرت تیوی، سرپرست تیم ملی می گوید: “در بازی با فرانسه کادر فنی به اهدافش رسیده است. بازی تدارکاتی سوای نتیجه، ماهیتش نشان دادن نقاط قوت و ضعف تیم است. هدف این بود که بازی با  تیمی باشد که
نویسنده: skimo - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 275
قائمی لیگ جهانی را از دست خواهد داد؟
دریافت‌کننده تیم‌ملی والیبال ایران که به دلیل عفونت ریه مدتی را تحت نظر پزشک بود، به گفته معالجین او نیاز به دو هفته استراحت دارد.

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از "ورزش سه"، فرهاد قائمی دریافت‌کننده تیم‌ملی والیبال ایران که بعد از بازگشت از ژاپن برای مشکل ریه خود در گنبد کاووس به پزشک مراجعه کرده بود، حالا برای ادامه درمان خود به تهران آمد اما تشخیص پزشک بستری شد. حسین خوریانی آنالیزور سابق تیم‌ملی جوانان و از نزدیکان فرهاد قائمی بعد از ملاقات با او گفت:«پزشک
نویسنده: nomber10 - پاسخ‌ها: 4 - بازدید‌ها: 541
آخرین-وضعیت-قائمی-از-زبان-خودش
نویسنده: sajjad.hopeful - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 210
نفرزاده: غیبت قائمی و غفور در هفته اول احساس شد
فرهاد نفرزاده درمورد عملکرد تیم ملی والیبال ایران در هفته نخست رقابت‌های لیگ جهانی ۲۰۱۶ اظهار داشت: باتوجه به اینکه تیم ملی بلافاصله پس از رقابت‌های انتخابی المپیک راهی برزیل شده است تیم خسته بود. ضمن اینکه تیم ملی پروازی ۲۹ ساعته تا ریو داشت که این موضوع خستگی ملی‌پوشان را مضاعف کرد و البته این امر روی عملکرد تیم ملی تاثیر گذاشت.
وی ادامه داد: در بازی اول ملی‌پوشان نتوانستند در حد و اندازه‌های همیشگی خود ظاهر شوند و ۳ بر صفر باختیم. در بازی دوم عملکرد تیم ملی بهتر شد و شاگردان لوزانو توانستند
نویسنده: mohammad - پاسخ‌ها: 15 - بازدید‌ها: 807
آخرین شرایط دریافت کننده تیم ملی/ قائمی باید استراحت کند
دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران برای رسیدن به شرایط ایده‌آل نیاز به حداقل دو هفته استراحت دارد.

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از ۳۰۶۰، فرهاد قائمی، دریافت کننده تیم ملی والیبال که با وجود سرماخوردگی در جریان انتخابی المپیک به میدان رفت به تشدید بیماری و عفونت ریه روز شنبه در بیمارستان بستری شد.

فرهاد قائمی دریافت کننده تیم ملی والیبال به دلیل عفونت ریه در بیمارستان بستری شد. او که نقش بسزایی در موفقیت تیم ملی در انتخابی المپییک داشت با وجود بیماری سرماخوردگی به کمک سرم به میدان